Wielkie dizęki! Czy z perspektywy czasu, brałbyś bransoletę? Zastanawiam się czy brać full set, czy od razu na gumie.
No i odwieczny problem, czy na nadgarstku 16,5 cm, zegar i zapięcie nie będzie za duże...
Dzięki za odzew A czy ktoś porównywał/rozważał wybór małego zapięcia na silikonowym pasku? W tej samej cenie jest obecnie standardowe duże i małe zapięcie
Planuje zakup U50 lub U50 B. Czy możecie mi doradzić, gdzie najlepiej kupić? Da się coś wynegocjować np. w berlińskich sklepach, czy lepiej przez oficjalną stronę?
Panowie, Chciałbym zamówić nautique skindiver. Czy zakup bezpośrednio ze strony producenta będzie powodował dodatkowe koszty (cła, podatki)? Wysyłka jest za darmo. Jeżeli tak, czy możecie polecić inne miejsce zakupu?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.