Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

A ta tarcza oprócz tego, że nowa, to w czym gorsza od oryginału ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Poważnie, bo nie widzę nic zdrożnego w wymianie zniszczonego, nieczytelnego oryginału na noworuski zamiennik.

W przypadku jakiejś Omesi czy innej swiss quality pewnie nikt by się nie czepiał.

Tylko że produkcja w krainie krówki Milki ma się dobrze i trwa nadal, więc i o oryginalny zamiennik łatwiej, a ZSRR już dawno padł i zakłady zegarkowe razem z nim, tak więc zamienników można szukać wyłącznie wśród zegarków-dawców lub właśnie takich noworuskich zamienników.

A przyznać trzeba, że jakość wykonania jest coraz lepsza, przynajmniej tych wostokowskich do beczek i uszatych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co myślicie? Czy nowa plexia na froncie to dobry wybór? Reszta wygląda w porządku? 

 

post-74626-0-05870300-1472754463_thumb.jpg

post-74626-0-49689200-1472754464_thumb.jpg

post-74626-0-98883100-1472754465_thumb.jpg

post-74626-0-67543300-1472754472_thumb.jpg

post-74626-0-90561800-1472754477_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypucowany na 10tą stronę. Pleksi - coraz częściej nie jest oryginalne. A i zegarki od tego sprzedającego mają odjechane ceny. Przy odrobinie cierpliwości kupisz za 1/3 ceny tego ze zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

W tym przypadku zawsze warto, ale przygotuj się na cenę jeszcze co najmniej o 30-40% wyższą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Jeśli dobrze moje oko widzi to jest jakiś domowy wydruk nałożony na tarczę. Ale oczywiście mogę się mylić. Chociarz widząc kto to wystawia... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając podmienione wskazówki i facjatę towarzysza Iljicza to był :D

Lenin to kalkomania a cena z gatunku dowcipu.

Tak ze 20 zeta na części można by dać :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ja pierniczę, jak trzeba mieć nas***e we łbie żeby zrobić coś takiego i próbować sprzedać za jakąkolwiek cenę.

A tak w ogóle to trzeba w tym temacie dać podtytuł: "Nie, kuffa, nigdy nie było żadnych zegarków ze Stalinem, Leninem, Hitlerem, jak również Pobieda ani Rakieta nie produkowały zegarków dla SS, więc nawet nie pytaj !!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się.
Zanim zdecyduję się wydać ciężko zarobione pieniądze, proszę o radę - czy ta Pobieda to oryginał?
http://allegro.pl/pobieda-i6434094024.html#thumb/1 

Podejrzanie wygląda ta tarcza, bez informacji o miejscu i kraju pochodzenia. Na razie poprawnie rozróżniałem tarcze-zamienniki, ale tutaj odpadam, proszę o pomoc.
Dzięki z góry!

Ps. jeśli to aukcja jednego z weteranów forum i popełniam w tej chwili nietakt, podważając jakość przedmiotu, to przepraszam. :) Ale kto pyta - nie błądzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na temat Pobiedy, chociaż na moje oko tarcza jest współczesna, ale bardziej ogólnie o sprzedawcy - tkristof ma u części z nas opinie oszusta i odradzam robienie z nim interesów.

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na temat Pobiedy, chociaż na moje oko tarcza jest współczesna, ale bardziej ogólnie o sprzedawcy - tkristof ma u części z nas opinie oszusta i odradzam robienie z nim interesów.

Dzięki wielkie, wstrzymałem się z zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Akurat ta Pobieda jest jak najbardziej w porządku. Tarcza jest oryginalna i w znakomitym stanie. Model ЧН-199К z lat 60-tych. Mechanizm 41M, 15 kamieniowy z wysokim mostkiem.

 

Tylko koronka nie jest oryginalna, no i cena, powiedzmy niezbyt zachęcająca ;)

 

Mam identyczną z właściwą koronką ale nie tak doskonałą tarczą.

Edytowane przez Yakovlev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginał ? 

za dużo na necie nie znalazłem ….

 

 

Edytowane przez don-venditore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku zawsze warto, ale przygotuj się na cenę jeszcze co najmniej o 30-40% wyższą.

 

Kupiony, zobaczymy jak się prezentuje na żywo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony, zobaczymy jak się prezentuje na żywo :)

Cena dość wysoka, niech cieszy i się dobrze nosi ;)


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.