Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

:blink:

"Rarytas" robi cenę.  :ph34r:

No rozumiem może tego za 700 zł, sama mam takiego, ale tarcza z dużą patyną, ten może idealny, ok...

ale ten za 11 500???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem może tego za 700 zł, sama mam takiego, ale tarcza z dużą patyną, ten może idealny, ok...

ale ten za 11 500???

Ten za 11500 jest złoty (nie złocony) włącznie z bransoletą. Ale i tak dwa razy za drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę. kupowałem u tego sprzedawcy i nie robił wałków

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę. kupowałem u tego sprzedawcy i nie robił wałków

A ja mam z tym sprzedawca bardzo zle doswiadczenia...

Ps.. Moze juz sie poprawil.... Kto wie ;)

Edytowane przez 25kamil25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem już dość dawno więc może się coś pozmieniało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja mam z tym sprzedawca bardzo zle doswiadczenia...
  @25kamil25, co poszło nie tak? ja złego słowa nie powiem, ale fakt że brałem u niego podmęczone trupki do regeneracji...

 

ja zaprzestałem licytacji dużo dużo wcześniej, bo poza mankamentami tarczy i nieprawidłowymi wskazówkami obawiałem się o to czy uszka trzymają geometrię...

 

Od początku koleś C-4-zero przebijał każdego, więc mogło być tak że mu się coś pochromoliło i zamiast pięciu dyszek wklepał ...pięć stówek :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@25kamil25, co poszło nie tak?

Ma w komentarzach pamiatke po mnie... Na szczescie po interwencji allegro bardzo chamski momentarz, ktory mi wystawil, zostal usuniety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma w komentarzach pamiatke po mnie... Na szczescie po interwencji allegro bardzo chamski momentarz, ktory mi wystawil, zostal usuniety ;)

a widzisz kolego przeczytałem Twój negatywny komentarz i muszę obiektywnie wziąć stronę sprzedającego...

Zegarek sprawny znaczy że balans chodzi, mechanizm pracuje i teoretycznie tyle... jak by napisał na dobrym/ punktualnym chodzie to wtedy możesz mieć pretensje (ale taka adnotacja jest raczej rzadkością w aukcjach bo ktoś kto sprzedaje nawet punktualny zegarek zachowawczo nie napisze że jest na dobrym chodzie bo dla jednego to np. śpieszenie o minute a dla drugiego o 10 sekund). Do tego jak się ma wątpliwości to zawsze można poprosić o zwrot części sumy... np wyrównanie za przegląd u zegarmistrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz kolego przeczytałem Twój negatywny komentarz i muszę obiektywnie wziąć stronę sprzedającego...

Zegarek sprawny znaczy że balans chodzi, mechanizm pracuje i teoretycznie tyle... jak by napisał na dobrym/ punktualnym chodzie to wtedy możesz mieć pretensje (ale taka adnotacja jest raczej rzadkością w aukcjach bo ktoś kto sprzedaje nawet punktualny zegarek zachowawczo nie napisze że jest na dobrym chodzie bo dla jednego to np. śpieszenie o minute a dla drugiego o 10 sekund). Do tego jak się ma wątpliwości to zawsze można poprosić o zwrot części sumy... np wyrównanie za przegląd u zegarmistrza

Ten zegarek po nakreceniu robil co chcial... Dogadac sie ze sprzedajacym nie dalo... Do tego byl bardzo chamski... Trudno. Ja bym w zyciu nie sprzedal zegarka ktory ledwo chodzi jako sprawny... Co by sie porobilo jak by wszyscy zaczeli pisac takie bzdury o sprzedawanym towarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Dziwi mnie, że ktoś kto dokonuje zakupów używanych rzeczy na Allegro (nie tylko zegarków) oczekuje stanu idealnego tych przedmiotów.

Przecież z reguły są zdjęcia, jakiś opis, można zadać pytanie, poprosić o dodatkowe fotki i wyjaśnienia.

Opis sprzedającego, oprócz tego, że jest bardzo subiektywny, ma na celu zachęcić do kupna, tak więc nie można liczyć, że opisze on same wady przedmiotu.

 

Z kolei kiedy kupujący po zakupie również subiektywnie stwierdzi, że oczekiwał czegoś innego, wystawia negatywny komentarz nie korzystając z innych dróg rozwiązania sprawy.

U najbardziej uczciwych sprzedawców zdarzają się negatywne komentarze tych niezadowolonych, którzy oczekiwali nówki sztuki nieśmiganej.

 

Reasumując: WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY ! Pretensje możemy mieć wyłącznie do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że ktoś kto dokonuje zakupów używanych rzeczy na Allegro (nie tylko zegarków) oczekuje stanu idealnego tych przedmiotów.

Przecież z reguły są zdjęcia, jakiś opis, można zadać pytanie, poprosić o dodatkowe fotki i wyjaśnienia.

Opis sprzedającego, oprócz tego, że jest bardzo subiektywny, ma na celu zachęcić do kupna, tak więc nie można liczyć, że opisze on same wady przedmiotu.

 

Z kolei kiedy kupujący po zakupie również subiektywnie stwierdzi, że oczekiwał czegoś innego, wystawia negatywny komentarz nie korzystając z innych dróg rozwiązania sprawy.

U najbardziej uczciwych sprzedawców zdarzają się negatywne komentarze tych niezadowolonych, którzy oczekiwali nówki sztuki nieśmiganej.

 

Reasumując: WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY ! Pretensje możemy mieć wyłącznie do siebie.

Nie rozumiem ;) z jednej strony mowicie ze oszust bo podbija swoje aukcje a z drugiej go bronicie. To moj jedyny kometarz negatywny przy zakupach zegarkowych i naprawde nie sypie ich z rekawa... Jak juz mowilem ze sprzedajacym nie dalo sie dogadac w zaden sposob, byl bardzo chamski itd... Uwierzcie ze to akurat byl kometarz zasluzony... Jak dla mnie to zwykly oszust. Edytowane przez 25kamil25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ;) z jednej strony mowicie ze oszust bo podbija swoje aukcje a z drugiej go bronicie. To moj jedyny kometarz negatywny przy zakupach zegarkowych i naprawde nie sypie ich z rekawa... Jak juz mowilem ze sprzedajacym nie dalo sie dogadac w zaden sposob, byl bardzo chamski itd... Uwierzcie ze to akurat byl kometarz zasluzony... Jak dla mnie to zwykly oszust.

Nikt tu nie mówił że oszust i że podbija cenę. Akurat ta aukcja była dziwna. Ten sprzedający wystawia zegarki raczej w dobrych cenach i z w miarę dobrym opisem . Co do opisu to Yakowlew ma świętą rację. Jak zaczniesz więcej sprzedawać to stwierdzisz że im mniej napiszesz tym lepiej. Chyba że jesteś"zbigniew" to będziesz lał wodę na potęgę.

Któryś ze sprzedawców ma taki "słownik":

Sprawny-znaczy chodzi

Sprawny na dobrym chodzie - znaczy chodzi równo i nie wariuje (choć może kosmicznie spieszyć lub spóźniać)

Sprawny i punktualny- chodzi prawidłowo ale nie jak kwarc (dla tych co nie wiedzą że mechanik nigdy nie będzie taki punktualny)

Przy zastrzeżeniach do ostatnich - odchyłki dla zegarków mechanicznych i większość młodzieży przyzwyczajonych do kwarców robi takie :blink:  że to takie ruskie dziadostwo

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nie rozumiem ...

W skrócie: należy unikać wątpliwych aukcji.

I to niezależnie od reputacji sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Któryś ze sprzedawców ma taki "słownik":...

:lol:  

Idealna sprawa. Szczególnie to dla "kwarcowej młodzieży" - "... takie ruskie dziadostwo".  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  

Idealna sprawa. Szczególnie to dla "kwarcowej młodzieży" - "... takie ruskie dziadostwo".  

A to już mój ozdobnik żeby wyjaśnić sytuację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wostok sprawny TANIO"   wklejam tutaj... ale być może, lepiej było wkleić do postu z okazjami :) bo tylko 5 dyszek i ta piękna "tarcza spatynowana" -> http://allegro.pl/stary-duzy-zegarek-wostok-sprawny-tanio-zobacz-i6019977570.html

post-54348-0-07902500-1457026630_thumb.jpg

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Panowie trochę zrozumienia. Przecież ten Wostok idealnie komponuje się z wnętrzem rustykalnym.

 

24_LAZIENKA_freshomedesigning.com.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.