Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

255zł . Jak myślicie - warte tej ceny?

Bo ja jednak tyle bym nie dał - może do 170zł góra.

http://allegro.pl/unikatowy-lucz-de-luxe-milosc-cudowny-i3946651441.html#tabsAnchor

nie wiem czy sie dziwić czy plakać ale 2 miesiace temu takiego samego łucza w bdb stanie sprzedalem na alle za 110zł :(  i jak tu to zrozumieć.

za to rakieta olimpijska w swietnym tanie mi poszla za 130zł a za miesiac parchata dropiarta idzie za ponad 300 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedający ma fantazję i dużo części. To połączenie powoduje niezłe frankeny  :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fenomenalny KIROWSKI Tarcza lustro, indeksy miedź

 

...alu-felgi, szyby prądy, grzany zydel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/EXTRA-RARE-VIOLET-LUCH-DE-LUXE-WONDERFUL-CASUAL-SOVIET-WRISTWATCH-/141191174530?pt=Wristwatches&hash=item20dfa65982

 

:wacko: biorąc pod uwagę stan wskazówek i tarczy to wonderful to, to nie jest, ale pisanie o łuczu z nowym logo i werku sygnowanym SU, że pochodzi z lat 60 to już mówiąc delikatnie przegięcie  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde , liczyłem na 1 zł bo chciałem zrobić eksperyment z tarczą .

A ja chciałem tanio kupić sprawny werk :)


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie są jaja....<br /><br />Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujacy a potem sprzedajacy to firma więc ma jak najbardziej prawo kupić i od razu sprzedać drożej (tak działa handel) a to że kupił bardzo tanio a teraz sprzedaje bardzo drogo to jego sprawa - jak znajdzie sie kupiec to zarobi - jak ktos stwierdza że cena za wysoka to nie kupuje - tak jest ze wszystkim jest też z zegarkami biznes jak kazdy inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W pełni zgadzam się z Pawłem. Sprzedającemu pozostaje tylko życzyć szczęścia w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem tanio kupić sprawny werk :)

I na dobrych chęciach się skończyło <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system zdublował posta

Edytowane przez w2k2

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"niemalże idealny" :D

to samo co "prawie" - które robi dużą różnicę ;)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile kont na siebie ma założone Pan G. ktory firmuje swoje aukcje jako zbigniew12_2005

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że gość ma kilka kont i licytuje sam siebie, ale wśród tych kilku osobowości musi się znaleźć przecież jeleń, którego holuje do 400-500. W sumie ma gość rozmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład tej pobiedki jest idealny w tym wątku. U dowolnego zegarmistrza znajdziecie w szufladzie ze 2 takie, a jak z nim dobrze zagadacie to odstąpi je za flaszkę albo dwie.

 

 

RP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

To jest aukcja zbigniewa.. a tam się dzieją same cuda.. :blink:

 

Ooo... widzę, że Zbigniew wyprodukował kolejnego deluxa z lat 60 z folią na deklu http://allegro.pl/piekny-poljot-de-luxe-automatic-nieuzywany-i3963758078.html i deluxa z nową ukraińska tarczą http://allegro.pl/zlocony-poljot-de-luxe-lata-60-te-ideal-i3963810311.html

 

Chętnych na jeleni widzę też nie brakuje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.