Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Wg mnie holowanko na całego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego na ringu dekla widać ślady po kluczu, a gość pisze, ze nigdy nie byl odkręcany

 

 

Tu inna ciekawa, co za różnica, czy elektronik, czy elektromechanik ;) (choć sam chętnie bym kupił, gdyby tylko wystawiający był inny, ten pójdzie do nieba)

http://allegro.pl/lucz-elektronic-au-20-rzadkosc-w-idealnym-stanie-i6746797074.html

Edytowane przez Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Pobieda składak. Wskazówka minutowa nie stąd, tarcza z drugiej (fakt w ładnym stanie), a mechanizm z pierwszej MFZ.

   zdjęcie z aukcji

7727559_alle.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Gość chyba prowadzi antykwariat, przynajmniej z tego co kojarzę - szkoda, ze nie napisał dokładnie o tym zegarku. Dzięki bo obserwowałem tę pobiedę.

 

Obserwuję też  jego aukcję z titusem - ale cena przekroczyła już próg rozsądności jakieś 100zł temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ma też drugą POBIEDĘ o której ostatnio rozmawialiśmy, ale trzeba zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Podmieniony balans i mostek balansu.

 zdjęcia z aukcji

7728453_1eafa1034b6087f74e40b1905701.jpg

7728452_12f5084742d6b9d3c3ff16eeca08.jpg

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma też drugą POBIEDĘ o której ostatnio rozmawialiśmy, ale trzeba zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Podmieniony balans i mostek balansu.

 zdjęcia z aukcji

 

 

Ta już znacznie mniej mi się podoba - ale dzięki bardzo za spostrzegawczość i podzielenie się informacją. Pewnie sam bym tego nie zauważył jakby mi się spodobała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sputnik 16 Kamieni "Krab"

"Tarcza w stanie idealnym" - nic dziwnego, to chyba podręcznikowy przykład podrabianej tarczy.

Co do reszty niech się lepsi ode mnie wypowiedzą.

A co tu się wypowiadać. Przeciętne oko widzi że tarcza jak z fabryki (bo jest) a kopertę mole zjadły ;) Biorąc pod uwagę szczelność kopert cccp myślę że to cud! :o:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundnik chyba też dorabiany - to już drugi taki na ale w ostatnim czasie. Dopracowany,  tor "Sputnika " mniej więcej zgodny z orbitą na tarczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "...niech się lepsi ode mnie wypowiedzą" miałem przede wszystkim ten sekundnik na myśli,

bo on ewidentnie jest jakiś nieforemny, ale być może w sojuzie takie rzeczy uchodziły i on jest OK,

a wiem, że sam taki oryginalny sekundnik wart jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ten sekundnik nie jest prawilny o ile dobrze pamiętam. To jakaś późniejsza wersja. W oryginale kropka/sputnik powinien iść po lini i nie miał złotej obwódki.

Jeśli coś pokręciłem niech mnie ktoś poprawi. ;)

 

edyta: I nie czuję się lepszy. To tak z doświadczenia jak składałem swój Sputnik. :D

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz trudniej się orientować w tym wszystkim. Dziś na allegro poszedł po chyba 8 wyświetleniach za 79 zł sputnik z tarczą wyglądająca na oryginał (klimatycznie podniszczona).. Nie zapisałem sobie nr aukcji, ale tarcza była taka

post-68564-0-80591200-1490227825.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz trudniej się orientować w tym wszystkim. Dziś na allegro poszedł po chyba 8 wyświetleniach za 79 zł sputnik z tarczą wyglądająca na oryginał (klimatycznie podniszczona).. Nie zapisałem sobie nr aukcji, ale tarcza była taka

Był wystawiony chyba już piąty raz i był oryginalny. Nie miał tylko tarczki sekundnika dlatego długo czekał na nabywcę. Oryginalna tarczka jest chyba raczej nie do zdobycia.

 

http://allegro.pl/kolekcjonerski-sputnik-i6744487837.html

http://allegro.pl/kolekcjonerski-sputnik-i6750283531.html

http://allegro.pl/kolekcjonerski-sputnik-i6758754909.html

http://allegro.pl/kolekcjonerski-sputnik-i6760942259.html

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.