Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Recommended Posts

Wiedzialem ze pytanie wywoła burzę ;) 

Dla mnie osobiście klamerka w PAMach jest jednym z ich znaków rozpoznawczych i czymś bez czego sobie nie wyobrażam tych zegarków. Pytałem jednak ze względów czysto użytkowych ;)

Pozdrawiam,

Janek

Są. Byłem dzisiaj przypadkiem w GM i wybór jest całkiem ok. Nie miałem dużo czasu, a w salonie był tylko jeden sprzedawca i dwóch klientów oprócz mnie. Między panami wywiązała się dyskusja i nie dałem rady przymierzyć Pamów. Jeden z klientów był, jak się określał, znawcą zegarków. Ja jednak poddałem się gdy wymawiał Girard Perregaux jako „Dżerard Perrażo”. Mam nadzieję że to nie ktoś z klubowiczów :-).

Fundusze na promocje poszły na Aztorina itd :)

Koledze pewnie chodziło o rabaty, zwane w niektórych obszarach rodzimego handlu „ promocjami” ;-)

Ceny zdaje się podobne, jak u p. Anny, a dodając rabat ok. 15% oferta jest moim zdaniem ciekawa. Pójdę poprzymierzać.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Ceny zdaje się podobne, jak u p. Anny, a dodając rabat ok. 15% oferta jest moim zdaniem ciekawa. Pójdę poprzymierzać.

Ale prawdziwych PAMów nie mają ;-)

Ale prawdziwych PAMów nie mają ;-)

Heh, no tak ;)

iP8

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Są. Byłem dzisiaj przypadkiem w GM i wybór jest całkiem ok. Nie miałem dużo czasu, a w salonie był tylko jeden sprzedawca i dwóch klientów oprócz mnie. Między panami wywiązała się dyskusja i nie dałem rady przymierzyć Pamów. Jeden z klientów był, jak się określał, znawcą zegarków. Ja jednak poddałem się gdy wymawiał Girard Perregaux jako „Dżerard Perrażo”. Mam nadzieję że to nie ktoś z klubowiczów :-).

Na szczęście nie pytałem dziś o Girard Perregaux tylko o PAMy właśnie, więc to nie ja ;)

Potwierdzam że są i że naprawdę całkiem niezły wybór. Oprocz tego min. Cartier, Vacheron Constantin i JLC.

Dokładnie o tym samym wczoraj pomyślałem.

btw. jak ktoś lubi, to doszedł też olbrzymi wybór zegarków marki Hublot.

Jakoś tak poczułem się wczoraj bardziej Europejczykiem ;)

Edited by tritium.hands

Guest hubex

Właśnie odwiedziłem GM i zrobiłem przymiarkę do mojego obiektu marzeń. Chyba 723 wyląduje wkrótce na bazarku...

post-102568-0-37511300-1524149206_thumb.jpg

Rzeczniczka Aparta w Rzepie oznajmiła debiut marki Panerai w Polsce. Chyba jest słabo poinformowana, albo łże ;)

Rzeczniczka Aparta w Rzepie oznajmiła debiut marki Panerai w Polsce. Chyba jest słabo poinformowana, albo łże ;)

Bo poza partią...tfu apartem nic nie istnieje;)

Pytanie - co oznacza debiut w slowach tej Pani :rolleyes:

Pytanie - co oznacza debiut w slowach tej Pani :rolleyes:

Nie bardzo mam sposobność zapytać :)

Co innego debiut w ich sieci, a co innego w PL.

Na razie na stronie Panerai, AD jest tylko Jensen :)

Narazie na stronie Panerai, AD jest tylko Jensen :)

Chyba Jansen ;)

Pani Anna powinna ich podać za to na Milicję.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Guest The Lord

No to jeszcze brakuje AP i PP i bedzie super :)

Zapomnij. Jeżeli Patek kiedykolwiek wejdzie do Polski, to z własnym butikiem. Genewska manufaktura ma ego wielkości Afryki więc nie pozwoli, żeby ich zegarki walały się po wystawie wśród czegokolwiek innego niż top 5 zegarmistrzostwa.

We własny butik PP w Wwie nie wierzę. Ta firma swoich butików ma ... dwa (jeden w Genewie, drugi w Paryżu). Więc skoro nie ma w NY, Londynie, Moskwie czy Szanghaju, to tym bardziej nie będzie w Polsce. Nie wątpię w ego firmy i chęć aby jej produkty były godnie reprezentowane, ale widziałem zegarki PP w małych butikach jubilerskich, chociażby w Wenecji, Kopenhadze czy NY. Może to jest związane z wieloletnią współpracą sprzed ery dużych dystrybutorów typu Apart w Polsce, nie wiem. Fakt, PP były eksponowane obok innych top marek, ale pamiętam naprawdę małe butiki gdzie można było znaleźć produkty tej firmy.