Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Podziwiam. Ja wczoraj zrobiłem 60. 20 po lesie i terenie, a 40 asfalt .
  2. Będzie ktoś w niedzielę na MTB Zblitowsa Góra ? Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  3. Strzeladło : wiatrówka Weihrauch HW 77K n.A. Kaliber 4,5mm Energia 16 J Waga 5,5 kg ( z lunetą ) Luneta, Delta optical classic 3-9x40 , ustawiona na x9 Dystans 50m Pozycja leżąca , karabinek na kocu Lekki wiatr, zmienny Rezultat :
  4. " smarownica " czyli sten też miała magazynek z boku . Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  5. Czyli można tak latać . Mam pełne slx z kasetą i łańcuchem xt. Jeszcze pedały i projekt GT zakonczony . Mam napęd 2x10 dwa dni , ale już go lubię bardziej niż 3x8
  6. Jak długo tak jeździsz ? Nie ma nadmiernego zużycia, bo przekosy przy takim ustawieniu będą niezłe.
  7. Mam pytanie do kolegów mających napędy 2x10. ( Mam nadzieję, że tacy są ) Jakich przełożeń ( numer zębatki ) na kasecie używacie z jakim przełożeniem w korbie? 1 z przodu i z tyłu 1,2,3,4,5,6 . 2 z przodu i z tyłu 6,7,8,9,10 . Przy tych kombinacjach przekosy są małe. Jeździć tak, czy można inaczej mieszać ?
  8. Dodałem rower z napędem do składania. Finalnie cały osprzęt wygląda tak: - rama - GT avalanche - koła - dt swiss m1900 27,5 - opony - schwalbe smart sam 2,35 - dętki - schwalbe - mostek - ritchey comp 90mm - kierownica - ritchey comp rizer 670mm - sztyca- ritchey -mechanizm korbowy - slx , dwa blaty , 38, 24 - kaseta - xt, 10s, 11-36 - łańcuch - xt - przerzutka przednia - slx - przerzutka tylna - slx RD M 675, ze "sprzęgłem" - manetki - slx - hamulce - xt M785 - tarcze - xt 160mm, obie - amortyzator - Fox float 32 CTD - suport - deore Dam jakąś fotkę jak mi zamontują napęd . Pozdrowienia dla Bikerothers
  9. Składamy ! Teraz mogę spokojnie zbierać na rewolwer cp
  10. Pora montować pełen napęd slx 2x10 z kasetą XT. Czekam na paczkę :)
  11. egzo18

    Klubowicze majsterkują

    Naprawiałem napęd w starm lapku Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  12. Ja mam bardzo złe doświadczenia z conti. Polecam schwalbe . Mam smart samy 2,35 w moim GT. Genialne gumy. Świetna jakość i dokładne wykonanie .
  13. No trochę nie bardzo . Mechanik i rower. Yoda,odpisz mi na pw
  14. Uczta dla wron - sieć spisków .
  15. egzo18

    Jest okej

    Jest ok. Matura ustna z języka polskiego 36/40
  16. Mam pytanie koledzy . Zaczyna mnie wyciągać czarny proch . Głównie rewolwery i pistolety . Mam kilka pytań . Wiem, że można kupić i posiadać bez rejestracji i zezwolenia. Tak samo amunicja . Ale co z prochem? Wiem, że strzelanie tylko na strzelnicy . Koledzy, gdzie kupić , co kupić ( rewolwer do 1,5k, pistolet do 1k ) i co z prochem ?
  17. Ja dziś przesadziłem. 50km bez wcześniejszego przygotowania . Jutro będę czuł każdy mięsień...
  18. Chymmm.... Powinna być dobra .
  19. Fajna maszynka Jaką to ma ramę ? ( ile cali) i ile masz wzrostu ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.