Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

Moze Spyderco nam zrobi do VISa kozik? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pachnie niezbyt dobrze ta zmiana producenta....


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet się trochę cieszę, bo jedną 710-kę już mam, więc chętnie coś innego bym nabył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

 

Ja nawet się trochę cieszę, bo jedną 710-kę już mam, więc chętnie coś innego bym nabył

+1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Wykreśliłem swoje zapotrzebowanie na nożyki z arkusza w wierszu 74.

 

Mam nadzieję, że reszta chętnych się doczeka jakiegoś ciekawego projektu możliwego do realizacji.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za możliwość zapisania się i rezygnuję, ponieważ nie wiem co otrzymam.

Wykreśliłem swoje zapotrzebowanie  z arkusza w wierszu 88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie poczekam i zobaczymy coś się wykluje! Mam nadzieję, że mimo niepowodzeń pomysłodawcy i reszta osób, które złożyły zamówienia nie zrezygnują i projekt doczeka się realizacji :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak czekam

To w końcu ma być nożyk klubowy,taki fajny gadżet za niewielkie pieniądze.

Dla mnie to nie jest zakup tak pilny żeby odrazu rezygnować przy jakimś problemie.

Marcin, ja w Ciebie wieżę, dasz radę


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem 3 szt głównie z myslą o prezentach, więc trochę na czasie mi zależy, ale bez przesady, jak nie teraz to za rok :)

 

Co do samych noży, może warto pójść w jeden projekt, żeby nie było jak teraz, że miało być 300 klubowych, a później i tak większość wybierala visa...


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też poczekam, bee robi nożyki, navy chyba też - zresztą masa tego jest więc na pewno coś fajnego się trafi byle nie był kopią 1:1 z jakiegoś motylka czy pajączka bo tego mnówstwo

710 nie była aż tak rżnięta i to było dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj nawizac kontakt z fiskarsem ;D

Ta zrobia nam noze szefa kuchni z naszym logo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pozostaję na liście z nadzieją na udaną inicjatywę oraz z wiarą w pomysłodawcę. A jak się nie uda... to trudno! Wiele kolejnych inicjatyw przed nami!.. i oby wszystkie sprawiały nam jak najwięcej radości! - bo przecież nie jedynie dla nożyka za 50 zł śledzimy wątki jak ten i udzielamy się w nich. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie mnie dziadostwa nie zaakceptuje. Nożyki może beda lepsze ale na pewno NIE GORSZE. Beda z porzadnej stali. Mam nadzieje ze ktorys z dostawcow bedzie poważny i nie bedzie domagal sie zaplaty calej kwoty przed zrobieniem ostatecznych sampli a takie warunki sobie Sanrenmu zarzuczylo bo stwierdzili ze 600sztuk to dla nich nic. Najgorsze sa zmiany warunkow w stosunku do tego co ustalone bylo od poczatku. Kazdy z Was na moim miejscu zrobil by tak samo. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. No... Stracilem 150usd, wy nic wiec wasze rezygnacje tez pokazuja.... Z reszta... Mądry sie domysli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem się, jeden VIS i jeden klubowy. Mam nadzieję, że dojdzie do realizacji...

 

EDIT:

Warto też popatrzeć na inne marki podobnie budżetowych chińczyków o niezłej jakości - Ganzo, Enlan (czasem pod nazwami Bee, Navy, Tekut)

 

Znowu edycja :)

 

Mozna wyjść od tych projektów (ze zmianą kolorów ale z zachowaniem kształtu:
 
A ogólnie warto zobaczyć co jest dostepne tu i ewentualnie kontaktować się z producentami: http://www.exduct.com/chinese-folding-knives/bee-enlan-knives

 

Pozdrawiam,

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaję na liście-jeden klubowy poproszę :) ,co by to nie było  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki przy świetle księżycowym się kupuje więc i na nożyk w ciemno poczekam. Mam nadzieję, że jednak projekt gadżet dojdzie do skutku.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominałem wcześniej są inni producenci podobnej klasy noży. Sam mam kilka takich wyrobów i dają radę ;) W sumie to ja bardziej nożowy jestem jeszcze niz zegarkowy... Dla tego mogę spokojnie polecić wymienione wyżej wyroby jako zbliżone jakościowo do Sanrenmu. Zresztą większość z nich ma coś w stylu najbardziej lubianej 710-ki - choćby ten Tekut (kwestia zmiany koloru...) http://www.exduct.com/chinese-folding-knives/tekut-knives/tekut-folding-knife2013-05-31-01-21-131510464948.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem zapytania do kilku producentów, kazdy z nich deklaruje na swojej stronie ze podejmuje sie produkcji na zamowienie. Poczekam co maja nam do zaoferowania. 3 marki sa z Tajwanu wiec to byc moze nawet nieco lepsza jakosc od stricte Chinskiego Sanrenmu. Tak jak kolega wyżej pisze Sanrenmu jest popularne i to taki synonim chinskiego nożyka ale z racji ze popularne i robia jako podwykonawca dla znanych marek to nasze zamówienie potraktowali jak potraktowali. W zasadzie to babka z marketingu tej firmy chciala nam te nozyki zrobic ale nie mogla dojść do porozumienia z dzialem produkcji a ja nie jestem od rozwiązywania ich wewnętrznych firmowych problemow :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy znajdzie jakiś pretekst do rezygnacji, cóż... bywa. Ja jedynie zrobiłem u siebie edycje tak jak pisałem wcześniej z klubowego na VISa na co będzie dalej to się obaczy i trzeba być dobrej myśli :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajcie nie na razie na liście zapisów proszę ! , poczekajmy na konkrety ! Wtedy poproszę o ewentualne edycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę 2 czy tak czy tak.

Chyba, że Marcin zmieni na nożyki w karcie kredytowej albo na maczety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę 2 czy tak czy tak.

Chyba, że Marcin zmieni na nożyki w karcie kredytowej albo na maczety :)

 

Małe gilotynki dla chomików :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.