Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, czy ta Pobieda ma właściwe wskazówki. Co sądzicie? 

 

Na moje to koperta i werk są od Kamy, a tylko tarcza włożona od Pobedy.

Co do koperty a nawet koronki to prwdopodobnie moglbym sie zgodzić ale werk?

Werku nie widać   :D

Wróż Rafał?  :P  

 

Zartuje - pewnie widziałeś licytacje - ja nie więc tak trochę OT pisze  :D

 

Edycja

Tak z ciekawości zerknałem bo stanli1 to kiedys było pewne żródło na allegro. Ma też niestety Wołnę z w współczesną tarczą.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Co do koperty a nawet koronki to prwdopodobnie moglbym sie zgodzić ale werk?

Werku nie widać :D

Wróż Rafał? :P

 

 

Wróż ze mnie żaden :D widziałem tą aukcję wcześniej. ;) Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do koperty a nawet koronki to prwdopodobnie moglbym sie zgodzić ale werk?

Werku nie widać :D

Wróż Rafał?

 

Zartuje - pewnie widziałeś licytacje - ja nie więc tak trochę OT pisze :D

 

Edycja

Tak z ciekawości zerknałem bo stanli1 to kiedys było pewne żródło na allegro. Ma też niestety Wołnę z w współczesną tarczą.

kiedys. Jak zwrocilem mu raz kilturalnie uwage ze ma skladaka wostoka to zaczal mi wygrazac ze do sadu pojdzie bo go obrazam. Gosc ma jakies problemy z soba. Ja u niego jyz nie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na temat Pobiedy, chociaż na moje oko tarcza jest współczesna, ale bardziej ogólnie o sprzedawcy - tkristof ma u części z nas opinie oszusta i odradzam robienie z nim interesów.

 

Drodzy

 

Muszę napisać parę słów na temat powyższego posta. Chcę na wstepie powiedzieć że nic nie łączy mnie z sprzedającym tkristof.

 

MikeS  - na jakiej podstawie twierdzisz że sprzedający ma na Forum opinię oszusta ?   To grube oskarżenie. Jedno z najcięższych.

Na podstawie aukcji które wystawia?  Ja na podstawie jego aukcji mogę powiedzieć że :

- ma drogie ceny

- sprzedaje czasami a może nawet często składaki. Sam napisałeś że w przypadku Amfibi chyba nawet zaznaczył że mechanizm jest noworuski.

- wystawia zegarki które wystawia również sprzedający na Ukrainie chyba:  vintage-house

-  przebił mnie chyba z dwa razy jak coś chciałem kupić u w/w sprzedawcy na Ukrainie.

 

Ale czy powyższe fakty świadczą że jest oszustem? Ja bym tego tak nie nazwał.  A może masz inne dowody na jego oszustwo?

Jego komentarze równiez nie świadczą że jest oszustem. O co więc chodzi?

 

Piszę tego posta ponieważ bardzo łatwo jest rzucać oskarżenia i ferować wyroki co moim zdaniem na tym Forum zdarza się często.  Szczególnie w stosunku do osób które nie mogą się obronić.

Jeżeli nie macie twardych dowodów to pls pohamujcie czasami swoje osądy.  Szkoda tylko że w niektórych przypadkach modowie nie reaguja na tego typu posty.

 

Pozdrawiam

Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąc dalej temat tkristof, jako osoba która kupiła wyżej wymienioną amfę mogę stwierdzić że stan mechanizmu pozostawia wiele do życzenia i niestety będzie trzeba trochę w nią zainwestować, lecz cena była tak niska że się skusiłem i w sumie nie żałuję.

Reszta na moje niewprawione oko wydaje się wmiarę wporządku, napewno za te pieniądze. Przy okazji mam pytanie,co zasugerowało kolegom że ma ona noworuski werk (31 kamieniowy) ponieważ ja się tego nie dopatrzyłem. W aukcji podane było że mechanizm 2416b.

Kontynuując temat tkristof. Jestem osobą która kupiła wspominaną amfę i sprawa wygląda tak, że stan mechanizmu pozostawia wiele do życzenia, reszta jak za tą cenę dla mnie jest znośna, jednak parę złotych trzeba będzie zainwestować. Ogólnie na moje laickie potrzeby i za te pieniądze jest w miarę ok. Co do tego że werk jest noworuski tzn 31-no kamieniowy to mam pytanie, jak koledzy to zobaczyli ponieważ ja to przeoczyłem.

Zobacz ofertę: WOSTOK AMFIBIA - MINISTERKA

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6433983866

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąc dalej temat tkristof, jako osoba która kupiła wyżej wymienioną amfę mogę stwierdzić że stan mechanizmu pozostawia wiele do życzenia i niestety będzie trzeba trochę w nią zainwestować, lecz cena była tak niska że się skusiłem i w sumie nie żałuję.

Reszta na moje niewprawione oko wydaje się wmiarę wporządku, napewno za te pieniądze. Przy okazji mam pytanie,co zasugerowało kolegom że ma ona noworuski werk (31 kamieniowy) ponieważ ja się tego nie dopatrzyłem. W aukcji podane było że mechanizm 2416b.

Kontynuując temat tkristof. Jestem osobą która kupiła wspominaną amfę i sprawa wygląda tak, że stan mechanizmu pozostawia wiele do życzenia, reszta jak za tą cenę dla mnie jest znośna, jednak parę złotych trzeba będzie zainwestować. Ogólnie na moje laickie potrzeby i za te pieniądze jest w miarę ok. Co do tego że werk jest noworuski tzn 31-no kamieniowy to mam pytanie, jak koledzy to zobaczyli ponieważ ja to przeoczyłem.

Zobacz ofertę: WOSTOK AMFIBIA - MINISTERKA

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6433983866

"2416 B AUTOMAT ( RUS )"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź, a w oryginale było by tylko bez RUS czy jakoś inaczej.(Sory za głupie pytania ale dopiero ogarniam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedawanie poskladanych zegarków w cenie oryginalnych, bez podania stosownej informacji, nie jest próba oszukania kogoś to cofam swoje słowa.

Faktem jest, że sam nie mam wiedzy pozwalającej ocenic czy dany 3133, albo inny rzadki zegarek z jego aukcji jest skladakiem, ale z opinii osób które imponują mi na tym forum często wynika, że tak.

ed. W oryginale SU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedawanie poskladanych zegarków w cenie oryginalnych, bez podania stosownej informacji, nie jest próba oszukania kogoś to cofam swoje słowa.

Faktem jest, że sam nie mam wiedzy pozwalającej ocenic czy dany 3133, albo inny rzadki zegarek z jego aukcji jest skladakiem, ale z opinii osób które imponują mi na tym forum często wynika, że tak.

ed. W oryginale SU.

Przecież w opisie tej aukcji jest wszystko włącznie z informacja o potrzebie serwisu i hmmmm niesprawdzanej wodoszczelności :ph34r: Co jeszcze można by dodać? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ok, dzięki za odpowiedź, a w oryginale było by tylko bez RUS czy jakoś inaczej.(Sory za głupie pytania ale dopiero ogarniam).

Pierwszy - SU (ZSRR), drugi RUS (Rosja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby zabrakło tej puncy jest szansa na odróżnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Panowie czy z tą Rakietą jest wszystko prawilna?

 

6052904_20160907_180214.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Panowie czy z tą Rakietą jest wszystko prawilna?

 

 

Jeśli w środku 2614H, to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75
:D dobrze wydane 40 zł. Ta informacja ucieszy mojego ojca. Dzięki wielkie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam cytowanego moderatora, za to że posłużę się jego opinią, ale mimo wszystko uważam, że wspomniany allegrowicz - tkristof7 - nie jest godny polecenia. Owszem jak już pisałem wcześniej sam nie dysponuję wiedzą pozwalającą mi opiniować takie aukcje, ale na forum spędzam sporo czasu i staram się zapamiętywać stwierdzenia jak poniżej. Gdy ktoś zadaje pytania, czy warto brać udział w danej aukcji to wolę go ostrzec i niech w razie dużej chęci licytuje na własną odpowiedzialność. Moderator rk7000 jest dla mnie na tyle szanowaną postacią tego forum, że uważam za stosowne przedstawianie jego stanowiska w kwestiach tego typu. Z mojej strony to tyle. Pozdrawiam!

Jacek -  ten sprzedający - na allegro  występuje jako tkristof7 lub tak jakoś. To jakaś spółka polsko ukraińska chyba. zdjecia zawsze robione a licytacje czesto z holownikiem lub kilkoma. Sprzedaje też na zatoce ale nie pamietam nicku.

 

Te zegarki nie sprzedadza się w tych ani nawet w nieco wyższych cenach. 

 

Edycja

Dla upartych - proponuje tylko poprosić o pełnowymiarowe zdjęcia na maila, nawet te same co miniaturki.

Mnie się nie udało takich zdobyc pomimo że gość dużo jeżdzi i może zegarek podwieżć w bliską okolicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za co przepraszać, pamietam co napisałem i nie wyssalem tego z palca. 

Myślę, że w tym całym komentarzu do którego odniósł sie Kris2 chodzi właśnie o formę. 

 

Zdanie na temat niektórych sprzedających mamy jakie mamy ale pisząc na publicznym forum unikajmy określeń "wyrokowych" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w ostatnim czasie wpadłem na pomysł aby zgromadzić klika starych zegarków (głównie ruskich). Prawdę mówiąc moja wiedza jest mocno ograniczona w związku z tym zastanawiam się czy próbować wyławiać coś na aukcjach czy pozostają mi oferty wrzucane przez forumowiczów.

Póki co poszperałem i znalazłem takich oto użytkowników dwóch popularnych serwisów aukcyjnych. Mógłby ktoś rzucić okiem pod kątem oryginalności ich zegarków?

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=t&us_id=6637409

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/iOxf/

http://olx.pl/oferty/?search%5Buser_id%5D=38699055

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego,

po pierwsze "Witam" to możemy my napisać do Ciebie, nie Ty do nas, bo "Witam" jest protekcjonalne. Po wtóre każdy z tych użytkowników na wystawione po ponad dwadzieścia zegarków. Oczekiwanie, że ktoś z nas spędzi cały wieczór na analizowaniu kilkudziesięciu aukcji, bo "Jaśnie Pan" coś sobie wymyślił, jest niedorzeczne.

Ogarnij się więc, dorośnij, przemyśl temat, a potem wróć z czymś bardziej konkretnym i postawą adekwatniejszą

z harcerskim pozdrowieniem


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w ostatnim czasie wpadłem na pomysł aby zgromadzić klika starych zegarków (głównie ruskich). Prawdę mówiąc moja wiedza jest mocno ograniczona w związku z tym zastanawiam się czy próbować wyławiać coś na aukcjach czy pozostają mi oferty wrzucane przez forumowiczów.

Póki co poszperałem i znalazłem takich oto użytkowników dwóch popularnych serwisów aukcyjnych. Mógłby ktoś rzucić okiem pod kątem oryginalności ich zegarków?

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=t&us_id=6637409

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/iOxf/

http://olx.pl/oferty/?search%5Buser_id%5D=38699055

supler-s1 ma tak holowane aukcje że nawet jak wystawia coś fajnego to nigdy mi nie przychodzi do głowy brać udziału w licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

supler-s1 ma tak holowane aukcje że nawet jak wystawia coś fajnego to nigdy mi nie przychodzi do głowy brać udziału w licytacji.

yyyyyyyyyyyy jak to szło... aaaaaa już wiem - w punkt! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego,

po pierwsze "Witam" to możemy my napisać do Ciebie, nie Ty do nas, bo "Witam" jest protekcjonalne. Po wtóre każdy z tych użytkowników na wystawione po ponad dwadzieścia zegarków. Oczekiwanie, że ktoś z nas spędzi cały wieczór na analizowaniu kilkudziesięciu aukcji, bo "Jaśnie Pan" coś sobie wymyślił, jest niedorzeczne.

Ogarnij się więc, dorośnij, przemyśl temat, a potem wróć z czymś bardziej konkretnym i postawą adekwatniejszą

z harcerskim pozdrowieniem

Panie Sursum, forma taka rzeczywiście zazwyczaj stosowana jest przez osoby stojące wyżej w hierarchii. Nigdy nie przyszło mi do głowy żeby rozpoczynać tak wiadomości mailowe, listy do osób czy to poważniejszych ode mnie, czy to wyżej postawionych. Pragnę jednak zauważyć, że jesteśmy na forum internetowym gdzie obyczaje siłą rzeczy zawsze są nieco luźniej przestrzegane. Za to sposób w jaki Pan odpisał wyraźnie ukazuje Pana megalomanię. Oprócz niestosownego zwrotu w żadnym wypadku nie zwróciłem się w sposób urągający kulturze, Pan natomiast z góry (nie znając mnie) założył, że:

a) nie jestem ogarnięty cokolwiek to znaczy

b] nie jestem dorosły, ciekawie na jakiej podstawie Pan to stwierdził

Proszę się więc zastanowić kto w tej sytuacji zachował się mało elegancko. Z góry uprzedzam, że argument typu "jaki post, taka odpowiedź" będzie w tej sytuacji śmieszny. Skoro uważa się Pan za kogoś kto stoi wyżej w tej dyskusji to odpowiednim byłoby okazanie tej wyższości poprzez kulturalne zwrócenie uwagi a nie przez jakiekolwiek insynuacje sugerujące mi, że jestem niedojrzałym gówniarzem. Z tego co widzę dużo łatwiej jednak jest być hipokrytą.

Nie oczekiwałem od żadnego z Panów dogłębnego analizowania każdej aukcji, chodziło o wybiórcze sprawdzenie którejkolwiek z aukcji. Posłużyłem się profilami użytkowników aby z góry odrzucić tych którzy na forum nie mają zbyt dobrej opinii. Jak widać podziałało, prawdopodobnie obeszło się też bez straty "całego wieczoru" przez dwóch Panów, którzy raczyli odpowiedzieć.

 

Pozdrawiam i życzę umiarkowania w wydawaniu opinii.

Edytowane przez Przemek_B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.