Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odpuścisz aspekt kultowości, a skupisz się na "fajności", to rozważ 1392.

 

A jak chcesz kultowy, to kup używaną 000 - gdzie się z moją nie pojawiałem, dziewczyny ładowały mi się na kolana, faceci stawiali kolejki i wszyscy chcieli robić zdjęcia....

 

czy pisząc o modelu 1392 miałeś na myśli ten:  https://wkruk.pl/zegarki/panerai/zegarek-panerai-luminor-4

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1392 wygląda całkiem całkiem, ale to propozycja dla małych nadgarstķów. Jeśli ręka pozwala, bierz coś 44mm lub Radka 45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kup używaną 000 - gdzie się z moją nie pojawiałem, dziewczyny ładowały mi się na kolana, faceci stawiali kolejki i wszyscy chcieli robić zdjęcia....

Mojej żonie 000 się podoba, ale aż takich doznań nie miałem, niestety :(


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1392 wygląda całkiem całkiem, ale to propozycja dla małych nadgarstķów. Jeśli ręka pozwala, bierz coś 44mm lub Radka 45.

 

42mm to mały ?? ja mam nadgarstek około 17cm 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki nadgarstek spokojnie przyjmie PAM-a 44mm.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42mm to mały ?? ja mam nadgarstek około 17cm 

 Ja ma 17cm i wybrałem 44mm.

42mm leży na ręce jakby był większy od 44mm.

A jako najminiejszy leży radiomir 45mm. Takie cuda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfa i tylko jedna świecąca kontrolka? I to jeszcze od ręcznego. :-P

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny :)  czy to jest PAM00560 ??


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfa i tylko jedna świecąca kontrolka? I to jeszcze od ręcznego. :-P

wczoraj byłem na kasacji błędów

 

Piękny :) czy to jest PAM00560 ??

Tak, 560. Długo się zastanawiałem którego wybrać. Brałem pod uwagę 510, 560, 590 i 795. Miał być nowiutki, chciałem rozpocząć historie mojego pierwszego PAMa. W finale zostały 510 i 560. Wchodząc do sklepu byłem pewny, że wyjdę z 510, ale gdy przymierzyłem oba, nie miałem cienia wątpliwości. Im dłużej go mam, tym bardziej cieszy mnie ten minimalizm. Gdybym nie „musiał” kupować nówki, brałbym 3xZERO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nadgarstku 17

 

post-31778-0-02099200-1586030621_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem na kasacji błędów

 

 

Tak, 560. Długo się zastanawiałem którego wybrać. Brałem pod uwagę 510, 560, 590 i 795. Miał być nowiutki, chciałem rozpocząć historie mojego pierwszego PAMa. W finale zostały 510 i 560. Wchodząc do sklepu byłem pewny, że wyjdę z 510, ale gdy przymierzyłem oba, nie miałem cienia wątpliwości. Im dłużej go mam, tym bardziej cieszy mnie ten minimalizm. Gdybym nie „musiał” kupować nówki, brałbym 3xZERO

 

Super dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Przeglądnę sobie jeszcze tą 590-tkę i 795 o których piszesz, ale jeszcze poproszę o rozwinięcie tematu przymiarki 510 i 560. Czy one się różnią na nadgarstku ?? chyba oba mają 44mm. 

Świetny :-) a jaki to rozmiar i model zegarka ?? czy to nie jest PAM000 ?? 

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłem na kasacji błędów

 

Dobre :-D

 

niby żart, ale w każdym żarcie jest trochę prawdy chodź ja na swoją Alfę złego słowa nie mogę powiedzieć. Co prawda model stary, ale przebieg niski, póki co więcej na paski do zegarków wydałem niż na naprawianie włoszki, taki OT.

 

 

Super dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Przeglądnę sobie jeszcze tą 590-tkę i 795 o których piszesz, ale jeszcze poproszę o rozwinięcie tematu przymiarki 510 i 560. Czy one się różnią na nadgarstku ?? chyba oba mają 44mm.

 

Jeśli chodzi o rozmiar i wygodę noszenia to niczym. Ta sama koperta. W moim przypadku akurat wygrał 560, podobał mi się ten spokój na tarczy. Polecam sprawdzić na żywo, może być tak, że zdecydujesz się na 560, a na żywo nie zrobi na Tobie wrażenia bo nic się na tarczy nie dzieje. Moja Żona do tej pory się podśmiewa ze mnie, że w jej Swatchu jest sekundnik i data a u mnie nie ma

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny :-) a jaki to rozmiar i model zegarka ?? czy to nie jest PAM000 ??

 

Dokładnie: 00000 rozmiar 44/ frezowane nie kanapka- w codziennym odczuciu nie robi różnicy/ świeci tak samo. Ten raczej bedzie miał dożywocie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie: 00000 rozmiar 44/ frezowane nie kanapka- w codziennym odczuciu nie robi różnicy/ świeci tak samo. Ten raczej bedzie miał dożywocie......

Piękny jest smile.png

ame="paul221" post="2745720" timestamp="1586036142"]

 

niby żart, ale w każdym żarcie jest trochę prawdy chodź ja na swoją Alfę złego słowa nie mogę powiedzieć. Co prawda model stary, ale przebieg niski, póki co więcej na paski do zegarków wydałem niż na naprawianie włoszki, taki OT.

 

 

 

Jeśli chodzi o rozmiar i wygodę noszenia to niczym. Ta sama koperta. W moim przypadku akurat wygrał 560, podobał mi się ten spokój na tarczy. Polecam sprawdzić na żywo, może być tak, że zdecydujesz się na 560, a na żywo nie zrobi na Tobie wrażenia bo nic się na tarczy nie dzieje. Moja Żona do tej pory się podśmiewa ze mnie, że w jej Swatchu jest sekundnik i data a u mnie nie ma

 

smile.png aha dzięki 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy chcemy znowu zrobić akcje z paskami od Maysa? Ktoś chętny? Kwiecień już leci a przydałoby dopełnić letnią kolekcję;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem udziału w pierwszej edycji, czy możesz przypomnieć na jakich zasadach się to odbywało?

 

9daa0f6e1da59367b292dc34a10144ba.jpg

Edytowane przez fugas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasady proste . Robimy zbiorczą listę zakupów. A kto ma najmniej postów płaci Niemcom za całość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajemy kod rabatowy od Maysa na określone rodzaje pasków. W sumie to większość jaką oferuje. Poprzednio rabat był uzależniony od ilości zamówień. Jak będzie teraz to nie wiem. Muszę Maysa podpytać.

A może ten kto ma najwięcej postów stawia każdemu kolejkę w postaci paska?;-)

Edytowane przez maseratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.