U mnie całkowicie odmienne wrażenie. Jak dla mnie za duży blik, brak zaworu, który jednak w jakiś sposób wyróżniał Planetę. Trochę lepiej w pomarańczy, ale ..... i tak wolę 1gen. bo mam
Należy tylko pamiętać, że teraz jest też najlepszy czas, żeby się naciąć na fejka po ,,okazyjnej" cenie. 111 itd kuszą, ale należy pamiętać, że nie ma ich tyle, że leżą i czekają na kupców.
Dziękuję Ci za Twój post. Wniosłeś niesamowicie wiele do tego tematu i napewno wszyscy się z Tobą zgodzą. Dzięki Tobie śmiało możemy zamknąć ten wątek. Nie musisz mi dziękować za uznanie i odpowiadać na mój post. Ogólnie, to chyba nawet nie musisz wypowiadać się już w tym temacie. Powiedziałeś całą prawdę o tej marce. Miałeś cywilną odwagę powiedzieć wszystkim miłośnikom marki, to co było wiadomo już od lat, ale wszyscy bali się to przyznać. Teraz pora na Rolexa, Omegę, nie wspominając o innych gównianych markach ... nie zatrzymuj się! Dzięki.
Swoje trzy grosze dorzucę w temacie 300tki. Na bransolecie trudno ten zegarek pomylić z jakimkolwiek na rynku i to dla mnie jest duży plus w temacie tej bransy. Nie jest zła i nie jest jakaś super, od czasu do czasu lubię nawet na niej ponosić zegarek :). Jednak na gumie to dla mnie mistrzostwo świata. U mnie nic się nie przesuwa, nie lata i nie kiwa. Zegarek noszę z lekkim luzem i jest bardzo wygodnie, nie mam odczucia, że jest np źle wyważony. Może to kwestia nadgarstka. Noszę na gumie pod zapięcie deployment. Z tym zapięciem zakładanie zegarka to bajka.
Niestety SMPc poszła do ludzi , zegarek świetny, ale coś musiałem poświęcić dla innej marki i niestety padło na czarną. Mi z SMP najbardziej podchodzi ta którą mam tzn. niebieska i koniecznie na gumie.
Ja porównuję SBDX001 do tuńczyków z ,,dawnych dobrych czasów" np do SBBN031, którego jakiś czas temu posiadałem, a nie do Zegarka za ponad 20tys. Bo to właśnie inne czasy i inne ceny.
Każdemu wg gustu, ale dla mnie szpary przy endlinkach nie mają żadnego wpływu na zegarek. Obydwa zegarki, to nurki, zakładasz gumę zamiast bransy i jakie wtedy argumenty? Tuńczyki są fajne, ale jak dla mnie to klasa niżej od SBDX'a. Miałem, sprzedałem .. a 300-tke mam i miał będę ;).
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.