Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek Poljot De Luxe choć ładny to wydaje mi się troszkę zawyżona cena (choć jak komuś zależy niech się nie krępuje).

Nie jestem pewien ale za taką cenę powinien być nie pozłacany a raczej w złocie. Choć znawcą nie jestem może to faktycznie unikat.

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-de-luxe-29-kamieni-grubo-zlocony-i6016636263.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek Poljot De Luxe choć ładny to wydaje mi się troszkę zawyżona cena (choć jak komuś zależy niech się nie krępuje).

Nie jestem pewien ale za taką cenę powinien być nie pozłacany a raczej w złocie. Choć znawcą nie jestem może to faktycznie unikat.

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-de-luxe-29-kamieni-grubo-zlocony-i6016636263.html

i do tego ten brak odstępu pomiędzy 29, a "jewels":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, dobre. A mnie zastanawia jedno- przecież za wystawienie przedmiotu na Allegro płaci się prowizję- bodajże 2 % od ceny przedmiotu- w tym przypadku 50 zł. Że też się komuś opłacało wystawić za tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowizja to nie kłopot, bo płaci się jeśli się sprzeda jak dobrze pamiętam. A jak bym na zegarki zarobił 1000% to chętnie zapłacił bym 50 zł prowizji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie nie do końca, jest prowizja od wystawienia i prowizja od sprzedaży ;)

A to przepraszam, dawno nic nie wystawiałem więc mam prawo się mylić. Dziękuję za wyprowadzenie z błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale patrząc na inne jego aukcje nie ma innych zegarków ponad wartość wycenionych. Choć np Ulysse Nardin San Marco

http://allegro.pl/zegarek-ulysse-nardin-san-marco-gmt-dokumenty-box-i6015913847.html

który ma różni się jednym szczegółem od tych które widziałem na ebayu. Wszystko ok i nazwa i tarcza ale ten model z tyłu u niego ma napisz 100M SWISS MADE

a ten sam model na ebayu ma np samo SWISS MADE. Nie wiem czy to drobiazg czy może różnie wydawano te zegarki. Choć kupując chciał bym mieć coś więcej niż jego opis w jednym zdaniu.

Edytowane przez ChemikD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawienie przedmioty to raczej groszowe sprawy - nawet jak wystawiałem laptop czy cokolwiek droższego to były to grosze. Więcej o wiele płaci się za samą prowizję od sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ten sam zegarek na Ulysse Nardin San Marco na

 

http://www.juwelierburger.com/EN/webshop/watches/ulysse-nardin/dual-time/73-11838/san-marco-gmt.html

 

Nawet zdjęcie jedne z tej strony on sam ma wstawione na Allegro:) nawet numer referencyjny się zgadza:)

 

reszta zdjęc posciągane z tej strony.

 

http://steinermaastricht.nl/en/sold/products/ulysse-nardinSan-Marco-GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam, wystawienie przedmiotu to koszt maks. 1 zł. Przepraszam za wprowadzenie w błąd, chyba kiedyś było inaczej. Dobrze wiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą aukcję zapłacił 1 zł plus 10gr za dodatkowe drugie zdjęcie bo pierwsze jako miniaturka jest w cenie wystawienia 

Jak sprzeda to prowizja będzie coś około 7% wartości 

Ale to trzeba jeszcze sprzedać w tej cenie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Żywca wszyscy żywcem ściągają :P  :P pewnie tego nigdy nie sprzeda :) 

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... tylko dlaczego notariuszowi proponuje poljota, a już Ulysse-Nardina nie???


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie ubawilem!

to chyba do kompletu z tymi delbanami w z symbolami zgola przeciwnymi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A tu zegarek dla "judaisty" - kupiony od kolekcjonera z Moskwy :D

 

No i sygnowany cyframi ;) Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu kogoś poniesło o 50 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Jak ja nie lubię kombinowania i oszukiwania...

Kolejne ogłoszenie, które traktować można jedynie pod względem humorystycznym...

"JAK ZE SKLEPU MOŻE KILKA RAZY NA RĘCE W ORYGINALNYM PUDEŁKU JEDEN Z PIERWSZYCH RARYTAS"

Jest to typowy przykład zegarka szykowanego do zdjęć na sprzedaż... Nie ma takiej możliwości, zaręczam, jest to niemożliwe, aby po kilku użyciach, jak to twierdzi sprzedawca, pojawiły się takie przetarcia na uszach - złoconych Au20, co powinno gwarantować trwałość powłoki na ok.20 lat normalnej eksploatacji (1 mikron/rok). Warto również zwrócić uwagę na tarczę a w zasadzie jej fragment w okolicach koronki - gołym okiem widać pył trwale związany ze strukturą blatu. Jeśli mowa już o tarczy to trzeba także nadmienić, że posiada odbarwienia, co w zegarkach nieużywanych z tych lat się nie może zdarzyć. Wyjątkiem są czasomierze z lat 50-tych, których cyferblat wytwarzany jest technologią, jaką stosowano później w Błoniu oraz przy produkcji "tarcz warszawskich". Mam na myśli Moskwy/Sportiwnyje i niektóre modele Pobied, w których nawet tarcza w stanie NOS może posiadać odbarwienia.

Słowem - uważajcie! Emotikon smile

http://allegro.pl/poljot-de-luxe-automatic-jak-nowy-ideal-w-pudelku-i6033226237.html#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ja nie lubię kombinowania i oszukiwania...

Kolejne ogłoszenie, które traktować można jedynie pod względem humorystycznym...

"JAK ZE SKLEPU MOŻE KILKA RAZY NA RĘCE W ORYGINALNYM PUDEŁKU JEDEN Z PIERWSZYCH RARYTAS"

Jest to typowy przykład zegarka szykowanego do zdjęć na sprzedaż... Nie ma takiej możliwości, zaręczam, jest to niemożliwe, aby po kilku użyciach, jak to twierdzi sprzedawca, pojawiły się takie przetarcia na uszach - złoconych Au20, co powinno gwarantować trwałość powłoki na ok.20 lat normalnej eksploatacji (1 mikron/rok). Warto również zwrócić uwagę na tarczę a w zasadzie jej fragment w okolicach koronki - gołym okiem widać pył trwale związany ze strukturą blatu. Jeśli mowa już o tarczy to trzeba także nadmienić, że posiada odbarwienia, co w zegarkach nieużywanych z tych lat się nie może zdarzyć. Wyjątkiem są czasomierze z lat 50-tych, których cyferblat wytwarzany jest technologią, jaką stosowano później w Błoniu oraz przy produkcji "tarcz warszawskich". Mam na myśli Moskwy/Sportiwnyje i niektóre modele Pobied, w których nawet tarcza w stanie NOS może posiadać odbarwienia.

Słowem - uważajcie! Emotikon smile

http://allegro.pl/poljot-de-luxe-automatic-jak-nowy-ideal-w-pudelku-i6033226237.html#

 

mam proste wytłumaczenie na przetarcia na uszach:P po prostu leżał w szufladzie z lekarstwami tarczą do góry. częste odsuwanie powodowało że poljot jeździł po dnie właśnie uszkami i się poprzecierały ;):) :) :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ja nie lubię kombinowania i oszukiwania...

Kolejne ogłoszenie, które traktować można jedynie pod względem humorystycznym...

"JAK ZE SKLEPU MOŻE KILKA RAZY NA RĘCE W ORYGINALNYM PUDEŁKU JEDEN Z PIERWSZYCH RARYTAS"

Jest to typowy przykład zegarka szykowanego do zdjęć na sprzedaż... Nie ma takiej możliwości, zaręczam, jest to niemożliwe, aby po kilku użyciach, jak to twierdzi sprzedawca, pojawiły się takie przetarcia na uszach - złoconych Au20, co powinno gwarantować trwałość powłoki na ok.20 lat normalnej eksploatacji (1 mikron/rok). Warto również zwrócić uwagę na tarczę a w zasadzie jej fragment w okolicach koronki - gołym okiem widać pył trwale związany ze strukturą blatu. Jeśli mowa już o tarczy to trzeba także nadmienić, że posiada odbarwienia, co w zegarkach nieużywanych z tych lat się nie może zdarzyć. Wyjątkiem są czasomierze z lat 50-tych, których cyferblat wytwarzany jest technologią, jaką stosowano później w Błoniu oraz przy produkcji "tarcz warszawskich". Mam na myśli Moskwy/Sportiwnyje i niektóre modele Pobied, w których nawet tarcza w stanie NOS może posiadać odbarwienia.

Słowem - uważajcie! Emotikon smile

http://allegro.pl/poljot-de-luxe-automatic-jak-nowy-ideal-w-pudelku-i6033226237.html#

 

Wojciech się uniósł.... Niejednokrotnie co do tego sprzedawcy to słuszne. Teraz w sumie też, ale.. Zegarek mimo wszystko w ładnym stanie. Małe przetarcia w zegarku z tych lat raczej są oczywiste. Zdjęcia które oglądamy pokazują zegarek wielkości 15 cm czyli realnie wszystkie ślady zużycia są o wiele mniej widoczne. Ten zegarek nie ma wieku Moskwy ale mimo wszystko ma parę lat za sobą. Nie chcę bronić sprzedawcy (reputacja zasłużenie kiepska) ale zegarek mimo wszystko w ładnym stanie.

No chyba że obróbka zdjęć położyła mi bielmo na oczach :D

A propos Moskwy. Mam już prawie wszystkie i zapewniam że łatwiej trafić Moskwę z idealną tarczą niż Poljota de luxe :D  Wg. mojego skromnego zdania oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyjaśnienie tego fenomenu. Przecież tarcza i wskazówka sekundnika nie są oryginalne, a już 16 osób licytuje.  :blink:

 

http://allegro.pl/piekny-zegarek-sputnik-kirowski-krab-poljot-i6005771705.html#thumb/8

Bo te zegarki licytują ludzie nie mający pojęcia co jest grane. Coś na zasadzie, "ruskie są teraz modne, to sobie też kupię". Ilu jest w tej aukcji podbijaczy to nikt nie wie. Kupujący dodatkowo nie mają pojęcia, że tarcza jest współczesnym zamiennikiem. Co do sekundnika, to ciężko trafić zegarek w pełni oryginalny z tymże sekundnikiem. Na Allegro zawsze takie aukcje będą się cieszyły powodzenie wśród ludzi kupujących coś dla lansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.