Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Brak dętek. Mogą być obręcze specjalne pod to. Ale z odpowiednią opaską da się przerobić każdą obręcz na tubeless. ważne, żeby była szczelna na zgrzewaniu. Nie ma to sensu, jeśli w rowerze nie masz parcia na wagę. System bezdętkowy minimalizuje możliwość złapania kapcia. Sam się uszczelniania przy małych dziurach. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  2. Kupić coś o podobnej szerokości i tyle. Ja.sobie tak myślę, że swoje koła na nowy sezon zrobię na tubeless
  3. http://www.dt4you.pl/felgi-c-277.html Jako tako każą obręcz da się zrobić na tubeless. Co do szerokości: http://roweroweporady.pl/wp-content/uploads/2011/09/szerokosc-obreczy-a-opona.jpg
  4. Sama obręcz za taką kasę? No no... To ja bym w jakiegoś dt swiss poleciał. Tylko, żeby mu do piasty pasowała ( ilość otworów)
  5. Oby się nigdy nie przydał. Ja jestem na etapie kupna go pro hero i szelek do niej Będą fajne nagrania z jazdy leśnej.
  6. Dobrze widzę, że kupiłeś fluxa? Czy to coś innego?
  7. A ja jestem chory. I rower wisi samotnie w garażu
  8. No tak. Uc wali prosto z mostu. jest bardzo gadatliwy. Filmiki uc na temat hamulców tarczowych. Warte obejrzenia. A szajbajk, to taki trochę konserwatysta, ale nie we wszystkim
  9. Szajbajk jest świetny. Ale on bardziej w kierunku trenowania. Ma dużo materiałów na temat mechaniki rowerowej. Również dobrze gada gość na kanale " rowerowe porady " Szajbajk, to jest kolaż zawodowiec. Gość z rowerowych porad, to rowerzysta bardziej amatorski.
  10. https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSn7wEr3W-oDVncp-ZRxNHee1BXRZWhVDzSpN72VI4uPEo1j6L6lw w takiej pozycji wyciągnięty na lemondce, niemal leżąc, jest całkiem moco aerodynamiczny
  11. Rowery czasowe są piękne. Piekielnie szybkie i piekielnie niewygodne Tu chodzi o aerodynamike. Ten rower ma ciąć powietrze. Czasowy kask http://5.allegroimg.pl/s400/15/61/18/03/21/6118032165
  12. Jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć
  13. A jak na szosowych rowerach przekraczają 100 km / h? Też podziwiam. I mam podobne zdanie
  14. Dla mnie albo szczyt umiejętności, albo samobójcy
  15. Nie nie. Gość od dh musi mieć bardzo rowno pod sufitem. Musi mieć ogromne umiejętności i umieć panować nad sobą. Strach? No w tym sporcie jak się boisz, ro nie jedziesz Ja natomiast chętnie bym sobie sprawił rower enduro Kilkumetrowe? Kilkunasto/ dziesiąt metrowe Kilkumetrowe, tovamatorskie dh albo enduro czy fr
  16. Nawet w terenie mało kto umie zjazdowkę w pełni wykorzystać. To jest już rower mocno specjalistyczny i wymaga że tak powiem mocno ogarniętego rowerzysty A szpan? Wiadomo jak to jest. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  17. egzo18

    Orient

    Bardzo proszę o dodanie kilku zdjęć do mojego tematu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/123386-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-z-otwartym-sercem/page-4?do=findComment&comment=1814620
  18. Mi w rowerku mtb tak jak pisałem opona starcza na 2,5 może 3k wyjątkowo 4k
  19. Zwykły amor rowerowy ma jedną półkę zwaną koroną. Amor do dh mw dwie. https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1XnuF4ma6x3X1CYMUA5f9xy8CvcKKyA2WKJu28NqkJTqxpedP Rower dh, który potrafi kosztować jak używane auto i nie będzie jakiś wypasiony dla szpanu? Co kto lubi. Takim rowerem, to już w ogóle normalnie jeździć się nie da. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  20. egzo18

    Orient

    Mi natomiast podobają się takie dziury : Mój zegarek. http://cdn3.volusion.com/htlyr.vuqkj/v/vspfiles/photos/DA02002W-4.jpg?1408684729 I ten też imo ładny http://k-milan.eu/orient19ab/ori03/img_4518e1.jpg
  21. Jak by nie patrzeć to każdy rower to jest większa lub mniejsza skarbonka. Widzę po sobie. To jakiś kapeć, to się wyrypiesz i coś rozwalisz, to wideł wymaga serwisu ( a uszczelki drogie sakramencko), to opona zajechana ( moje mają 1500km. Jeszcze 1000 i wymiana) .... I tak dalej.
  22. Tak tak. Szytki mocuje się na kleju. Obręcze nie mają rantu pod szytki. Edytowałem poprzedni komentarz, bo się kapnąłem, że gafe szczeliłem Jak sam pisałeś, to nie opona... To szytka. Taka inna opona.
  23. dziwne jqk dla mnie. Ale szosa to nie mój temat. Mój kolega szosowiec, używa opon nie szytek i wymienia co sezon. Bianchi.... Klasyka
  24. Jak ktoś jeździ tylko w takim terenie to tak. Ale jak na przykład tak jak ja. Gdzie stawiam na uniwersalność. Zabawa w terenie w błocie na singlach... Ale i dużo asfaltem to nie. Chyba, że ktoś lubi wypluwać własne płuca na asfalcie i wydawać straszne pieniądze na opony Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  25. Jq bym się do plusów nie przekonał bo lubię szaleć w terenie ale lubie też zrobić dużo kilometrów asfaltem. Dobieram opojy tak, żeby bieżnik środkowy był umiarkowany a boki większe i to mi się sprawdza. A jazda fatem po twardym ( asfalt, kostka...) to szaleństwo. Jak sam pewnie wiesz rozchodzi się o opony i ich cenę Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.