Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, mój kolega nie zdaje sprawy jaki go też zaszczyt kopnie. ;) Dzięki!

Eeee chyba przesadzasz  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki nie są oryginalne poza tym dekiel szlifowany papierem ściernym i to na beszczelnego , podmieniony mostek balansu - ale coś innego mnie zastanawia - ostatnio jest wręcz wysyp Startów tych dużych z pięknymi tarczami które wyglądają ja oryginały pytanie czy nimi są - ostatnie dwa miesiące to wysyp i tu na forum było kilka i na allegro.Nie wiem może się mylę

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest na 100% oryginalna. Mostek jak pisze Paweł podmianka, wskazówki też. Co do dekla nie wiem. Ktoś by sobie zadał trud jego obróbki i zostawił taką kiłę koło uszu? :unsure:

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne przeczucie skąd nagle tyle dużych Startów się pokazało. Ostatnio ludzie mocno o nie pytali, na portalach aukcyjnych ceny skoczyły do góry, więc Ci co mają to postanowili sprzedać. Też mi przeszła ta myśl przez głowę, ale ostatecznie się nie zdecydowałem, bo wiem że jak sprzedam to w takim stanie już nie kupię. Druga sprawa, kiedyś takiego Starta można było kupić za 50-80 zł, teraz ceny wahają się od 100-130+ i raczej spadać nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne przeczucie skąd nagle tyle dużych Startów się pokazało. Ostatnio ludzie mocno o nie pytali, na portalach aukcyjnych ceny skoczyły do góry, więc Ci co mają to postanowili sprzedać. Też mi przeszła ta myśl przez głowę, ale ostatecznie się nie zdecydowałem, bo wiem że jak sprzedam to w takim stanie już nie kupię. Druga sprawa, kiedyś takiego Starta można było kupić za 50-80 zł, teraz ceny wahają się od 100-130+ i raczej spadać nie będą.

Nic dodać nic ująć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta z tej aukcji jest akurat oryginalna ale niedawno były na naszym forum kilka z rzędu z tarczami igła.Były też na allegro.

Zresztą nie znam się a w ogóle zarobiony jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od Wostoka i od Czajki - jednym słowem z Czistopola. Werki czajek i wostoczków w tych kopertach bazowały na pobiedzie cal.2603 więc bez większych ceregieli można im wetknąć tarczę pobiedki o odpowiedniej średnicy...


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

I jeszcze takie brzydale chińskie

 

717ff2263e1cc57d9780a9da6ef85231.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza ma brzydkie plamki ukryte pod wskazówką minutową, oraz na obrzeżach, dookoła krawędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza ma brzydkie plamki ukryte pod wskazówką minutową, oraz na obrzeżach, dookoła krawędzi.

Dzięki :)  Myślałem, że chodzi raczej o wskazówki.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Myślałem, że chodzi raczej o wskazówki.

Wskazówek nie jestem pewien, bardziej pasują do wersji z okrągłą kopertą, ale nie mam pewności, że w takiej nie występowały także.

Ogólnie, koperta używana co opisano, koronka nówka, wskazówki niepewne, tarcza ma odbarwienia, werk po przeglądzie. Zegarek jest jak nic efektem reanimacji z użyciem kilku innych na części. Purystom może to przeszkadzać. Ja bym kupił, ale mam :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił, ale mam :) .

Ja kupiłem dziś od Niej kilka innych. A ten faktycznie w słabym stanie...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo pisać. 17 zegarków dziś wystawiła.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, a ja musiałem wyjechać :angry:  :unsure:. No cóż, za tydzień też jest niedziela.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, jakiegoś szaleństwa dzisiaj nie było. Dosyć pospolite modele, ale w przyzwoitych stanach. Najbardziej opłacało się to skubnąć... http://allegro.pl/unitra-warel-i5944678311.html

Byłem pierwszym wyświetlającym aukcję :) tak że zostaje u nas na forum... Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli poszła w dobre ręce, to cieszy :) A coś po niej z rusków jeszcze było, czy już nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.