Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, szkoda :( to zostanie wycieczka do majstra, żeby dopasował mi jakąś inną, lepszą bransę.. zakładam, że też trzeba będzie kombinować i docinać/szlifować ogniwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu się da zrobić jakieś czary mary i na pasek to wrzucić? Nie przepadam za bransami..

Bierz, nie marudź ;) Ja tam bardzo chciałbym nurka mieć....najlepiej niebieskiego :rolleyes:

Kurcze, szkoda :( to zostanie wycieczka do majstra, żeby dopasował mi jakąś inną, lepszą bransę.. zakładam, że też trzeba będzie kombinować i docinać/szlifować ogniwa?

Ostatnio nasz mistrz wyciągnął kilka ruskich brans z cenami. Nówki nie śmigane. Pewno coś dobierzesz.....tyle, że tanio chyba nie będzie.

 

Edit: Nie jestem pewien, czy do nurka miał.

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem już, ale mnie rozterki naszły z tą bransoletą i się zastanawiam, czy nie oddać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem już, ale mnie rozterki naszły z tą bransoletą i się zastanawiam, czy nie oddać..

Zakładając, że zegarek jest OK, tak jak autorytety stwierdziły - trzeba by doliczyć do ceny przegląd + bransoletę (no chyba, że jest po przeglądzie). Jeśli kupiłeś go okazyjnej cenie, to się nie opłaca oddawać. Ładny ten nurek jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek - skąd ten pomysł, że bransoleta dorobiona? Dwa takie nurki miałem i w każdym była taka bransa, chyba że jakiś szczegół je różni.

Ed. A tak przy okazji to da się ją skrócić poprzez odcinanie odginanie ogniw ;).

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Kchrapek - skąd ten pomysł, że bransoleta dorobiona? Dwa takie nurki miałem i w każdym była taka bransa, chyba że jakiś szczegół je różni.

Ed. A tak przy okazji to da się ją skrócić poprzez odcinanie ogniw ;).

Ja tylko odginam blaszki, nic nie tnę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bransolety to już chyba wiadomą sprawa. Ja jeszcze powiem w kwestii paska ze też da się zrobić. Tylko trzeba odpowiednie teleskopy No i kogoś sprytnego. Zapytaj @25Kamil25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Roman, napisałem do Kamila. Jestem ciekaw jak to wygląda na pasku, ale nie mogę znaleźć w necie zdjęc takiego zestawu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Bezel jest OK, bransoleta też.

Założyć pasek też można. Kupujemy pasek 22mm i zewnętrzne teleskopy skręcane lub wciskane. Wycinamy tę środkową część pod ząbek koperty i voila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bransolety to już chyba wiadomą sprawa. Ja jeszcze powiem w kwestii paska ze też da się zrobić. Tylko trzeba odpowiednie teleskopy No i kogoś sprytnego. Zapytaj @25Kamil25

Nie jestem pewny czy jestem takim ekspertem, ale dziękuję za polecenie, postaram się rozwiązać problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiś pomysł gdzie można takie teleskopy dorwać w razie czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

A jakiś pomysł gdzie można takie teleskopy dorwać w razie czego?

Kiedyś Annpol w Łodzi miał w sprzedaży. A może te podejdą?

http://allegro.pl/oryginalna-sruba-do-zegarka-timex-t2n720-t45589-i6539207528.html


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc - poczekam aż zegarek do mnie dotrze i zobaczę jak leży na brasolecie. Niestety, widzę, że te teleskopy to grubsza sprawa, zapytam jeszcze majstra, czy ma skąd je wyczarować zanim kupię na zatoce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Pobieda ma wskazówki z zima, kama też chyba ma od czapy

Tylko tak z ciekawości: z jakiego Zim-a ? i od jakiej czapy ?  ;)

A wskazówki oczywiście nie z tych konfiguracji.

Ale oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z zima takiego jak na załączonym obrazku (foto Krystiana, mam nadzieję, że się nie obrazi). A w kamie od czapy - w sensie, że nie z tego modelu :)

 

post-38606-1477747646,0978_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jaka sekunda do tego zestawu?

 

 

Ed: Zdjęcie nie do końca oddaje, indeksy są metalizowane miedziane, wskazówki termicznie barwione na granatowo.

 

post-51218-1477751784,0485_thumb.jpg

Edytowane przez Sill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.