Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MichałZet

Vratislavia

Recommended Posts

Za czym ta kolejka

20200307-104034.jpg

:D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Ja dziś zanabyłem VIS-a:

post-106813-0-14307900-1583578436.png

na kolejnego już mi nie starczy, więc jak ktoś chętny to brać póki ciepły https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-vis-1935-uprising Człowiek z forum sprzedaje. 

EDIT: No dobra, widzę że szybko poszło. Ledwo napisałem, a sikor znikł sprzedany. Co te zegarki w sobie mają? Przyznać się, kto kupił? :D

Edited by renqien

Parują niczym alkohol w wysokich temperaturach  :D

@renqien

Ten Twój jest świetny. Może nie powinienem tego pisać w tym temacie, ale ten drugi już nie jest taki fajny ;)

No ja nie wierzyłem w to, co widzę. Wchodzę... leży sobie dziecina... taki biedniusi i nikt go nie chce... no to bach. Potem patrzę... drugi. Sprawdzam konto... no nie tym razem. :D No to niech inni się cieszą.

@clusca to jest taki, na jaki polowałem. Właśnie ten kolor i jeszcze brąz jak się trafi. Tak się ubieram, takie kolory noszę, dla mnie sam mniód i orzeszki :D

@Nocny Jastrząb, jak pisałem wyżej. Zjadłem śniadanie, wypiłem kawę, włączyłem allegro i leżał. 

Nie, to nie szczęście tylko mozolna dłuuuga praca. Codziennie, po kilka razy, tutaj i tam i jeszcze u nich, czasem w dzień, czasem nocą... 

No dobra... teraz mogę to napisać... nie powinno być reedycji VIS-a :D

@clusca to jest taki, na jaki polowałem. Właśnie ten kolor i jeszcze brąz jak się trafi. Tak się ubieram, takie kolory noszę, dla mnie sam mniód i orzeszki :D

Mnie się właśnie te z kanapkową tarczą podobają, zwłaszcza brązowy, ale zielony też super :)

Na zdrowie! Będzie mi policzone w niebie :D 

Tego się właśnie na zegarkach nauczyłem. Cierpliwości, systematyczności i uporu. Jak się szuka, to musi się znaleźć. Czasem za rok, czasem za więcej, ale zawsze się trafi. W końcu zegarków jest więcej niż ludzi, więc muszą krążyć. Nie ma niepowtarzalnych okazji, straconych raz na zawsze i bezpowrotnie.

No to jeszcze w brązie można jakiś czas śmigać 

Ale już nie długo, potem trzeba sprzedać ;) Zajefajny pasior, kupiony czy robiony?

Ale już nie długo, potem trzeba sprzedać ;) Zajefajny pasior, kupiony czy robiony?

Vis napewno zostaje u mnie :). a pasek robiony. 

No to jeszcze w brązie można jakiś czas śmigać [/img]

Jedyny, którego mi brakuje

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Jedyny, którego mi brakuje

Problemy współczesnego świata. Tu ludzie chociaż jednego, w dowolnym kolorze i wzorze szukają, a temu jednego brakuje... :D :D

renqien gratuluję, bo jest czego.

@renqien

Ten Twój jest świetny. Może nie powinienem tego pisać w tym temacie, ale ten drugi już nie jest taki fajny ;)

Dokładnie jak piszesz.

Nie wiem jak Ci dziękować renqien. Szukałem tego visa i podałeś jak na tacy x)

Również gratuluję.

Udana sobota dla Was.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Nie, to nie szczęście tylko mozolna dłuuuga praca. Codziennie, po kilka razy, tutaj i tam i jeszcze u nich, czasem w dzień, czasem nocą...

No dobra... teraz mogę to napisać... nie powinno być reedycji VIS-a :D

Zgadzam się. Często to dlugie miesiące albo lata:-) Formmeistera night blue szukałem ponad pół roku. Limitki kmziz z szachownicą - 2 lata

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No i jest radocha, satysfakcja i poczucie łutu szczęścia. Wczoraj nie wylicytowałem Omegi Officera i okazało się, że fartownie, bo dziś bym nie miał kasy na VIS-a. Tak to już jest, że porażka jest wygraną. Ktoś nad tym czuwał.