Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

piotrek39

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4662
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    26

Zawartość dodana przez piotrek39

  1. A Ci dalej swoje domysły i przemyślenia [emoji848] sami odpowiedzieliście na pytanie dlaczego nie jest zegarkiem codziennego użytku , to zegarek na regaty [emoji2369] a tak po prawdzie , miałem go na ręce może 4 razy [emoji57] i nie dla tego , ze boje się o ryski [emoji3] jak by podzielić 360 dni na zegarki jakie mam pod ręką , pewnie wyszło by , że na jeden zegarek mam 4 dni w roku [emoji20] Gratuluje IWC , Omega i Rolex też [emoji106] Na codzień nosze jeszcze bardziej rzadkie i bardzo niszowe zegarki. Zegarki , które mają dla mnie wartość wiele większą jak ten Rolex. Ale to już inna historia. Nie oceniajcie jak kogoś nie znacie [emoji106] Edit Skromny YM [emoji848][emoji57][emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Toś powiedział [emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Chyba nie ma sensu wdawać się w dyskusje z takimi znawcami tematu. Bez sensu. Logiczne jest , iż ten zegarek nie jest zegarkiem do codziennego użytku. To jest tylko uzupełnienie kolekcji , zegarek , który jest mało popularny a jest dowodem na to , że Rolex tez potrafi. Do szpanowanie są inne Rolki , Sub , DJ i tym podobne. Bo Daytona czy DD , YM ll czy SD raczej nie. Te zegarki raczej kupują ludzie , którzy mają gdzieś opinie innych. Ludzie , dla których posiadanie dłoni jest rzeczą istotną. Ale widzę , że komentują sami znawcy , którzy z nie jednego pieca chleb jedli. Z jednym się mogę zgodzić , nie jest zbyt czytelny. Ale być nie musi , to nie zegarek codziennego użytku [emoji2369] Pozdrawiam szanownych kolegów [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. To jest zajefajny zegar , mówta co chceta [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. No to miłego [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Jak z nowych modeli , to SOH [emoji2369] nowy AVenger , po prostu słaby. I mowa tylko o wyglądzie zewnętrznym. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Dokładnie , ale tez biorą pod uwagę ceny rynkowe. Ten co go zostawił w rozliczeniu stratny nie był. Według mnie to nic złego. Każdy chce jakoś żyć. Rolex swoją polityką sam do tego doprowadza [emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Nie , u nich jak kupiłeś Rolex to możesz kupić nowy w rozliczeniu zostawiajac stary. Ale musi być u nich kupiony. Mają osobną gablotkę z używanymi. Tu tak prawie w każdym AD jest. Gość oprócz tego jest jubilerem. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Takie pytanie , dostałem ofertę od Tutejszego AD , warto ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Trzeba temat odświeżyć [emoji2369] Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Gratulacje Mario !!!! To Tytan ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Grubo panowie [emoji123] gratulacje nabytków [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    Tak jest , są wywiercone [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. piotrek39

    Brąz i miedź .... :)

    A mi się taki popełnił [emoji57] dla odmiany [emoji6] taki AP po kwarantannie [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Ja tam cieszę się z tego co mam [emoji3] Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Może będę miał czas jutro podjechać do AD. Zobaczę co się tu dzieje. Może narazie zrezygnuje. Czekam na Daytona tak czy siak. Musiał bym najpierw na żywo zobaczyć. 41 mm na pewno nie stanowi problemu jak dla mnie. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Szkoda , nie sądziłem , że tak się sprawy potoczą. A ja tez czekałem na niego. Właśnie bez daty. Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Mariusz Masz Suba ? Czy sprzedałeś ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Gratuluje nowinek Panowie [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Gratulacje !!! Mariusz [emoji106] Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.