Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. egzo18

    Jest okej

    Tak jak ja
  2. egzo18

    Jest okej

    Matma również całkiem łatwa .
  3. Zakończyłem nawałnice mieczy. Takiego zakonczenia się nie spodziewałem ..... Szok normalnie. Zaczynam Ucztę dla wron- Cienie śmierci .
  4. Poszalałem dziś. Odstresowałem maturę z polskiego. Nie ma fotek, bo zapomniałem telefonu . Wspaniałe uczucie kiedy rzuca błotem spod opon.... ;)
  5. egzo18

    Jest okej

    Jest ok . Łatwa matura z polskiego.
  6. Ja składam sobie ( jeszcze tylko napęd ) ht pod jazdę xc. I na takich częściach na jakich robię już przekroczyłem 4000 zł. A jak zrobię napęd to będzie ponad 5000
  7. Trochę mało kasiory na dobrą zabawkę . Używaną kupisz. Jeśli nowa i to ma szaleć, to sztywny tył i drugi budżet. Co do kół , to zależy . Ja miałem 29, przesiadłem się na 27,5 i nie żałuję . Ale ja niski jestem. Odpowiednia kaseta ( 10,11) i dwa blaty z przodu, na spokojnie da radę. Szukaj czegoś na grupie (tylko pełnej ) od deore wzwyż . marki to : ORBEA LAPIERRE GIANT LIDER FOX SPECIALIZED TREK CANNONDALE GT SUPERIOR Dwie ostatnie polecam z doświadczenia .
  8. Jeśli jutro pogoda dopisze , to po maturze jadę się odstresować w lasy na górze Św Marcina
  9. Z tego byś więcej wycharatał . Ja moim byłym superiorem z górki jechałam ponad 60 na oponach 2.2 . Chyba , że tyle na prostej wydarłeś...
  10. Ja bym szukał coś używanego . A jak ma być nowe, to sztywny widelec . Używany w tej cenie też ze sztywnym.
  11. Xt mocniejsze . W środę matura z polskiego, a ja źle układam porównanie A sainty jeszcze mocniejsze , ale nie wiele . Mówię o nowych xt: modele BR-M785 ( takie mam ) i najnowszych M 8000, to samo co poprzednie, tylko klamka xtr. Różnią sie tym, że są lżejsze .
  12. Siła xt w porównaniu do formuli, to jak trabant do BMW. tak samo xt mają duży prześwit klocków , przyjmą nawet lekko krzywą tarczę . A skok klamki jest podobny, w xt nawet mniejszy. Ceramiczne tłoczki w xt też robią swoje.
  13. egzo18

    Jest okej

    Elektrotechnika, to był luz. W drugiej klasie analogowe też był luz. Cyfrowe z tą babą , to masakra była. Potem w 3 zmieniłi nauczyciela i mikroprocesory , czyli kontynuacja cyfrowych, były dobrze uczone. Oraz najlepszy nauczyciel od urządzeń elektronicznych 3i4 klasa. Ten przedmiot był najważniejszy i wszystko ze sobą wiązał. O pracowniach nie mówię , bo na jedną lekcję praktyczną , przypadało 10 grania w CS
  14. egzo18

    Jest okej

    Nauczyciele robią swoje. Ja też miałem taką jedną od układów cyfrowych , szkoda gadać . Ale potem ją wylali. Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  15. Miałem jutro pojeździć w lesie na Górze Święgo Marcina a tu leje ... :( Gdyby było ciepło , to chętnie bym sie w błoto po deszczu wpakował.... Ale teraz... Matura za pasem ...
  16. Mój błąd . Ale wiedziałem, że gdzieś mi to made in China/Taiwan dzwoni. A giant jest z rodowodu Tajwański . GT Amerykański ( Nie wiem czy co nie kupił ktoś ) Z gwarancją dożywotnią zawsze jest różnie. Bo zwalą na naturalne zużycie , na uszkodzenie z winy użytkownika , itd. Co nie zmienia faktu , że wymienione 3 firmy robią solidne rowery.
  17. Tak samo jak z GT też rejestrujesz numer ramy . I też jest fajne, że jak ja kupiłem samą nową ramę OEM to też się na to łapie .
  18. O widzisz ... To miło , że też dają .
  19. Tak . Ale nie ma się czego bać . Jakość jest świetna . Tak samo jak w giancie czy GT Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  20. Na pewno Taiwan . Tak samo jak giant , Orbea i wiele innych . GT, to taka trochę legenda, świetna sztywność i dożywotnia gwarancja . Ale raczej nie ta sama fabryka.
  21. egzo18

    Jest okej

    Energetyka po elektroniku ? Oj będą braki i ciężko na studiach . Bardziej to po elektryce. Ale jeśli się przyłożyć... To kto wie.
  22. Jak kupowałem moją ramę Gt, to miałem do wyboru również taką gianta. To talon? Bardzo przyjemna rama. Jednak wygrała ta nietuzinkowość ram GT. Gratuluję ładnego wozidła
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.