Wielkie dizęki! Czy z perspektywy czasu, brałbyś bransoletę? Zastanawiam się czy brać full set, czy od razu na gumie.
No i odwieczny problem, czy na nadgarstku 16,5 cm, zegar i zapięcie nie będzie za duże...
Dzięki za odzew A czy ktoś porównywał/rozważał wybór małego zapięcia na silikonowym pasku? W tej samej cenie jest obecnie standardowe duże i małe zapięcie
Planuje zakup U50 lub U50 B. Czy możecie mi doradzić, gdzie najlepiej kupić? Da się coś wynegocjować np. w berlińskich sklepach, czy lepiej przez oficjalną stronę?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.