Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genovese_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2308
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Zawartość dodana przez Genovese_

  1. Fotka nie dzisiejsza ale zegarek ten sam :
  2. Bardzo fajny jest ten Zenith. U mnie kolejny dzień nie schodzi z nadgarstka : \
  3. Fotka nie dzisiejsza ale zegarek ten sam :
  4. Genovese_

    Makro

    Avenger II Seawolf to jest.
  5. Ja po ostatniej akcji z Krukiem definitywnie z Rolexa rezygnuję.Może kiedyś wrócę ale tylko wtedy kiedy Rolex będzie normalnie dostępny do zakupu tak jak inne uznane marki.
  6. Ja znowu wolę nic nie pisać o czymś co mi się nie podoba na forum.Osobiście z tego przyjemności nie czerpię a można komuś popsuć humor.Co innego jak ktoś się radzi przed zakupem.
  7. Genovese_

    Perfumy

    W butiku LV w KaDeWe w Berlinie.Jak będziesz miał możliwość to polecam sprawdzić.To jest zupełnie inna jakość.Moim zdaniem Orage i Nouveau Monde są najlepsze w linii męskiej LV. Orage - drzewny, cytrusowy,świeży korzenny , aromatyczny.
  8. Nie przechodził.Zegarek był zakupiony w lutym 2019 roku ale był bardzo mało używany do dziś.Zobaczymy co będzie po tygodniu ,w każdym razie jest tutaj wydłużona o 6 lat gwarancja także jestem spokojny.
  9. Wiesz nie był to oczywisty wybór bo na fotografiach Ingenieur z czarną tarczą wypada imo dużo ciekawiej.Jednak kolejnego zegarka z czarną tarczą po prostu nie chciałem.Dlatego wybór padł na ten model. PS In plus na dzień dzisiejszy punktualność ,bo tutaj mamy naprawdę świetnie wyregulowany mechanizm obecnie (-2 sek doba.):)
  10. Dokładnie jest bardzo wygodny z racji tego ,że jest niski.Dodatkowo system skracania bransolety to jest moim zdaniem kosmos.Postarali się.. Natomiast brakuje i to ewidentnie mikroregulacji bo obecnie po redukcji pełnego ogniwa mam mocno dopasowane a po redukcji pół ogniwa odrobinę za luźno... 😕
  11. Genovese_

    Perfumy

    Bardzo świeży i nietuzinkowy , który Wam polecam :
  12. Dzięki chłopaki.Miałem obawy co do rozmiaru ale jest ok.
  13. Teraz to zarejestrowałeś czy już wcześniej o tym wiedziałeś ?.Nie ukrywam ,iż dla mnie to lekki szok ,że zegarki , które nie miały już gwarancji dostały przedłużenie...
  14. Taką informację dziś udało się ustalić przy pomocy znajomego.Dla wszystkich , którzy posiadają Panerai zakupione od AD istnieje możliwość przedłużenia gwarancji bezpłatnie aż o 6 lat. Tutaj macie link do rejestracji zegarka -> https://www.panerai.com/en/service/customer-service/warranty/pam-guard.html W moim przypadku wygląda to rewelacyjnie bo w 3 Panerai przedłużyłem gwarancję o 6 lat mimo ,że tylko w 1389 miałem ważną( 03/21) gwarancję AD ;D : Nie wiem od czego to zależy ale wydaje mi się ,że data produkcji zegarka.I tutaj będzie to najprawdopodobniej działać dla niektórych zegarków wyprodukowanych od połowy 2017 w górę.
  15. Wszystko powyżej roku to ja podziękuję.Serio jest tyle ciekawych zegarków ,że można wybierać i się dobrze bawić bez tych nowości Roleksa...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.