Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Najlepsza sieć komórkowa w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Ja pier....Jacek nie chce mi się! Mam obrzydzenie do grzebania , kombinowania itd. Nic nie popsułem a nie działa. Wiem że Ty jesteś pasjonatem grzebania się w bebeszkach telefonów i sofcie ale dla mnie to męczarnia.

 

Marcin, jakie grzebanie. Podepnij kablem telefon pod kompa, odpal iTunes, zrób kopię, a potem "restore". Koniec.

Jeszcze jedno ważne pytanie, jaką masz kartę nano - oryginalną, czy przyciętą i czy masz zaktualizowane ustawienia operatora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Taaa, próbowałem maila icloud zakotwiczyć w thunderbirdzie. NIEDASIE. Ciągle wywala błędy  że nie może zapisać w folderze sent. Zmianiałem dane serwera już 3 razy. Nic nie pomaga. A google działa z automatu.

 

Skoro zainstalowałeś Thunderbirda to przypuszczam, że komp pracuje pod kontrolą systemu Windows. Tu ciężko jest mi się wypowiadać, bo śmigam na Mac OS X. Musiałbym to przetestować. Link do wytycznych Apple.

 

http://support.apple.com/en-us/HT4864

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam karte nano oryginalną, nie przycinaną. wymieniałem w virgin mobile za free. ustawienia opertatora jak tam wchodze to nie ma żadnej informacji o aktualizacjach. wyswietlaja sie ustawienia play.

wyjalem tą karte, wylaczylem tel, wlozylem karte ponownie i znowu to samo, wlaczylem neta, zadzialal, wlaczylem LTE, 3G niknelo. wylaczylem ponownie 3G juz nie powrocilo. Wylaczylem wszystko i wlaczylem ponownie bez LTE, nadal nie ma neta. Rynce opadają. Zrobię jeszcze to co mówisz ale wątpię aby coś to zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zainstalowałeś Thunderbirda to przypuszczam, że komp pracuje pod kontrolą systemu Windows. Tu ciężko jest mi się wypowiadać, bo śmigam na Mac OS X. Musiałbym to przetestować. Link do wytycznych Apple.

 

http://support.apple.com/en-us/HT4864

 

Znam te wytyczne, an tych ustawiniach nei działa. moża sobie nimi d*pę podetrzeć. tj, da sie wyslac maila i odbierac ale za kazdym razem wyskakują komunikaty o błędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Znam te wytyczne, an tych ustawiniach nei działa. moża sobie nimi d*pę podetrzeć. tj, da sie wyslac maila i odbierac ale za kazdym razem wyskakują komunikaty o błędach.

 

Spokojnie, pewnie jest jakieś rozwiązanie. A tak próbowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin, jak Ci się tak bardzo nie chce to możesz jeszcze zrobić kopię z pozycji telefonu do iClouda i przywrócić ustawienia fabryczne.

 

Jeśli chodzi o pocztę iCloud....na Thunderbirdzie działa normalnie, natomiast mam czasem problem na BlackBerry - podczas pobierania poczty wyskakuje monit o błędnym haśle, którego nie zmieniałem? Poczta często nie działa, gdy loguję się do iCloud przez przeglądarkę internetową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pewnie jest jakieś rozwiązanie. A tak próbowałeś ?

 

Dzięki, przetestuję ;-)

 

Mimo wszystko to ciągłe kombinowanie aby usługi Apple poprawnie działały w innych środowiskach jest strasznie męczące.

Nie mówimy tutaj o jakichś niszowych programach czy też konkurencji. Thundarbird to najpopularniejszy darmowy program pocztowy a Apple jakby zdało się nie zauważać nic na świecie poza swoimi czubkami nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam te wytyczne, an tych ustawiniach nei działa. moża sobie nimi d*pę podetrzeć. tj, da sie wyslac maila i odbierac ale za kazdym razem wyskakują komunikaty o błędach.

Miałem to samo!Q! Teraz ma tel na kartę (taki z epoki silników parowych, bez dotykowego..., ale Z KONTAKTEM ZE ŚWIATEM!)


avid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jeśli chodzi o pocztę iCloud....na Thunderbirdzie działa normalnie, natomiast mam czasem problem na BlackBerry - podczas pobierania poczty wyskakuje monit o błędnym haśle, którego nie zmieniałem? Poczta często nie działa, gdy loguję się do iCloud przez przeglądarkę internetową.

 

Jacek, też miałem problemy z iCloud tyle, że na Z10 (Ty chyba masz Q10). To był jeden z podstawowych powodów pozbycia się BlackBerry. Kiedyś przez BIS wszystko działało dobrze.

 

Dzięki, przetestuję ;-)

 

Mimo wszystko to ciągłe kombinowanie aby usługi Apple poprawnie działały w innych środowiskach jest strasznie męczące.

Nie mówimy tutaj o jakichś niszowych programach czy też konkurencji. Thundarbird to najpopularniejszy darmowy program pocztowy a Apple jakby zdało się nie zauważać nic na świecie poza swoimi czubkami nosa.

 

Ciężko powiedzieć co Apple zauważa, a co pomija. Trzeba by pogadać z inżynierami Apple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mariusz, mam na Q10:

- skrzynkę Gmail

- skrzynkę Outlook

- skrzynkę iCloud

- skrzynkę firmową.

Poza iCloud wszystkie działają perfekcyjnie, więc to raczej nie wina BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Mariusz, mam na Q10:

- skrzynkę Gmail

- skrzynkę Outlook

- skrzynkę iCloud

- skrzynkę firmową.

Poza iCloud wszystkie działają perfekcyjnie, więc to raczej nie wina BB.

 

Jednak na iPhonie iCloud działa w pełni poprawnie. Mnie to wystarczy. Może to celowa polityka Apple wiązania usług z konkretnym urządzeniem ?. Może wielu będzie takich jak ja, którzy uznają, że lepiej kupić iPhone i mieć spokój. Może nawet takich zachowań oczekuje Apple ?. Nie mnie to oceniać. Właśnie sprzedaję iPhone 5S bo… kupiłem iPhone 6. Taki "lajf".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcinie

 

obama-ok.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jednak na iPhonie iCloud działa w pełni poprawnie. Mnie to wystarczy. Może to celowa polityka Apple wiązania usług z konkretnym urządzeniem ?. Może wielu będzie takich jak ja, którzy uznają, że lepiej kupić iPhone i mieć spokój. Może nawet takich zachowań oczekuje Apple ?. Nie mnie to oceniać. Właśnie sprzedaję iPhone 5S bo… kupiłem iPhone 6. Taki "lajf".

 

Dokładnie też myślę, że to polityka firmy. Ja miałem (o czym chyba kiedyś pisałem) kiedyś często problemy z iTunes. Rozmawiałem kiedyś z gościem, który pracował w serwisie Apple, a teraz ma swój serwis sprzętu Apple i on twierdzi, że aplikacja ta na Windowsa, celowo napisana jest źle, aby wymusić (chociaż nie wiem z jakim skutkiem) aby klient przesiadł się całkowicie na sprzęt Apple.

Co do iPhone 6 i 6+ oglądałem 3 dni temu w Saturnie. Wykonaniem mnie nie powaliły, ramki anteny dramat. Moim zdaniem do 5S w kwestii dizajnu 6 i 6+ nie mają startu. Nie mniej jeśli już musiałbym wybrać to zdecydowanie lepiej wypada 6+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Dokładnie też myślę, że to polityka firmy. Ja miałem (o czym chyba kiedyś pisałem) kiedyś często problemy z iTunes. Rozmawiałem kiedyś z gościem, który pracował w serwisie Apple, a teraz ma swój serwis sprzętu Apple i on twierdzi, że aplikacja ta na Windowsa, celowo napisana jest źle, aby wymusić (chociaż nie wiem z jakim skutkiem) aby klient przesiadł się całkowicie na sprzęt Apple.

Zero logiki w tej teorii (moim zdaniem).

 

Co do iPhone 6 i 6+ oglądałem 3 dni temu w Saturnie. Wykonaniem mnie nie powaliły, ramki anteny dramat. Moim zdaniem do 5S w kwestii dizajnu 6 i 6+ nie mają startu. Nie mniej jeśli już musiałbym wybrać to zdecydowanie lepiej wypada 6+.

Jak dla mnie 6+ odpada. To już bardziej fablet niż smartfon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No jak zero logiki?

Jeśli Ci iTunes nie działa prawidłowo to:

1. sprzedajesz iPhone, odinstalowujesz iTunes i kupujesz sprzęt innej firmy

2. sprzedajesz peceta, kupujesz iMaca i stajesz się wiernym fanem, uzależnionym od sprzętu Apple, bo tylko w tym środowisku wszystko działa prawidłowo

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

No jak zero logiki?

Jeśli Ci iTunes nie działa prawidłowo to:

1. sprzedajesz iPhone, odinstalowujesz iTunes i kupujesz sprzęt innej firmy

2. sprzedajesz peceta, kupujesz iMaca i stajesz się wiernym fanem, uzależnionym od sprzętu Apple, bo tylko w tym środowisku wszystko działa prawidłowo

 

;)

 

Jacek, ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że tylko pierwszy punkt nadaje się do rozwinięcia ? :). Co do drugiego punktu - trzeba by uznać, że jeżeli ktoś zdecyduje się wyłożyć ponad 10 tysi. na sprzęt Apple, a decyzje podejmuje na podstawie niedziałającego iTunes na Windows (taki przypadek rozpatrujemy), to znaczy, że ten ktoś ma chyba jakiś wewnętrzny problem (żeby nie używać słów powszechnie uznawanych za obraźliwe :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to pisze zbieracz zegarków...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

I to pisze zbieracz zegarków...

 

A co mam napisać ? :). To chyba dość logiczne. Może podam adekwatny przykład - to trochę tak jakby powiedzieć - kupię sobie Porsche 911 GT3, bo słyszałem, że mają wadę silnika i może dojść do samozapłonu. Super !, tego właśnie chcę, bo nic tak człowieka nie kręci jak zapach palącego się Porsche o poranku  ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horror, horror.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Horror, horror.

 

Jeszcze jaki...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, do odważnych świat należy :)

A 6-ka już jest w moim oddziale UPS, pojutrze odbieram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

 

Jacek, ja jestem wychowany na muzyce Slayera, Sepultury, Metaliki, a to zobowiązuje :). Twardym trza być :). Oglądałem iP6 w iSpocie i wszystko było okay. Poza tym, Apple mnie lubi jakem fanboy wzorcowy  :lol: więc będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez wyginania :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.