Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Najlepsza sieć komórkowa w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Centurio, to nie walka o życie, chyba, że tak do tego podchodzisz. Ale w ten sposób możesz zrazić, zamiast zyskać abonentów...

Poza tym nie myślałem, że kiedykolwiek zgodzę się z Adim :) - szanowanie zdania innych jest dobrą cechą :)

 

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkie sieci są dobre.....do czasu podpisania umowy.

 

Pózniej wywiazują sie skrupulatnie z jednego-rachunki wysylaja na czas.

 

Play,Plus ,T-mobile,jeden hm..."operator":-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkie sieci są dobre.....do czasu podpisania umowy.

 

Pózniej wywiazują sie skrupulatnie z jednego-rachunki wysylaja na czas.

 

Play,Plus ,T-mobile,jeden hm..."operator":-)

Dokładnie, mam podobne zdanie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki dana sieć ma zasięg możemy odnieść jedynie do lokalizacji gdzie przebywamy, lub miejsc gdzie się przemieszczamy. W moich lokalizacjach najlepiej sprawdza się w kolejności:

1/ orange

2/ t-mobile

3/ polkomtel

4/ play.

Co nie zmienia faktu, że u każdego może ten ranking wyglądać inaczej.

A play odkąd nie ma asymetrii nie może już tak agresywnie atakować rynku. Choć swego czasu odwalili kawał dobrej roboty, bo z W3 raczej dobrowolnie cen by nie obniżyli.

Ciekawe czy są na forum jacyś koledzy np. z Telepolis lub innych portali telekomunikacyjnych. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Pokuser ale poczytaj posty kolegi Centurio. Nie może Play być najgorszy bo ma sumę infrastruktur a Ty kłamiesz, masz popsuty telefon, popsutą kartę i musisz wszystkich przeprosić.

 

;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wygrywa PLAY, dlaczego?

 

15,99 PLN brutto miesięcznie, za darmo do play i na stacjonarne, 300 minut do pozostałych,

i tyle w temacie.

A że czasem, choć rzadko , jestem niedostępny... no cóż - jak kocha to zadzwoni jeszcze raz :D


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również, firmowa 49 do wszystkich bez limitu, 3 giga internetu.

To drugi numer, pierwszy posiadam od trzech lat i zero problemów, wkrótce przeniosę trzeci.

Dzisiaj się zastanawiam za co płaciłem w T-mobile, bo na pewno nie za jakość usług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Playem to mit niesamowity - wiem, bo mam (choć już niedługo). Mogę napisać, jak jest na mojej wsi: z żoną mieliśmy nr-y w P4 (żonie już przeniosłem), ja swój służbowy mam w Plusie i właśnie na telefonie służbowym mam pełny zasięg, a na tym w Playu jest taki, jak mu się akurat zechce, ale generalnie rozmawiając z telefonu w Play nie mogę sobie raczej swobodnie pochodzić po domu bez złapania nerwa na "uciekający" zasięg. I to niezależnie, z jakiej infrastruktury korzysta w danym momencie mój Play. Mam tak ja, moja żona, brat, bratowa, siostra... No, chyba że wszyscy mamy uszkodzone karty albo telefony... IMHO, infrastruktura infrastrukturą, ale sieci muszą stosować jakąś priorytetyzację, szczególnie tam, gdzie zasięg ogólnie jest słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Pokuser ale poczytaj posty kolegi Centurio. Nie może Play być najgorszy bo ma sumę infrastruktur a Ty kłamiesz, masz popsuty telefon, popsutą kartę i musisz wszystkich przeprosić.

 

;) ;)

To u mnie chyba zanim przez te wszystkie sumy infrastruktur przejdzie to się sygnał zdąży gdzieś zapodziać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak ktoś podchodzi do marketingowej papki na szkoleniach zupełnie bezkrytycznie to mamy takie niemiłe ataki jak ze strony kolegi Centurio. Ale myślę, że jest w stanie przeprosić mnie i innych forumowiczów za - zacytuję jego słowa - robienie  nich głupków. 

Choć mnie do szczęścia to niepotrzebne. 

 

Śmieszne jest to, że kolega ma nas za baranów co nie wiedzą kiedy sprzęt uszkodzony, że można ustawić na stałe preferowaną sieć, nie potrafimy obsługiwać telefonów - itp. I bez rozpisywania się, moja historia z kolegą skrótowo przedstawiona wyżej polegała na tym, że na jego wiosce jako tako działa tylko Plus - więc żona ma w plusie a on na sztywno ustawiony Plus w Play . No i ten plusowy telefon dzwoni, a w playowym automacik opowiada o niedostępnym abonencie. Ale Centurio wie lepiej. Bo mu powiedzieli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ale Centurio wie lepiej. Bo mu powiedzieli. 

Na słowo nie uwierzył....musiał mieć to poparte dowodami  B)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centurio, to nie walka o życie, chyba, że tak do tego podchodzisz. Ale w ten sposób możesz zrazić, zamiast zyskać abonentów...



wymęczone z fona....

 

Jakoś nie leży mi dziecinada, hejterstwo i kłamstwo. A co do abonentów to im ich mniej będzie tym lepiej bo z technicznego punktu widzenia będę miał wyższy transfer bo poza tym że płacę rachunki Play to nic nie mam z nimi wspólnego. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki dana sieć ma zasięg możemy odnieść jedynie do lokalizacji gdzie przebywamy, lub miejsc gdzie się przemieszczamy. W moich lokalizacjach najlepiej sprawdza się w kolejności:

1/ orange

2/ t-mobile

3/ polkomtel

4/ play.

Co nie zmienia faktu, że u każdego może ten ranking wyglądać inaczej.

A play odkąd nie ma asymetrii nie może już tak agresywnie atakować rynku. Choć swego czasu odwalili kawał dobrej roboty, bo z W3 raczej dobrowolnie cen by nie obniżyli.

Ciekawe czy są na forum jacyś koledzy np. z Telepolis lub innych portali telekomunikacyjnych. Pozdrawiam

 

Mając Play co ci stoi na przeszkodzie aby przełączyć się na Orange? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci stoi na przeszkodzie aby przełączyć się na Plus .... skoro jak twierdzisz masz Play ? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 więc żona ma w plusie a on na sztywno ustawiony Plus w Play . No i ten plusowy telefon dzwoni, a w playowym automacik opowiada o niedostępnym abonencie. 

Jeżeli karta ( Play) zarejestrowana- zalogowana jest w PLUS i wybierany nr odpowiada brakiem dostępności to .... sorry to potwierdza oczywiście jakość sieci Plus ( jeżeli tego też nie rozumiesz to ja się poddaję) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play jest najlepszy, gdy :

- plus nie ma zasięgu

- orange nie ma zasięgu

- t-mobile nie ma zasięgu

 

Co wtedy ?

Wtedy pozostaje tylko play :)

Już daj spokój...jak kiedyś play był mi obojętny, to teraz już nie jest, dzięki  B)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli karta ( Play) zarejestrowana- zalogowana jest w PLUS i wybierany nr odpowiada brakiem dostępności to .... sorry to potwierdza oczywiście jakość sieci Plus ( jeżeli tego też nie rozumiesz to ja się poddaję) 

 

Wysil się troszkę, pomyśl....

Kolega wspominał, że plus z plusa ma zasięg i działa, a play w plusie nie...nie trzeba mieć skończonych siedmiu klas, żeby to pojąć :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na szafce taki telefon co zawsze [od 40 lat] ma zasięg :D

No raz były problemy...13 grudnia roku pamiętnego :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na szafce taki telefon co zawsze [od 40 lat] ma zasięg :D

No raz były problemy...13 grudnia roku pamiętnego :)

Ale, to Ci Twój ulubiony generał wyłączył.... :P   :lol: 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, to Ci Twój ulubiony generał wyłączył.... :P   :lol:

:D ,miał taki plan to wyłączył :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.