Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wsebus

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący
 1. Gratulacje. Jak wrażenia?
 2. Może komuś pomoże w temacie. Recenzja
 3. Voyaher na rabat nie zasługuje 🤔
 4. Mam jednego OSa jestem mega zadowolony, szukam czegoś do pracy. Myślałem o Orient triton, ale Narzeczona mako pepsi to jej podbieram. Więc drugi nurek .... może być tłum i szukam alternatywy.
 5. Dziękuję, więc lepiej dołożyć i zakupić Os
 6. Witam bardzo proszę o informację na temat Orienta SER20002W0. Jakość zegarka, bransolety. Czy bliżej mu do OS czy do standardowego Orienta na Europę?
 7. Witam bardzo proszę o informację na temat Orienta SER20002W0. Jakość zegarka, bransolety. Czy bliżej mu do OS czy do standardowego Orienta na Europę?
 8. Temat jest trudny, natomiast chciałbym by osoby z doświadczeniem, tak zresztą jak koledzy, którzy piszą recenzje podali przykłady marek bądź modeli bardzo dobrych w tym przedziale cenowym. No w mojej branży gdzie ma znaczenie materiał precyzja wykonania, są firmy, które produkują pod duże sieci idą w ilość i niska cenę. Są też marki mniej znane niewidoczne w sieciach a jakość ich produktów jest na bardzo wysokim poziomie i cena akceptowalna. Czy w świecie zegarków jest podobnie. Czy Longines do 6 tys będzie wykonany gorzej niż certina czy os.
 9. Przepraszam że podpinam się pod temat, a czy bardziej doświadczeni koledzy mogli by podać przykłady. Jakie według ich doświadczenia marki bądź konkretne modele wyróżniają się w przedziale "jakość do ceny". Mając na uwadze przedział cenowy do 2000, do 5000 ewentualnie 10000pln.
 10. Właśnie dojechał. To pierwsze VC w mojej skromnej kolekcji ale na pewno nie ostatnie. Panie Marcinie kawał świetnej roboty. Jakość co do ceny 10 na 10. Piękny czasomierz. Dzieki
 11. Witam, kiedy można spodziewać się pierwszych przesyłek?
 12. Witam, czy wiadomo kiedy rozpocznie się wysyłka. Doczekać się nie mogę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.