Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Ładne podstawowe górale. Co to za marka?
  2. egzo18

    Wybór pióra.

    Ładne, klasyczne pióro.
  3. I ta marka ciuszków... ( znana mi rowery też robią. :) )
  4. Pisałem o tym kiedyś. Znajomości w sklepie i dostaniesz każdą ramę. A jak nie ma się znajomości, to tak jak wyżej kolega pisał.
  5. egzo18

    Wybór pióra.

    No moje m 205 sunie po papierze jak po maśle. Uważam go na pewno za lepszego niż parkery w tym budżecie. Jak mi przyjdzie pilot capless, to będzie moje pióro idealne. No może jeszcze raz przygarnął bym pilota justusa, ale to już jest zupełnie co innego.
  6. Asfaltem? Wręcz leżę na kierownicy i dokręcam Jak już nie dokręcam, to utrzymuje pozycję. Tyłek na siodle. W terene sprawa ma się oczywiście inaczej.
  7. Do mtb, też takie kombinacje zakładają. Na wyścigach to wygląda tak, że do pewnego momentu jedzie, a potem już biegnie wszystko się rozchodzi o wagę. W enduro, to standard. W xc już prawie też... Ale jak ktoś śmiga rekreacyjnie z zacięciem wycieczkowicza lubiącego pojechać w las w ciężki teren i na trasę asfaltem, to nie. Najnowsza grupa do xc sram eagle 1x12 http://portal.bikeworld.pl/multimedia/foto/medium/SM_XX1_EAGLE_Drivetrain_Gold_Side_M_49d3d.jpg Korba30 albo 32 albo 34 albo 36 albo 38 Kaseta 10-50 ( cena kasety prawie 450 ojro) Cena całego orła, to około 6k zł Taka ciekawostka.
  8. Ale panowie, to temat o rowerach... Nie róbmy bałaganu.
  9. Taka kombinacja przełożeń nie dla mnie. Na długich podjazdach nogi by mi do d**** wlazły. U mnie korba 24-38 i kaseta 11-36
  10. Narrow? Jaka konfiguracja napędu? 1x? A może single?
  11. egzo18

    Wybór pióra.

    A ja się nie mogę doczekać na żółtego pilota capless, który idzie do mnie z Japonii. A tak to lubię jeszcze pelikany z serii m. M 205, M400..
  12. egzo18

    Wybór pióra.

    Jakoś nie lubię vectora.
  13. egzo18

    Wybór pióra.

    A ja nadal czekam na pilota capless
  14. W ramach praktyki rozmontowałem starego trupa Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  15. Prawda. Obaj zawodowcy .. Ale latać na rowerze sparaliżowany od pasa w dół , to jest coś pięknego...
  16. Ten jest lepszy. Najpierw to https://m.youtube.com/watch?v=HhabgvIIXik&itct=CBEQpDAYACITCO78j57t3M8CFdOmHAodbikD8zIHcmVsYXRlZEitm9G02LbizO0BP Potem po wypadku https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://m.youtube.com/watch%3Fv%3DkX_hn3Xf90g&ved=0ahUKEwifsc_h7NzPAhUmP5oKHVCeBzoQo7QBCBswAA&usg=AFQjCNHka7FD2muO3b35xULAUbD3jdKwrg&sig2=PovN9QGB5MyMltP3g_j7vg i https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://m.youtube.com/watch%3Fv%3DZJH4ayFZNK4&ved=0ahUKEwifsc_h7NzPAhUmP5oKHVCeBzoQo7QBCCEwAw&usg=AFQjCNFVEcohTNAEx2Y8kRMtrLGuGFkGqQ&sig2=9J_TDe0cjCITLEjaHsBs3g
  17. Dosyć tanie. Ja nie praktykuje rogów. Wagowo, nie mam porównania do innych. Ale widzą mi się tanie
  18. Wyposażenia ciąg dalszy. I nowe gripy. Stare uległy zniszczeniu podczas ostatniego upadku Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  19. Orient star open heart. Taki http://www.bestwatch.ru/news/img/ori/pic04.jpg Między 1 a 3 sekundy na dobę. Odkładany koronką w dół
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.