Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, przecież jak gostka stać i mu się podoba :) to niech ma. I niech nosi z zadowoleniem w nieświadomości tego co kupił.

Uuu toś mi pojechał

Edytowane przez zajacagnieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co nie spytałam? Z Poljotem wtopilam, choć na koniec gość oddał kasę No cóż, frycowe musi być ;)

Edit

Nie myślę dziś, przepraszam To nie ja kupiłam, tylko odniosłam się do tego, że kolega Pilot zacytowal mnie prawie ;)

Edytowane przez zajacagnieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Agnieszko dlaczego nie spytałaś wcześniej? A była nauczka z Poljotem ;)

Adze nie chodziło o aukcję tylko o to, że kolega ,,pił" do Jej wcześniejszej wypowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pił ale z :), na pewno nie było w tym złośliwości i nie złośliwość była celem. Taki jest po prostu cel tego wątku "Nie przepłacajcie na allegro" Wyłapywać wszelkie  skladaki, za które ktoś dość dużo płaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się chyba nazywa frycowe. Ale podoba mi się... co zrobić. Nie widziałem tej wcześniejszej aukcji :( zastanawiałem się czy tutaj znajdę link do tej aukcji :( mam nadzieje tylko, że warto było Edytowane przez gekoniasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

A jeszcze wcześniej był u nas na bazarku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się chyba nazywa frycowe. Ale podoba mi się... co zrobić. Nie widziałem tej wcześniejszej aukcji :( zastanawiałem się czy tutaj znajdę link do tej aukcji :( mam nadzieje tylko, że warto było

I to kupiłeś po sąsiedzku bo sprzedawca z twoich okolic. :)  Ale zegarek uważam za jedną z najpiękniejszych Rakiet i dość rzadko występujący ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

W tejłapie ten Poljot de luxe wygląda jak damka.  :lol:

 

Krzysiek widziałeś niezamierzony efekt, reklama dźwignią handlu Rakieta poleciała z ceną. :blink:   :D

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to kupiłeś po sąsiedzku bo sprzedawca z twoich okolic. :) Ale zegarek uważam za jedną z najpiękniejszych Rakiet i dość rzadko występujący ;)

No to trochę mnie pocieszyłeś :) człowiek jeszcze się musi dużo nauczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co widzą moje uszy?! :o:D Kup teraz 420 zł???? :huh: Ale skąd to zero? :blink:

http://allegro.pl/paketa-zloty-symbol-au-cudowny-klasyk-1980-i6053172556.html

Bez przesady, to dobra strategia. Idzie aukcja od 1 PLN, a jak ktoś niecierpliwy lub 420 to dla niego niedużo to po prostu sobie go weźmie.

I wilk syty i Kansan city ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tu być też zastosowana opcja psychologiczna kupującego, jak wylicytuje za 250 :) to się cieszy że ma go za połowę ceny z małym hakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej aukcji ile warto maks licytować? :)

http://allegro.pl/poljot-de-luxe-automatic-29-jewels-rzadkosc-i6050454251.html

Ja na ogół licytuję na tyle ile mnie stać, czasem nawet więcej. :(  Innych może być stać na jeszcze więcej :angry:

A tak na poważnie takie pytanie zalatuje pytaniem o wycenę, a to jest zabronione regulaminem który przecież przeczytałeś i zaakceptowałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Imho cena startowa to już max jest ;-)

Model jest nieco przaśny (ale co kto lubi) i trzeba będzie drugie tyle dać na serwis (mój majster tyle za kompletne spa serducha automatu bierze) + jakieś fajne ubranko... to już się kwota robi hmm... średnio fajna.

(...)

 

Kwestia wzornictwa, to oczywiście sprawa wybitnie dyskusyjna. Jednym podoba się ultranowoczesny design, drugim stylizacja vintage.

 

Jak wcześniej już napisałem w innym temacie, mam problem z naprawą mechanizmu automatycznego zegarka Slava Automatic 27 Jewels.

Obecnie mam możliwość dokonania jego naprawy za kwotę 60-70 PLN, ale tylko w opcji z nakręcaniem manualnym.

Dlatego nadal szukam na aukcjach internetowych radzieckiego "automatu" i bardziej liczy się dla mnie stan techniczny, niż kwestia ceny... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wzornictwa, to oczywiście sprawa wybitnie dyskusyjna. Jednym podoba się ultranowoczesny design, drugim stylizacja vintage.

 

Jak wcześniej już napisałem w innym temacie, mam problem z naprawą mechanizmu automatycznego zegarka Slava Automatic 27 Jewels.

Obecnie mam możliwość dokonania jego naprawy za kwotę 60-70 PLN, ale tylko w opcji z nakręcaniem manualnym.

Dlatego nadal szukam na aukcjach internetowych radzieckiego "automatu" i bardziej liczy się dla mnie stan techniczny, niż kwestia ceny... ;)

Automat Slavy jest najbardziej awaryjnym i delikatnym mechanizmem radzieckim. Chyba... Poljot przy nim to "wół roboczy". To dobry i trwały werk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm post pod postem.... :ph34r:

Ale Zbysiu zegarki zaczyna strugać!

Koperta zdarta do bólu a tarcza "wydziergana" chyba w domu na drukarce :D

Aleeee piękny Bałtyk.....

http://allegro.pl/piekny-baltyk-made-in-poland-lata-60-te-ideal-i6054941034.html

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.