Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Lubisz wskazówki :-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destro....zmiotłeś mnie. I fotą i zegarkiem.gratuluje dobrego smaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

368 robi wrażenie, w sam raz na moją prawą rękę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam Pamem ale nie wiem który ładniejszy......

 

e8a9863a3964cfd7med.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać pewien rys którego konsekwentnie się trzymasz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam Pamem ale nie wiem który ładniejszy......

Pam - ale inny  :P  ;)

 

"portret własny"

Gratuluje - chyba pierwszy taki w historii tego forum  :wub:

A tak z ciekawosci - jestes leworeczny? :rolleyes:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

372 w nowych szatach :wub:

post-64114-0-81518500-1490037147_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Oszczędzam plexi, to się paskowi obrywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę 44mm - nawet kobiety takie noszą i nie schodzą na mniejsze.

Urok Pama jest w masywność - 40 zapewne nawet nie uda Ci się odsprzedać.

510 czy 560 mimo ze 44 całkiem dobrze leżą na mniejszych nadgarstkach.

Ogromnie dziękuję za naprowadzenie na ciekawy model o którym sam bym nie pomyślał ze względu na "barierę rozmiaru". Rzeczywiście widzialem i mierzylem 560. Pasuje dobrze nawet do mojej naprawdę małej ręki. Zegarek niemalze idealny w bardzo rozsadnej cenie (zwlaszcza jezeli EUR 4350 oferowane przez Show Commerce na Chrono nie jest wałkiem; a że czytałem opinie, to wstępnie wygląda to dobrze). Z mojej perspektywy, główną wadą (choć ortodoksi może powiedzą że zaletą) jest manualny mechanizm nakręcania. Muszę poczytać i przemyśleć czy to jest praktyczne.

Edytowane przez hepakles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie dziękuję za naprowadzenie na ciekawy model o którym sam bym nie pomyślał ze względu na "barierę rozmiaru". Rzeczywiście widzialem i mierzylem 560. Pasuje dobrze nawet do mojej naprawdę małej ręki. Zegarek niemalze idealny w bardzo rozsadnej cenie (zwlaszcza jezeli EUR 4350 oferowane przez Show Commerce na Chrono nie jest wałkiem; a że czytałem opinie, to wstępnie wygląda to dobrze). Z mojej perspektywy, główną wadą (choć ortodoksi może powiedzą że zaletą) jest manualny mechanizm nakręcania. Muszę poczytać i przemyśleć czy to jest praktyczne.

Mam nadgarstek tez nie za duży i za tydzien odbieram mojego pierwszego PAMa 0537 (42mm). Jesli chcesz to napisze jakie mam pierwsze odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manual ma ta wade, ze sam sie nie nakreci, ale osobiscie uwazam, ze to wielka frajda a poza tym to Ty decydujesz czy zegarek bedzie jutro chodzic czy nie  ;) Nawet jak bedziesz chory itp. zegarek nadal bez problemow moze tykać przy lozku a czy mechanicznie to lepiej? Oczywiscie  :) Jeden element mniej do zepsucia  ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko manual. Automat jest dużo grubszy i na małym nadgarstku wyglądałby słabo. Poza tym nie przywalisz nim w futrynie.

Polecam zakup u Pami Jansen - możesz się zbliżyć do ceny z chrono. 2 lata pewnej gwarancji i brak ryzyka kupienia idealnej chińskiej podróbki za duża kasę...co ponoć we Włoszech zdąża się nie tak rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówca. Pani Jansen podatna jest na mocne argumenty typu inna konkretna oferta z chrono i tak w moim przypadku zeszła do poziomu cenowego jakiego oczekiwałem. I 100% pewności ze kupujesz oryginał z pieczątka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, orientujecie się może czy PAM337 występował kiedykolwiek z brązową (kawową) lumą? Taką jak w PAM512.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.