Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, co to za egzemplarz, warto się interesować?

http://olx.pl/oferta/pobieda-biala-CID87-IDajxQH.html

 

Jeśli Ci się podoba to cena jest odpowiednia do stanu zegarka, a może jeszcze uda Ci się coś utargować :)

To Pobieda z nowszych z mechanizmem ZIM 2602. Całość w oryginale.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się podoba to cena jest odpowiednia do stanu zegarka, a może jeszcze uda Ci się coś utargować  :)

To Pobieda z nowszych z mechanizmem ZIM 2602. Całość w oryginale.

Co to znaczy "z nowszych", czyli z jakich? Noworusy?

Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, jest to zegarek prawdopodobnie z lat 80. Oczywiście radziecki.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/poljot-kirowski-i5900350905.html#thumb/1

Koledzy, o co chodzi z tą wskazówką? Zastanawiam się, czy by nie powalczyć, ale tutaj chyba jest coś nie tak - tak jak by była za bardzo na środku. Wiem, że czerwone kółko było też w abuzach, ale to chyba w ogóle inna bajka. Nie wiem skąd ewentualnie taka sekundowa mogła by być podmieniona.
Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, pierwsza sprawa to jest "niezbadany" egzemplarz, że tak powiem. Siatka na tarczy jest na odwrót, na ten temat dyskusja trwa w temacie "Co to za zegarek". Sekundnik to jest jakiś prymitywny zamiennik. W takich Sputnikach powinien też być z takim kółeczkiem, ale owe kółeczko powinno być tak usytuowane, aby pokrywało się z czerwonymi liniami na tarczy.

 

Sekundnik powinien wyglądać tak. Niestety, często się zdarza, że te Sputniki mają zamienione sekundniki. Bardzo deficytowy towar.

rvhs0w3heuujixpj.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem coś takiego na Allegro. Jeszcze takiego nie widziałem, w tej kopercie. Przypadkiem to nie składak? Może mnie ktoś oświecić, bo nie ja słabo Komandiry znam. Spodobała mi się zielona tarcza.

 

empamklcrbo5ssfq.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, pierwsza sprawa to jest "niezbadany" egzemplarz, że tak powiem. Siatka na tarczy jest na odwrót, na ten temat dyskusja trwa w temacie "Co to za zegarek". Sekundnik to jest jakiś prymitywny zamiennik. W takich Sputnikach powinien też być z takim kółeczkiem, ale owe kółeczko powinno być tak usytuowane, aby pokrywało się z czerwonymi liniami na tarczy.

 

Sekundnik powinien wyglądać tak. Niestety, często się zdarza, że te Sputniki mają zamienione sekundniki. Bardzo deficytowy towar.

 

 Dziękuję Krzysztof za pomoc. Zauważyłem, że chyba właśnie taki był zamysł, że ma to być satelita okołoziemski. ;) Szukam mimo wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem coś takiego na Allegro. Jeszcze takiego nie widziałem, w tej kopercie. Przypadkiem to nie składak? Może mnie ktoś oświecić, bo nie ja słabo Komandiry znam. Spodobała mi się zielona tarcza.

 

 

Tutaj moj....

post-82362-0-41842000-1451994335_thumb.jpg

Edytowane przez fankaDaktarina
Cytujemy bez zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok, tyle że @popeyefiddichowa   boljeje krasiwyj bo 'sdjełany' :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten werk jest ok? Mam wrażenie że gwiazdki są domalowane.

 

http://www.ebay.pl/ulk/itm/161933101848

Wszystko ok z  wyjątkiem bladych gwiazdek. Niewykluczone że ktoś je odmalował jaśniejszą niż w oryginale farba. Ale werk jest prawidłowy, całość oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem niedawno takiego precyzyjnego z niebieskimi gwiazdkami do czyszczenia i odebrałem już bez farby :) Zegarmistrz przyłożył się do roboty :) Brak malowania to jakaś poważna ujma dla tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważna. Wyślij do mnie, ja sobie domaluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem niedawno takiego precyzyjnego z niebieskimi gwiazdkami do czyszczenia i odebrałem już bez farby :) Zegarmistrz przyłożył się do roboty :) Brak malowania to jakaś poważna ujma dla tego modelu?

Ładniej im z niebieskim ale nie ma to większego znaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-wostok-automat-i5910140615.html

 

Pomijając to, że zegarek jest niesprawny, były Wostoki 2209 garniturowce w kopercie stalowej?

Były. Mam takiego :)

 

Tu masz o zegarkach stalowych:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/99439-%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%8E%D1%89%D0%B0%D1%8F-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C/

 

Edit. No i oczywiście to nie jest automat :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzimy? jakiś taki 'gender' :)  ani to mołnia ani komandir...

 

To tak jakbyś lokomotywę spalinową wyposażył w generator pary wodnej, nakrył plastikowymi płytami imitującymi parowóz i oświadczył, że to autentyczny ...złoty pociąg spod Wałbrzycha :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła pasowka z ukraińską tarczą a w środku molnija składana ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.