Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genovese_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2308
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Zawartość dodana przez Genovese_

  1. Genovese_

    Nóż

    Tymczasem u mnie kolejny noż na pokładzie.Tym razem wybrałem Microtech Combat Troodon 142-10DBL z rękojeścią wykończoną metodą distressed , które to mnie rozwaliło jak zobaczyłem na żywo.Imo świetny nóż tylko na mały minus działanie sprężyny szczególnie przy chowaniu noża.Jednakże jest to naprawdę spory nóż z ciężkim ostrzem.Btw.Ultratech to zupełnie inna bajka w tej kwestii.Ogólnie zbliżam się do końca mojej przygody zakupowej z nożami.Rozważam jeszcze 2 max 3 noże.Na pewno Ten combat troodon to moje obecne EDC na przemian z ZT0308.
  2. Dzisiaj taki o to set z żółwikiem Padi na czele :
  3. Fakt ma mocną i ugruntowaną pozycję.😀
  4. Genovese_

    Nóż

    Technika wykonania ostrza w tej ZT imo świetna :
  5. Dzisiaj kolejny z moich pilotów tym razem z szanowanego niemieckiego microbrand-u.Bardzo niedoceniony w kolekcji bo rzadko go noszę :
  6. Genovese_

    Nóż

    Dlatego napisałem ,ze chyba... Ja kupiłem swojego w noże-świata.Wcześniej CRK w CQB.Ogólnie przy tym zjebanym kursie $ czy Euro to nie wiem czy opłaca się cokolwiek kupować za granicą....
  7. Genovese_

    Nóż

    W kwestii powłoki w mojej 308 dostałem info, że ponoć nie będzie za bardzo widać śladów użytkowania w kwestii mikro rysek itp.Nie wiem natomiast czy u Ciebie Burns jest to tak samo wykonane.Podejrzewam ,że tak ale w necie i na foto wyglada to trochę inaczej niż na żywo w świetle dziennym czy super macro...
  8. Genovese_

    Nóż

    Świetne oba.350 widzę ,ze jest sygnowane made in USA czyli chyba 308 w USA nie jest robiona...
  9. Genovese_

    Nóż

    Tak wygląda moja obecna gromadka.Chciałbym teraz uderzyć w jakiś fajny nóź z automatycznie rozkładanym ostrzem. Podoba mi się seria np. Benchmade Adamas.Ma ktoś jakąś opinie opartą na własnych doświadczeniach, dotyczących jakości mechanizmu odpowiedzialnego za rozkładanie noża ?
  10. Genovese_

    Nóż

    To jest najważniejsze.😄 P.S.Imo właśnie to ostrze "zebrowate" jest super udanym projektem ZT. Wcześniej przeglądając widziałem tylko jakieś mniejsze modele z tego typu ostrzem.
  11. Genovese_

    Nóż

    Do mnie finalnie taki oto nożyk przyleciał.Jest solidnie.Flipper bardzo ładnie działa tylko muszę troszkę oswoić się z takim rozwiązaniem.
  12. Genovese_

    Nóż

    Fajny gratki.
  13. Super się nosi.To jest takie grubsze nato.Tak nóż to Sebenza 31.
  14. Genovese_

    Nóż

    Chodzi o tego flippera.Na yt wyglada to spoko ale jestem ciekawy jak realnie u mnie się to będzie sprawdzać.
  15. Genovese_

    Nóż

    Też się zastanawiam nad tym Zero : ZT 0308
  16. Genovese_

    Nóż

    Do mnie dziś przyleciał klasyk od CRK Sebenza 31 i muszę przyznać ,że jakość jest naprawdę fajna.Wcześniej używałem Benchmade. Co polecicie z b.dobrej jakości automatów , czy Microtech nadal trzyma poziom ?
  17. U mnie dziś powrót do Ex 2 ,który to ewidentnie rządzi i dzieli w mojej kolekcji :
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.