Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Martinelli

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    71
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

48 Początkujący

Ostatnie wizyty

301 wyświetleń profilu
  1. To nikt nie doradzi, gdzie warto kupować i negocjować ?
  2. Macie do polecenia sprawdzonego sprzedawcę? Chciałbym kupić legend divera 39 mm w atrakcyjnej cenie, ale jednak bezpiecznie.
  3. Masz na myśli duże czy małe zapięcie? Na chudy nadgarstek 16,5 cm oryginalna lepsza od takiej Borealis?
  4. A czy ktoś próbował zamiast oryginalnego paska, gumowy od Borealis, Isofrane lub coś podobnego?
  5. u mnie zdecydowanie płaski i kościsty. Masz może U50? Czy w takim razie opcja na bransolecie będzie lepsza?
  6. Wielkie dizęki! Czy z perspektywy czasu, brałbyś bransoletę? Zastanawiam się czy brać full set, czy od razu na gumie. No i odwieczny problem, czy na nadgarstku 16,5 cm, zegar i zapięcie nie będzie za duże...
  7. Dzięki za odzew A czy ktoś porównywał/rozważał wybór małego zapięcia na silikonowym pasku? W tej samej cenie jest obecnie standardowe duże i małe zapięcie
  8. Panowie, dziękuję Wam za odpowiedzi Nie zapytałem w sumie, czy ktoś ma do pokazania swojego u50 na nadgarstku (będę zamawiał bez przymiarki)?
  9. Planuje zakup U50 lub U50 B. Czy możecie mi doradzić, gdzie najlepiej kupić? Da się coś wynegocjować np. w berlińskich sklepach, czy lepiej przez oficjalną stronę?
  10. Jeszcze wstawię zdjęcie tarczy w słońcu, gdyby ktoś tak jak ja, miał wątpliwości, czy wybrać matową czarną, czy szczotkowaną pionowo niebieską.
  11. Dzięki za wskazówki, gdzie najlepiej kupić [emoji846]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.