Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Grubo! Przebicie z 1400 na ponad 3000 złotych :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazzualdo, ani jedno ani drugi. Trzeba współczuć, bo ktoś zaliczył wtopę roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komedia...

 

Właśnie się zastanawiałem czy to nowy rekord  (a czego, to pozostawiam czytelnikom  :D ).................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dział dobry zwłaszcza że oferta z olx ale....trudno się powstrzymać ...Opis dotyczy tej molniji .... czyli historia pisana na nowo :-)

 

post-63389-1455300448,3073_thumb.jpg

post-63389-1455300474,3073_thumb.jpg

 

Jednym słowem PEREŁKA ....sprzed 1958 :-):-)

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem ktoś palnie taką głupotę sprzedając młodemu człowiekowi taki zegarek on cieszy się nim przez kilka lat i potem sprzedając dalej toczy tą gnojową kulę nie będąc świadomym jakie to pierdoły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem ktoś palnie taką głupotę sprzedając młodemu człowiekowi taki zegarek on cieszy się nim przez kilka lat i potem sprzedając dalej toczy tą gnojową kulę nie będąc świadomym jakie to pierdoły 

Ta "gnojowa kula" mnie rozbiła ! plusik za całokształt wypowiedzi zresztą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Wiem i wskazówki też nie oryginalne, a co najmniej sekunda dla tego aż mnie dziwi zainteresowanie i cena, a wygląda na to że jeszcze pójdzie do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o sprzedajacego w innym wątku ale cena - chyba nikt sie nie spodziewał. Naweśli sam sobie podbił ale wygląda na to że jednak ktoś sie naciął

http://allegro.pl/rosja-piekny-kareciak-pawel-bure-i5968392785.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o sprzedajacego w innym wątku ale cena - chyba nikt sie nie spodziewał. Naweśli sam sobie podbił ale wygląda na to że jednak ktoś sie naciął

http://allegro.pl/rosja-piekny-kareciak-pawel-bure-i5968392785.html

I to bardzo - ktoś złożył sobie amatorsko zegarek z dostępnych części a ktoś inny bardzo dużo mu za jego pracę zapłacił i tyle 

Niewiedza kosztuje 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to bardzo - ktoś złożył sobie amatorsko zegarek z dostępnych części a ktoś inny bardzo dużo mu za jego pracę zapłacił i tyle

Niewiedza kosztuje

Pawel, moze to i skladak, nie wiem nie znam sie. Skoro sie komus podobal to moze nie do kolekcji zostal kupiony tylko dla ozdoby. Cyferki na obudowie dzialaja na wyobraznie. Chociaz Z drugiej strony jaka jest szansa ze zwykl "Kowalski" szuka burego do polozenia na kominku...

 

Wymęczone na G2

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś założył, że być może ten zegarek jest sprawny, a tylko sprzedający nie potrafi go nakręcić - sprzedaje różne starocie.... widać ze wskazówka sekundowa ruszyła się o jedną pozycję wiec kto wie ;) 

Stan zewnętrzny całkiem fajny, ale tarcza ma przebarwienie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.