Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Z paskiem będzie kłopot chyba, że robiony na zamówienie ale to znacznie powyżej 100 lub nawet 200 (przynajmniej ja nie słyszałem, żeby można było kupić takie gotowe paski). Doczyścić się tego nie da bo to są wżery, można pochromować kopertę, ale moim zdaniem w tym przypadku mija się to z celem, bo góra jest ok, a koszt ok 100 i często koperta traci kanty na rzecz obłości. A czy warto? Tego już nie wiem, ja takich nie zbieram. A tak na przyszłość, jeżeli kupujesz na alle to od razu licz się z tym, że zegarek należy oddać do czyszczenia i smarowania, nawet jeżeli ktoś pisze, że jest po przeglądzie zegarmistrzowskim. +2,5 min. na dobę da się wyregulować bez problemu, a jeśli nie to znaczy, że coś z balansem nie tak i zegarmistrz wymieni bez problemu (zegarmistrz, nie bateryjkowiec-szewc-ślusarz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waski123- dzięki za odp

chyba założe temat, że kupię Poljota w dobrym stanie i dobrej cenie :) ma być garniturowiec, najlepiej złocona koperta, bez udziwnień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale tarcza tego Poliota, to chyba współczesna ukraińska produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też wydaje trochę dziwna, taka porowata, ale jak napisałem nie moja działka więc nie będę się wymądrzał.

 

Agnieszko, zapodaj w wątku kupię może ktoś Ci napisze na pw.

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Autentycznie" mam wrażenie że się ludziom pomyliły kalendarze z world timerami :D  

czyli kalendarze aktualnie idą na A. po cenach, po których dotychczas chodziły WT.

Wczoraj ten zielony NOS od Krzyśka poszedł za 182zł a przed chwilą kolejny kalendarz (i to nie NOS), który mi się też podobał - za 255zł !

http://allegro.pl/rakieta-multi-kalendarz-super-stan-i3767875042.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz mojego? Jest na allegro, ale nie będę go tu reklamował ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz mojego? Jest na allegro, ale nie będę go tu reklamował ;)

 

Widziałem ale nawet mnie nie denerwuj :)

Niebieskie mam trzy, z czego jeden kupiony nawet przez.. pomyłkę - bo Made in Russia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ale nawet mnie nie denerwuj :)

Niebieskie mam trzy, z czego jeden kupiony nawet przez.. pomyłkę - bo Made in Russia

Grzesiu….nie denerwuj się ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coś dla spadochroniarza. Ale chyba takiego któremu się spadochron nie otworzył
http://allegro.pl/ra...3777459993.html
gościu jest OK, przecież od razu oferuje "domowe sposoby leczenia" dla lecących na łeb na szyję na jego aukcję :)

 

 

 

"Autentycznie" mam wrażenie że się ludziom pomyliły kalendarze z world timerami :D  

czyli kalendarze aktualnie idą na A. po cenach, po których dotychczas chodziły WT

kurde faktycznie! ceny tych raket zaczynają przeganiać ceny pierwowzorów z których sowieci zerżnęli image! czyli orientów... - ruscy górą! i tak trzymać :)

 

Gregorian czy zielona tarcza rakety wygląda dobrze? bo dla mnie zieleń w parze ze złoceniem jakoś nie konweniuje... a tak bdw jak Cię przyciśnie, to daj znać, wtedy może wystawię mojego ulubionego beżowego kalendara :)
 


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te tarcze były lakierowane na błyszcząco ? czy to ktoś sam polakierował? pytam się bo to błyszczy jak psu jajca a zazwyczaj tarcze białe są lakierem matowym lub delikatna satyna pociągnięte


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy z kolegą podejrzenia, że tarcza mogła być odnawiana. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie tarcza była malowana, widać to najlepiej na ostatnim zdjęciu miedzy 3, a 4. Jak się przyjrzeć na tarczę weszła wilgoć przy koronce i cyfra 3 jest zielonkawa i bez złotego pokrycia.

Tarcza mogła być więc przemalowana tylko bezbarwnym (sam tak robię ze zniszczonymi tarczami żeby je zakonserwować).

Nie zmienia to jednak faktu że tarcza i ogólnie zegarek wyglądają naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcje na Wołnach zawsze dostarczają wrażeń..

285zł

http://allegro.pl/wolna-najdokladniejszy-zegarek-zsrr-i3766317991.html#tabsAnchor

Cena mocna, ale stan zegarka, fotki, opis i ogólnie forma aukcji naprawdę godna. Ludzie kupują oczami i jak widzą ładnie zaeksponowany przedmiot to są skłonni zapłacić odpowiednio wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocne wejście (licytacja od 200 zeta), ale stan bardzo dobry...

http://allegro.pl/ural-potezny-sowiecki-krab-i3788579996.html

 

pozdrawiam

Narfas

Sprzedawca też znany w światku zegarkowiczów raczej z mocno zaporowych cen swoich walorów. Polecam zobaczyć ceny jego zegarków na zatoce  :)

Edytowane przez etz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na Gagarina to jest średnia cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie co się tutaj dzieje, werk radziecki więc się kwalifikuje do tego działu

http://allegro.pl/blonex-polski-16-jew-stan-rewelacia-takich-niema-i3774770932.html

 

Obserwuję i w sumie to mi się podoba :)

Nie znam się na polskich ale jeżeli wszystko OK to stan super! Czyli cena może świrować.

Poza tym dużo smaczków: Blonex, dekiel sygnowany Błoniem. Jakby jeszcze mechanizm miał punce Błonia to ...ło ho ho...

Ale 1MCZ też fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt ten bloniak bardzo ładny jest , ten alegrowicz co na razie prowadzi to wczoraj sporo aukcji z polskimi zegarkami wygrał


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.