Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie miałem zapytać o to samo- gdzie kupiłeś ten zielony pasek- jest SUPER !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mi też się bardzo spodobał ten Wostok. Z paseczkiem to ciekawa sytuacja, bo przeleżał u mnie dobrych pare miesięcy zamim odkryłem, że jest na prawde genialny :-) Kupiłem go, jak wszystkie inne paski w jedynej hurtowni zegarmistrzowskiej jaką znam w Poznaniu. Nawet nie pamiętam ile kosztował, ale chyba właśnie coś ok. 4,50zł

Teraz kiedy już wiem,że jest fajny (dlaczego wcześniej tego nie zauważyłem...) na pewno kupię jeszcze kilka takich. Inne kolory chyba tez są - z tego co pamiętam takie bardziej soczyste (np. czerwony)

 

lapaj> Z przyjemnością wymienię piwo na tarczę - przy najbliższej okazji jak towarzystwo z Poznania dojrzeje do oficjalnego pierwszego regionalnego spotkania klubowiczów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuujac temat dziwnnych obyczajów wystawiajacych jest taki allegrowicz z hrabiowskim nickiem :-) specjalizujący się przede wszystkim w polskich zegarkach, ale miewa tez interesujące rosyjski. Doswiadczony, z ponad 1,5 tys. transakcji na koncie.

Kupiłem u niego Blonexa, zniszczony, no trudno, widziały galy co brały na zdjęciu, trzeba było nie miec złudnych nadziei..

Ale kiedy sprzedał mi łucza z brakujacymi srubkkami mocujacymi do obudowy, "za to" przyklejony do niej klejem "kropelka" zbiesiłem się i dałem nawet chyba nie negatywa, ale neutrala. No i mail z wyzwiskami, oraz... blokada w aukcjach jego zegarków :wink:


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wocio :shock: genialnie go odnowiles! wlasciwie niewiele zrobione a calkiem inny zegarek z tego powstal!

ostatnio probowalem oczyscic tarcze z kamy, bo tez byla taka jak w wostoku, no i po czyszczeniu taka tez zostala :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio probowalem oczyscic tarcze z kamy, bo tez byla taka jak w wostoku, no i po czyszczeniu taka tez zostala :lol:

 

A czym czyściłeś? Ja używam płynu do naczyń Ludwik i efekty są na prawdę zadowające. Na patyczku higienicznym trochę płynu i ostrożnie przy napisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czym czyściłeś? Ja używam płynu do naczyń Ludwik i efekty są na prawdę zadowające. Na patyczku higienicznym trochę płynu i ostrożnie przy napisach.

 

tez plynem do garow, tylko jakis pur czy cos podobnego. minimalnie zeszlo, ale naprawde niewiele. dzisiaj w ramach proby zdjalem tarcze ze starego mechanizmu, ktory mial tarcze bez nazwy (wiem tylko tyle ze to rusek jakis) wrzucilem ja do wody z plynem. oprocz tej w wodzie wyladowala tarcza ze slawy ktora lezy u mnie nie wiem po co (moze wlasnie do tego testu?). Po 30 min wyjalem oba z wody i tak:

nieznany rusek puscil brud i kreski minutowe, a nawet troszke pokrycie tarczy. zostaly tylko indexy, ale pewnie dlatego ze sa wysokie :wink:

ze slawy juz duzo lepiej brud splynal, ale mimo to napis slawa stal sie duuzo mniej czytelny, wlasciwie wessala ta woda 2 literki :lol:

no i jak teraz uwierzyc ze wociowi to wychodzi? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i jak teraz uwierzyc ze wociowi to wychodzi? :wink:

 

Po pierwsze te pury i propery zawierają różne świństwa, które żrą nawet po spłukaniu, plus pieprzony nabłyszczacz, który uniemożliwia nałożenie akrylu po czyszczeniu.

Po drugie - cierpliwość :lol:

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze te pury i propery zawierają różne świństwa, które żrą nawet po spłukaniu, plus pieprzony nabłyszczacz, który uniemożliwia nałożenie akrylu po czyszczeniu.

Po drugie - cierpliwość :lol:

 

J.

 

czyli Jacek mowisz zeby wziac mydlo albo ludwika? i jakiego akrylu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się popatrzy na te ceny na Allegro to za 150zł łyknąć tego Atlantica to byłby niezły interes - tarcza z tego co pamiętam była chyba idealna, koperta do remontu - będzie świetny zegarek z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: Wow, kolejna profesjonalna renowacja tarczy!!! Nawet wskazówkom sie chyba dostało złotolem -bleee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam co do niej pewien pomysl, wiec chyba zalicytuje. jak wygram to pokaze Wam co z tego pomyslu wyjdzie :D

chociaz po wymianie mailowej z tym gosciem, mysle ze moze sobie zyczyc za niego z 70pln... w nienagannym stanie, odnowiona, cud z lat 50 :wink:

 

--------

znalezione na allegro:

 

http://www.allegro.pl/item166153816_ciekaw..._gwarancja.html

 

chyba czyscil tarcze w plynie pur :wink:

 

 

a ten piekny zestaw ma za bezcen :wink:

 

http://www.allegro.pl/item166129586_kolekc...hanicznych.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek uprzedziłeś mnie - specjalnie wszedłem na forum zeby wkleić link do tej "kolekcji" w superokazyjnej cenie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta moskwa niedosc ze tarcze ma spier... to koperta od wostoka...


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"BIRAC" i "LIM3" to są dwie różne osoby, BIRAC-a znam bardz dobrze, bo kupił od mojej wnuczki ze 25 zegarków. A nawet nas odwiedzł będąc w

Krakowie. Niektóre kupione zegarki były prezentowane na forum.

Ostatnio jak się nie mylę kupił od niej 3 zegarki nasz klubowicz z00h.

Ostatnio też wystawiła ruski i zapewniam was że odpowiadają opisowi, jej nick na allegro to "19341". To tyle na temat "BIRAC" i zakupów na allegro.

 

wlasnie mnie Twoja wnuczka wyczaila ze jestem z forum zegarkiclub :lol:

jak kupilem od niej jednego wostoka to zebym skojazyl czyja jest wnuczka powolala sie na zdjecie z dziadkiem i kucykiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka mam


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item167204750_kolekc...n_b_dobry_.html

:shock: :) :shock: :) :shock: :) :shock: :) :shock: :) :shock: :)

 

 

i dla porównania:

http://www.allegro.pl/item166041439_slawa_..._automatic.html

W sumie to nie miałem jakiegoś konkretnego zamiaru jej kupić, ale tak sobie wpisałem maksymalną ofertę 52 zł i ku mojemu zdziwieniu w poniedziałek rano patrze, a tu aukcja figuruje w wygranych. Przy obecnych cenach na allegro i w porównaniu do ceny tej Sławy z pirwszego linku i tak w ogóle to niedrogo.

A tak propo - Krzysiek W pisał (nie pamiętam w którym temacie), że ta Sława na pewno pójdzie za jakieś 100 zł, a tu aż sam się dziwię patrząc w to 51 zł.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lapajlukasz

Gratuluję zakupu Sławy Karolu ! ... A co do tamtej kostki :shock: - no cóż - niektórzy chyba lubią wydawać kupę siana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w dodatku tamta kosc co nawet widac na zdjeciu jak sie czlowiek przyjrzy ma pozmywane znaczniki godzin z piercienia


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się teraz przypomniało - podobna Sława - kostka, albo nawet taka sama w stanie fabrycznym poszła w tamtym tygodniu za coś około 80 zł, sprzedawał ją ten sam Allegrowicz, od którego kupiłem Sławę za 51 zł.

I gdzie tu logika - po co kupować Sławę za 172, 50 od wiecie kogo, jak tydzień temu poszła prawie identyczna z metką fabryczną za coś koło 80 zł od innego sprzedawcy.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzc-1985

Ten sprzedawca lim3 to musi kosić niezłą kase na takich naiwnych ludziach!! Teraz mamy obraz tego ile daje zachwalanie towaru i porządne jego zdjęcia

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nasz kolega lapajlukasz też radzi sobie nieźle! Zauwazyłem, że zmieniłeś taktykę - teraz wystko od złotówy bez minimum - ciekawe czy ceny będą w związku z tym jeszcze wyższe :roll:

Swoją drogą kilka pięknych zegarków wystawiłeś i chetnie bym któregoś z nich zelicytował, ale znając życie nie zejdą po okazyjnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lapajlukasz

w zasadzie to kiedyś wystawiałem od jakiejśtam ceny, ale potem stwierdziłem że ludzie chętniej biorą udział w aukcjach od złotówki....

 

z tym allegro to też tak różowo nie jest, bo mimo wszystko nie jestem w stanie każdego sprzedawanego egzemplarza nosić i testować np przez kilka dni i czasem okazuje się że np coś się zacina albo późni. Dzieje się tak głównie dlatego zaprzyjaźniony zegarmistrz-emeryt robi mi wszystko hurtem i taniej ale mniej się "wczuwa", a ponieważ deklaruję naprawy na własny koszt to jest z takim jednym czy dwoma egzemplarzami sporo biegania i nerwów (jedno i drugie nie jest warte tego co się uda zarobić)

 

no ale lim3 to faktycznie kasę kosi niezłą, ale swoją drogą zapracował sobie na dobrą reputację, tzw. markę więc kasuje odopowiednio więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.