Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet gdyby nie był składakiem to 300 pln za taki stan to chyba lekka przesada, czy jestem w błędzie i mostek tak podnosi cenę?

 

Gdyby mechanizm z tym mostkiem nie był składakiem oznaczałoby że ma numer seryjny poniżej 1000 a wtedy wart byłby dużo więcej i to niezależnie od stanu koperty czy tarczy 

Takich oryginalnych Polskich z numerem ponizej 1000 znanych jest chyba 3 sztuki 

 

Tu był temat o polskim mechanizmie - aukcja wtedy zakończyła się na ponad 4tyś zł zresztą kupił założyciel tego forum http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102629-ile-by%C5%9Bcie-dali-za-b%C5%82onie-z-polskim-mechanizmem/page-2

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek mostki z taki napisem są jednak dosc rzadkie, była jakas seria na alle, no ale potem to juz tylko 16Rubis sygnowane błoniem..... Niech mnie koledzy od błoniaków ewentualniepoprawią, ale na mój gust to dawno takiego nie było na rynku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - zegarek z polskim mechanizmem a zegarek z polskim mostkiem to dwie różne sprawy.

Są zegarki z polskim mostkiem opisanym 16 rubis albo 16 kamieni ale reszta mechanizmu jest radzieckiej produkcji.

Oczywiście marzeniem każdego kolekcjonera to ten z numerem na płycie poniżej 1000 ale tych jest kilka i raczej nikt nie sprzeda.

Tych  z polskimi mostkami jest więcej ale też są poszukiwane. Za ładny stan trzeba parę stówek wydać.

 

Ten z aukcji bez sensu bo cena za sam mostek w zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wygląda na "22" nawet :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem te żołnierskie malowanki mają swoisty "klimat" , ale za tak skandaliczne spapranie kultowej pobiedki... powinno się szwejowego artystę podwiązać za jaja i przeciągnąć pod kilem...


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem te żołnierskie malowanki mają swoisty "klimat" , ale za tak skandaliczne spapranie kultowej pobiedki... powinno się szwejowego artystę podwiązać za jaja i przeciągnąć pod kilem...

:D  :D  :D

post-68206-0-18534700-1442755450_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paweł Bury, Twoje 'pamiątki' z armii przynajmniej trzymają poziom :) a iskrze to od widoku Thaitanki w bikini, aż sprężyna i główka pękła, nie mówiąc o sekundniku :D

_ _ _ _ _ _

 

@Arni12 - moim zdaniem wszystko w tym dukacie (no może prócz werku, 'normalnie' serwisowanego) poddano jakimś szalonym i zapewne drogim zabiegom w klinikach piękności...

 

Jak dla mnie - efekt idiotyczny

...a chromowanie dekla świadczy o beznadziejnym braku rozumu u zleceniodawcy (lub liczeniu przez niego na taką klientelę :) )

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten model to faktycznie nie jest dużo - przysnąłeś ??

Zresztą mogłeś klepać do 2000 a on i tak byłby przed tobą - nie wiadomo ile wbił

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten model to faktycznie nie jest dużo - przysnąłeś ??

Zresztą mogłeś klepać do 2000 a on i tak byłby przed tobą - nie wiadomo ile wbił

Nie przysnąłem tylko za coś trzeba żyć :(. Moja stawka była na 2 sekundy przed końcem.  A reszta tak jak napisałeś...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gosć z zerowym kontem mógł robić za holownik i cena byłaby  dwa razy większa jakbyś chcał powalczyć.

No nic - zobaczymy czy niedługo wypłynie ponownie. Ja jestem zainteresowny tylko z ciekawości więc nie będę robił konkurencji jakby coś :)

Ed

@mayor pokazywał niedawno taką na jebaju- cena była jakaś kosmiczna  - pamięta ktos?

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co? Zdążył się zestarzeć, patyną pokryć, parę dni minęło jakby nie było, prawdziwy klasyk :D Tak w ogóle fajny zegar, ale cena :huh::blink:

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co? Zdążył się zestarzeć, patyną pokryć, parę dni minęło jakby nie było, prawdziwy klasyk :D Tak w ogóle fajny zegar, ale cena :huh::blink:

 

Mi się wydaje, że chodzi tutaj o coś innego - snobizm. Może zmieniając cenę szukają klienta. Podobnie ma stanli1, patrzyłem na Łucza u niego (23 kam, czerwonoczarny). Raz jest cena 69 zł na licytacji, potem zmienia się na 89 na licytacji + 120 na kup teraz, a potem idzie tylko na licytację za 79 i tak w kółko. Szukają różnych grup docelowych, bo wiecie jak to jest "dałem 200zł, przecież nie powiem znajomym, że za takiego sikora dałem tylko 200, bo mnie wyśmieją" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.