Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repsak

Użytkownik
 • Content Count

  1,281
 • Joined

 • Days Won

  1

Everything posted by Repsak

 1. Musisz trochę dołożyć ale to obecnie jedyny słuszny wybór. Kolor tarczy do wyboru. Na oyster nie będziesz czekać dłużej niż 3miesiące, tak myślę😉
 2. No to poszli na całość😉😁 Chyba wkleiłem we właściwym klubie?😉
 3. Na szczęście na złoto są cały czas zaliczki.
 4. Głupoty piszesz. Zainteresowwanie nówkami, z polskiej dystrybucji Seamasterkami na naszym bazarku zaczyna sie przy -30%. Finalnie sprzedałem jeszcze taniej. O AT nie wspomne fajnie, że poszłą chociaz w dobre ręce😉 Tudorki nowki 58 jak nie dasz -10% nie sprzedaż. Na pasku jeszcze gorzej. Tudorka GMT sprzedałem o ile dobrze pamiętam na -25%. Piszę o fajnych referencjach, nie o jakiś psach.😄 Taka specyfika tego forum ale nie tylko. Dokładnie rok temu sprzedawałem NOWEGO z Kruka Camerona blue (nowy model) za cenę z metki !!! z forum nie było żadnego odzewu. Zazwyczaj zgłaszają się nasi profesjonali i chwała i im za to, którzy jeszczcze ładnie zarobią sprzedając poza PL. Cytując forumowego klasyka😄 usystematyzujmy: Nowe najlepiej -50% używki jak nowe -70%. I żeby nie było nie narzekam, po prostu piszę jak jest.
 5. Santosa przed zakupem należy koniecznie przymierzyć. Przerzucony cały net, całkiem niemałe doswiedczenie i pudło. WSSA0029 - nadgarstek jakieś 18,3cm ale płaski i maluch. Musiałem odesłać. Bransa była na styk, przy większym nadgarstku trzeba dokupić ogniwa.
 6. Marek w końcu jakiś porządny zegarek 😄 No i świetnie obfocony. Klasa.
 7. To już chyba ostatnie sztuki https://www.zegarkionline.pl/bestsellery-zegarek-omega-speedmaster-moonwatch-professional-chronograph-31130423001005-p-6391.html?osCsid=4dkvqgl87o4djb5dkbcnvfvud1
 8. Tu widać lepiej dlaczego napisy tak idą Dla mnie ideał. Może jak na C.B ledwie WR100 , ale w zupełności wystarczy.
 9. Plus złote wskazówki i obwódki indeksów. Czyli jak większość bicolorów.
 10. George, żółte złoto No własnie dlatego, ostatnio podobają mi się tylko brzydkie 😉
 11. Tu krótko o "rulecie" https://www.keepthetime.com/blog/rolex-roulette-date/
 12. Michał, proszę bardzo. Jest do wzięcia.😉 "Roulette Date" tak jak napisał Tomek tylko w DJ z 3135 była i chyba tylko w wersajch 36mm.
 13. Szymon oba są rewelacyjne. I chyba idziesz drogą Maćka i wielu innych
 14. Dzięki za fotkę, jest bardzo dobrze jak na 44. Niech cieszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.