Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem magię olimpijskiego NOS-a ale .... 750zł???

 

http://allegro.pl/rzadka-rakieta-olimpijska-stan-nos-i3754135583.html

 

post-47356-0-73569800-1385839639_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba bardziej liczy na magię świąt niż na magię olimpijczyka. Szalona cena - co nie znaczy ze nie znajdzie się kupiec (taki z brodą ubrany na czerwono).

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu identyczny NOS leżał na bazarku za (o ile dobrze pamiętam) 400zł.

Leżał sobie i leżał :)

Nasz Mod też takiego sprzedawał jakiś czas temu chyba za około 350zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :)

 

był za 299 w drugiej turze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pitole!!!! Przecież to współczesna produkcja nawet…cena jak za jakiś antyk!!!

 

Współczesna czy nie - to nadal piękny deck watch. Za obecną cenę wziąłbym z pocałowaniem ręki. Ten werk na żywo robi wrażenie.

Nie zdziwię się jeśli cena przekroczy 1,5 tys., a jakby sprzedający strzelił lepsze foty to mogłoby być i ponad 2 tys. Chociaż, z drugiej strony, licytujący chyba wiedzą co chcą kupić, to nie ściorana Rakieta za 15 zeta.

Poprzednio sprzedający chciał za to 3,5 tysia, ale jakoś nie było chętnych, ciekawe dlaczego. ;)

Sprawdziłem ceny na ebayu: od 600 euro w górę, czyli sprzedający też są optymistami. Realna cena, to, po szybkim riserczu, 300-500 euro, chociaż mogę się mylić, bo temat takich zegarków jest dla mnie tajemnicą.

 

pozdrawiam

Narfas

 

Edit: a tak z innej beczki, niedawno z wielkim zainteresowaniem śledziłem aukcję pewnego składaka.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3710366977

Cena mnie zdziwiła, ale przynajmniej to było zrobione mniej-więcej z głową, chociaż właściwych wskazówek nie udało się dorwać sprzedającemu (szczególnie właściwej "żmijki" od budzika)

...ale to to jest już zupełnie po bandzie:

http://allegro.pl/poljot-sygnal-budzik-lata-50-te-rarytas-i3741065983.html

 

Swoją drogą, napotykam się tu i ówdzie na informacje o nowych ukraińskich tarczach. Jeśli potrafią zrobić coś takiego, to pełny szacun.

Z drugiej strony: widziałem tarcze serwisowe z lat '30 i '40 jeszcze w oryginalnych bibułkach i wyglądały jakby wczoraj wyjechały z fabryki (tarcze, bo bibułki to raczej nie), więc nie zdziwiłbym się gdyby wylazły jakieś leżaki, tym bardziej że części były tanie jak barszcz i zegarmistrze potrafili brać to garściami.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poliot z A... jest ok. Tylko cena trochę za wysoko. Poza tym uważaj, bo jeden kupiony zegarek powoduje chęć kupienia następnego. To po prostu wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borewicz07- juz się zorientowałam, ze dość dużo sobie ceni ten zegarek- ale chyba się zdecyduję. A że wciąga- chyba tak, siedzę tu cały weekend i czytam po kolei wszystkie wątki Pewnie na jednym się nie skończy :) dobrze, ze nie wzięło mnie na Omegi czy inne Lacroixy za 12 k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ten Poljot to nic szczególnego - ot pospolity Poljot w ładnym stanie , a cena jest z d.... "przedświąteczna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, wiem, że to wciąga jak narkotyk, ale jeżeli nie chcesz przepłacać to sugeruję, żebyś poczekała aż się to przedświąteczne wariactwo skończy. No i witamy sekcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o tarczach. Nie wiem co to jest i gdzie powstało, ale z Kirowskim "firanką" ma niewiele wspólnego.

http://allegro.pl/tarcza-kirowskije-z-lat-50-i3762372681.html

Edit: warto też, w celach edukacyjnych, przyjrzeć się reszcie oferty Sprzedającego.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już to napisałem i zostałem skrytykowany, ale napiszę jeszcze raz. Cieszę się, że takie tarcze są produkowane, bo wielu zegarkom można dać drugie życie. Na aukcji nie pisze, że to oryginalne (i chwała mu za to) ale nie pisze też że współczesna produkcja, a moim zdaniem powinien, byłoby uczciwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł aukcji brzmi "Tarcza KIROWSKIJE z lat 50." - można to zrozumieć na dwa sposoby.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, że gość nie gra fair (choć już w opisie jest "do zegarka KIROWSKIJE" i ani słowa, że oryginalna, nos, prawie nos, półnos, ucho, oko czy jakie tam się opisy widuje :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tarcza do Kirowskiego powinna być przecież wypukła a nie płaska. Za płytko będzie wchodziła w kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

ja dalej szukam jakiegos sensownego Poljota ( temten za 125 zł, który mi odradziliście, spieszył 2,5 min / doba, więc odpuściłam)

co myslicie o tym?

http://allegro.pl/piekny-poljot-17-jewels-z-datownikiem-i3748386761.html

da się do niego założyć pasek? i doczyścić ten tył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.