Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lumiclock

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lumiclock

 1. Świetny materiał i sporo ciekawostek dla takich żółtodziobów jak ja. Dzięki za publikację.
 2. Niby 3-6 miesięcy. SD43 mi powiedzieli 3 lata a DS44 brak zapisu. Jak widać co kraj…
 3. Ponieważ zrobiło się chłodniej należało przyodziać zegar w grubsze skóry:) Jestem zachwycony tym paskiem (jakość, dopasowanie, wygoda)
 4. Przepraszam, zapomniałem o Posnanii. Kruk Stary Browar. Wczoraj przyszedł ten YM. Jest tez pare DJ i czekający na odbiór SD TT, ale tylko do obejrzenia przez szybkę:)
 5. Tylko informacyjnie koleżanki i koledzy - taki YM dostepny w Poznaniu.
 6. Cieszę się, ze nie tylko ja zaniemówiłem na jego widok. Dla mnie bomba! Gratulacje.
 7. Za oknem szaro, więc naszło mnie na podkoloryzowane nadgarstka. Żona już mnie wyśmiała...
 8. Dlatego napisałem ze nikt R nie nosi. Nie ma czego gratulować, bo to klienci i każdy ma ten sam problem - brak sukcesji.
 9. Pisałem pare postów wyżej. Właściciele ziemscy, których się dziś łatwo opluwa nie znając realiów. Są w tej branży amerykańskie fundusze inwestycyjne, duńscy książęta i ludzie prości - wałkowani bez litości:)
 10. W mojej branży jak ktos chce zaimponować to kupuje kolekcję białej broni, zabytkowy pałac, połać lasu z lądowiskiem, żeby znajomych sprowadzić na imprezę, żaglówkę, stadninę, gorzelnię, żeby wódke ze swoim nazwiskiem wypuscic itp. a to są na prawdę prości ludzie i u nikogo R nie znajdziesz. Tutaj są walki o to czy kogoś stać na zegarek w cenie jednej imprezy. Teraz rozumiem dlaczego nigdy nie kupię R. i jedyne na co mnie było stać to Luminox, Citizen a ostatnio Omega, bo zawsze chciałem się poczuć jak szpieg.
 11. Z nawozu mineralnego zrobił się w wątku organiczny:) Jak w konsumpcji mamy 5 pozycje a w produkcji rolnej (areał i wielkość produkcji) 3 to zużywamy na jednostkę produkcji więcej, czy mniej niż inni? Temat jak zwykle jest bardziej złożony niż się wydaje, a to, ze jesteśmy na tym forum świadczy o tym ze wszyscy lubimy złożone mechanizmy:) Niby król jest jeden, ale nie każdy jest alfą i Omega
 12. Jakieś źródło? Po treści podejrzewam, ze chodziło o środki ochrony roślin, ale w tej kategorii tez daleko nam do liderów. Przepraszam, ale pracuje w branży AGRO i takie wyrazy niekompetencji mnie drażnią.
 13. Też mnie zastanawiają wysokie ceny na ch24... Byłem dziś specjalnie w Jubitom w Posnanii, żeby sobie ten zegarek obrzydzić na żywo:) - nie udało się. Przy przejściu do konkretów dostałem info, że dziś klient odebrał wersję na meshu i ugrał 12% rabatu od metki. Kiedy pokazałem, że na ich stronie w koszyku wskakuje 15% Pani zrobiła wielkie oczy, mówiąc, że na Bonda nie ma rabatów. Po dwóch telefonach do "regionalnego" dostałem info, że to błąd na stronie i już go usuwają, ale mogę dostać te 15% jak się zdecyduję "od ręki". Nie zdecydowałem się. Rabat na stronie ciągle się nalicza. Ceny w PLN na stronie Omegi mają dziwny przelicznik w stosunku do EUR i USD (chyba po kursie z kwietnia, kiedy była ostatnia podwyżka). Jak dla mnie najlepsza wersja 300M, w której odpowiada mi wszystko - poza ceną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.