Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

tomo_s

Użytkownik
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

614 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  motoryzacja, piłka ręczna

Recent Profile Visitors

707 profile views
 1. Zegarek używany, widoczne zarysowania na bransolecie. Na szkle rysa widoczna na jednym ze zdjęć. Zegarek solidny i duży, raczej na dużą rękę. W tym momencie bateria wyczerpana, przed wysyłką wymienię na nową. Wysyłka InPost paczkomat. Cena 320 300 280 260zł z wysyłką i nową baterią. jestem otwarty na zamiany, poza zamiana na inny zegarek 😅
 2. Wymiana 2 na 1 możliwa, z moja dopłatą albo bez.
 3. Witam, 1. Citizen cb0010-88e, nowy wyjęty z folii. Jak widać na zdjęciu, zakupiony w lipcu tego roku. Pełen komplet z dokumentami i paragonem. Zegarek z solarem i eco drive, a więc szalenie wygodny w codziennym użytkowaniu. Cena: 1300 1250 zł. Wysyłka możliwa, rodzaj do uzgodnienia. 2. Casio GST B-300 , używany w stanie 8/10: szkło czyste bez rys, zegarek łączy się bez problemu z telefonem. Używając aplikacji można min. ustawiać alarmy, ustawić czas. Zasilanie solarem, pełen komplet dokumentów i rachunek z zegarowni. Cena 800 750 zł, przesyłka InPost paczkomat gratis. Inne formy wysyłki do dogadania.
 4. W tym wypadku sprzedawcą jest Amazon. Sam też nigdy nie zwracałem nic zakupionego na amazonie, ale widziałem wiele pozytywnych głosów na temat zwrotów np na pepperze.
 5. Witam, wpadł mi w oko taki o to model : https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/roamer/zegarek-roamer-852833-48-55-20.html co sądzicie o marce Roamer i o mechanizmie w tym modelu ? Pozdrawiam Tomek
 6. Zdjęcie zagadka nie z dzisiaj ale akurat wpadło mi w ręce 😅
 7. Swatch zrobił super interes. Zrobili oryginalna "podróbkę" Omegi po kosztach(np. lipny pasek) i sprzedali za cenę stalowego zegarka z szafirem i automatycznym mechanizmem. Narażam się z góry na pytania: "a skąd wiesz ile kosztuje produkcja Swatcha, cały marketing i projekt itd...?" , "czy miałeś ten zegarek w ręce, że się wypowiadasz?" Na oba pytania odpowiadam z góry: nie wiem, nie miałem. Za to widzę co proponuje konkurencja w tej cenie i na tym opieram opinię. Z drugiej strony rozumiem, że w przypadku tego zegarka, płaci się za możliwość noszenia Moonwatcha bez ryzyka, że zostanie się okrzykniętym oszustem, jak byłoby w przypadku kupna podróbki.
 8. Wydaje mi się, że to do mnie, więc odpowiem. Nie napisałem, że to podróbka. Wcale nie poruszyłem tematu oryginalności zegarka ze zdjęć, a tylko zwróciłem uwagę na brud i zapytałem o cene. Przynajmniej u mnie wzbudza to podejrzenia, gdy mam do czynienia ze sprzedającym niechlujem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.