Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repsak

Użytkownik
 • Content Count

  1,288
 • Joined

 • Days Won

  1

Everything posted by Repsak

 1. Świetna jest. Tylko stal i ceramiczne wodorosty 😄 Na gumie zyskuje, zwłaszcza z motylem.
 2. Dom. fotowoltaika 9,6. Więc prawie za darmo jazda. Taki mach e robi 400km sokojnie po mieście a na śląsk to jak znalazł. Z tym że ostatnio robie trasy po 700km (autostrada i eski) a przy dozowolnych prędkościach nie wiem czy da radę na 1 ładowaniu. Do tego mało tych stacji jest. A jak są to ceny jak za paliwo. Może się ktoś podzielić doświadczeniem z użytkowania takiego auta? Na razie rozeznaję temat. I dzisiejsze info z Forda - polityka firmy nie przewiduje na rabatowanie elektryków.
 3. Panowie, czy to już czas na elektryka?
 4. Repsak

  Nóż

  Od tygodnia już z nim walczę😉
 5. Repsak

  Nóż

  Dzięki Burns Z Jackiem już jestem po słowie.
 6. Repsak

  Nóż

  Panowie ile obecnie trzeba wyłożyć na HALO V , VI? W stanie NOS lub bardzo dobrym?
 7. Ciekawy. Inny. Dobrze leży. Nosiłbym To Omega do sejfu?
 8. TUDOR 925 silver Chetnie wymienię na nowy model Seamasterki z dopłatą. Zegarek nowy, nie noszony. Pięć lat międzynarodowej gwarancji. Cały komplet sklepowy - pudełko, dwie książeczki, nowa dyskietka gwarancyjna z numerem referencyjnym, numerem seryjnym i datą zakupu, dowód zakupu (paragon). Cena 17500zł. Obecna cena w PL to 20390zł. Odbiór osobisty lub ubezpieczony DPD. Zdjęcia moje, przedstawiają sprzedawany zegarek. Mam też nową pandę na sell.
 9. Musisz trochę dołożyć ale to obecnie jedyny słuszny wybór. Kolor tarczy do wyboru. Na oyster nie będziesz czekać dłużej niż 3miesiące, tak myślę😉
 10. No to poszli na całość😉😁 Chyba wkleiłem we właściwym klubie?😉
 11. Na szczęście na złoto są cały czas zaliczki.
 12. TUDOR BLACK BAY FIFTY‑EIGHT BLUE referencja M79030B-0001 Zegarek nowy, nie noszony, oczywiście stan 10/10. Dystrybucja EU. Pięć lat międzynarodowej gwarancji. Cały komplet sklepowy - pudełko, dwie książeczki, nowa dyskietka gwarancyjna z numerem referencyjnym, numerem seryjnym i datą zakupu, dowód zakupu (paragon) Cena 15500zł. Bez zamian proszę, chyba że jakiś ciekawy Cartier albo 2254500 Odbiór osobisty Katowice/Wrocław/Kołobrzeg lub ubezpieczony DPD w cenie. W przypadku zaginięcia przesyłki, niezwłocznie całą kwotę zwracam nabywcy. Zdjęcia moje, przedstawiają sprzedawany zegarek. Zapraszam
 13. Głupoty piszesz. Zainteresowwanie nówkami, z polskiej dystrybucji Seamasterkami na naszym bazarku zaczyna sie przy -30%. Finalnie sprzedałem jeszcze taniej. O AT nie wspomne fajnie, że poszłą chociaz w dobre ręce😉 Tudorki nowki 58 jak nie dasz -10% nie sprzedaż. Na pasku jeszcze gorzej. Tudorka GMT sprzedałem o ile dobrze pamiętam na -25%. Piszę o fajnych referencjach, nie o jakiś psach.😄 Taka specyfika tego forum ale nie tylko. Dokładnie rok temu sprzedawałem NOWEGO z Kruka Camerona blue (nowy model) za cenę z metki !!! z forum nie było żadnego odzewu. Zazwyczaj zgłaszają się nasi profesjonali i chwała i im za to, którzy jeszczcze ładnie zarobią sprzedając poza PL. Cytując forumowego klasyka😄 usystematyzujmy: Nowe najlepiej -50% używki jak nowe -70%. I żeby nie było nie narzekam, po prostu piszę jak jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.