Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kriso811

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. Z ciężkim sercem poświęcę się dla Ciebie i wezmę za darmo, będę miał dwa kolory w automacie swój niebieski i ten zielony, pisz na priw dam Ci adres do wysyłki.
 2. Zastanawiam się nad Seiko SSC813 lub ssc911, który byście polecili i dlaczego?
 3. dla mnie dziwne zestawienie, gdyż Omega to Tissot na sterydach, bierz Rolexa ta Omega jest brzydka, taki hit jednego sezonu, na pewno szybko się znudzi, dla mnie Rolex bije Omegę jeśli chodzi o prestiż.
 4. Mam pytanie do posiadaczy PRX automat, czy Was też czasami uwiera zapięcie motylkowe w tym modelu?
 5. Zgadzam się w 100% z recenzją posiadam automat w wersji blue Pozdrawiam.
 6. Niedawno zakupiłem PRX powermatic 80, jeśli chodzi o mechanizm to jest dla mnie genialny, nam do porównania oriehta big mako i davose ternos 200 i ten powermatic działa mi nieprzeranie od 2tyg a mam pracę biurowa, dodatkowo od kiedy zacząłem sprawdzać jego dokładność chodu czyli od 11 dni spóźnia się tylko 6 sekund. Jestem zadowolony
 7. Super dokładnie 4 dzień chodzi i 1 sekunda spóźnienia, jestem zachwycony prx powermatic 80
 8. Zastanawiałem się mocno nad PRX Quartz 40 mm i PRX Automat 40 mm i wybrałem automat ale nie ze względu na mechanizm a na: - szkło z antyrefleksem, które jest w automacie i daje mega kąt widzenia tarczy na plus w automacie, jak plazma i zasrane LCD - waga i tu najlepsze jest około 7 gr różnicy, quartz jest tylko 7 gram lżejszy od automatu, żąlllllll ten quartz - szkoda to gówno kupować.
 9. Zastanawiam się nad prx black lub blue quartz wersja męska, który według Was ma głębszy kolor, lepszy kontrast tarczy?
 10. Zastanawiam się na Seiko Speedtimer SSC813P1, czy ktoś mógłby co nieco opisać go jak wrażenia z noesenia, chodzi mi o ciężar i ogólnie czy się wygodnie nosi?
 11. Witam, Czy to jest faktycznie w ofercie Roamera? ROAMER Stingray R7 co sądzicie o tym zegarku? jeszcze jedno czy warto kupować w sklepie crazy time?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.