Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Recommended Posts

Gratuluję pierwszego Nomosa!

Wytłumaczyłeś sprzedawcy, że się myli i że to nie jest podróbka, tylko oryginalny Nomos?

Edited by ptrk

Guest vlepek

otrzymałes go juz fizycznie czy tylko zdjęcie?

otrzymałes go juz fizycznie czy tylko zdjęcie?

Paweł odpowiedział na to pytanie w poście.

Stan rzeczywisty zegarka jeszcze trochę będzie dla mnie tajemnicą ale mam nadzieje że słodką :)

więc gratulacji nie przyjmuję i nie dziękuje żeby nie zapeszyć

Piotrze odpowiadając Tobie, dokładnie jak napisałeś uświadomiłem pana Profesora żeby się o nic nie martwił bo zegarek ze zdjęcia jest oryginalnym Nomosem, a nawet napisałem mu ile kosztuje nowy a po ile chodzą używane na zatoce :)

co prawda można mnie nazwać lekkim frajerem bo pan profesor był ponoć przekonany przez zegarmistrza że to podróbka warta ok 900-1000zł i chciał za tyle wystawić jeszcze raz na aukcji. No ale najpierw musiał mnie prosić o zwrot prowizji a tu zaczęły się małe schody i zaczęła rozmowa :)

Nie, nie jesteś frajerem, przeciwnie - bardzo fajnie i uczciwie postąpiłeś. Myślę, że nie sprawiłby Ci satysfakcji taki zakup za 900-1000 od nieświadomego człowieka, a tak możesz się cieszyć super zegarkiem za nadal świetną kasę. No, jestem ciekawy Twoich wrażeń jak przyjdzie :)

Chyba muszę rozruszać ten wątek bo bez mnie coś tu cicho ;)

61173788887622270706.jpg

17878291074673311935.jpg

23806862320717398480.jpg

18745315675790103835.jpg

Jak widać trochę rysek ma ale raczej wszystko pod capcoda, co prawda pasek musiałem od razu wyrzucić bo wygląda jakby był pogryziony przez psa ale wreszcie mam motywację żeby zawitać w pewnym paskowym arterie ;)

No piękny! Zapraszam Pawełku (btw podeślij mi do siebie telefon bo zgubiłem). Filip

Paweł gratuluję.

Szczerze mówiąc kiedyś najbardziej nie podobały mi się uszy, ale na żywo nigdy tego modelu lub podobnego nie widziałem, jednak stylistyka tarcz mi się podoba.

Mariusz

Masz dobry gust to Ci się spodoba na żywo ;)

Edited by eye_lip

Masz dobry gust to Co się spodoba na żywo ;)

Filip, dziękuję za uznanie, ale mój gust jest bardzo nieskomplikowany, zawsze podoba mi się to co najlepsze ;)

Mariusz

Dzięki panowie, powiew bez żenady że nadgarstek mam jakby stworzony do tego zegarka :)

kształt koperty jest fantastyczny i te długie wygięte uszy, po prostu ideał !

Powiedzcie mi czy szklany dekiel można kupić samemu czy wymieniają tylko przy serwisie ?  

i z jakimi trzeba liczyć się kosztami bo sam przegląd to coś chyba około 200E 

Kiedyś o to pytałem i jeżei dobrze pamiętam to da radę kupić samemu, ewentualnie będą kazać złożyć zamówienie przez zegarmistrza.

Najlepiej do nich napisać, szybko udzielają odpowiedzi.

Fajnie, że historia z happy endem :) Jeszcze raz gratuluję.

AT vs. PO

Dzięki Janku,

niemniej pan profesor nadzwyczajny jest co najmniej dziwny, dziś rano dostałem od allegro zapytanie

czy potwierdzam że transakcja nie doszła do skutku  :blink:

Sprawa sprzedaży zegarka przez allegro najwyraźniej trochę przerosła Pana Profesora.

Z korzyścią dla Ciebie ;)

Dzięki Janku,

niemniej pan profesor nadzwyczajny jest co najmniej dziwny, dziś rano dostałem od allegro zapytanie

czy potwierdzam że transakcja nie doszła do skutku  :blink:

Pewnie chce przycebulić na prowizji, na polskich uczelniach słabo płacą więc trza se jakoś radzić.

1dFQTya.png

Pewnie chce przycebulić na prowizji, na polskich uczelniach słabo płacą więc trza se jakoś radzić.

A w dodatku i tak sprzedał zegarek po niskiej cenie, jak sobie odejmie od ceny sprzedaży prowizję dla Allegro i ekspertyzę u "zegarmistrza", to zysk zostanie mu niewielki;)

Edited by Marcin P.

Guest vlepek

A w dodatku i tak sprzedał zegarek po niskiej cenie, jak sobie odejmie od ceny sprzedaży prowizję dla Allegro i ekspertyzę u "zegarmistrza", to zysk zostanie mu niewielki;)

O jakim zysku mówisz?Przeciez i tak sprzedawal zegarek jako uzywany wiec stracil w stosunku do nowego.Nie wydaje mi sie ze był to handlarz.

Guest vlepek

Swoją drogą mam pytanie,czy któryś z kolegów mial przyjemność obcowac z Nomos Ahoi?

O jakim zysku mówisz?Przeciez i tak sprzedawal zegarek jako uzywany wiec stracil w stosunku do nowego.Nie wydaje mi sie ze był to handlarz.

Zysk w sensie to, co zarobił na zegarku "na czysto" po odliczeniu wszystkich kosztów:) Jako nowego tego zegarka raczej u producenta nie kupił, wówczas nie miałby chyba takich wątpliwości, co do jego oryginalności:)

Marcin, koszty to ja mu pokryłem bo najpierw dopłaciłem panu prof. 100zł po za alleegro, za to że poszedł do zegarmistrza i wysłał mi zdjęcie mechanizmu o które go tak męczyłem, ale myślę że było warto chociażby po to aby go uspokoić że nie sprzedaje mi podróbki :)

A z tego co mi powiedział zegarek dostał kilka lat temu od znajomego w Berlinie