Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję że i Pan Africa doczeka się swojej poprawionej wersji - jestem na TAK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hie hie - pewnie żaden z nich się nie doczeka, ale pocieszać się można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Szyszkops" post="2735619"

 

Nadzieja umiera ostatnia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hie hie - pewnie żaden z nich się nie doczeka, ale pocieszać się można

Kasa musi się zgadzać. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no cena rośnie na Vratki :D

8ff37381acf12a8bcf338aad3f464279.jpg

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lupus_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że i Pan Africa doczeka się swojej poprawionej wersji - jestem na TAK ;)

 

Nie ma co w niej poprawiać. No może AR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PA to bardzo fajny zegar, ale do poprawy oprócz wspomnianego przez Ciebie AR (chociaż MZ wcale nie jest to konieczne) dodałbym grawer na deklu i koronce. Nie wiem w jaki sposób były te elementy wykonywane, ale pierwszy i w zasadzie każdy następny kontakt z tymi elementami w PA pozostawia niezbyt miłe wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PA to bardzo fajny zegar, ale do poprawy oprócz wspomnianego przez Ciebie AR (chociaż MZ wcale nie jest to konieczne) dodałbym grawer na deklu i koronce. Nie wiem w jaki sposób były te elementy wykonywane, ale pierwszy i w zasadzie każdy następny kontakt z tymi elementami w PA pozostawia niezbyt miłe wrażenie.

Ja miałem podobne odczucie ale szybko minęło. Najpierw nawoskowalem, a później już skóra się przyzwyczaiła. Chyba za mocny był ten grawer. Ale teraz jest już naprawdę ok.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszy w kopercie ciut bardziej podgięte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PA to bardzo fajny zegar, ale do poprawy oprócz wspomnianego przez Ciebie AR (chociaż MZ wcale nie jest to konieczne) dodałbym grawer na deklu i koronce. Nie wiem w jaki sposób były te elementy wykonywane, ale pierwszy i w zasadzie każdy następny kontakt z tymi elementami w PA pozostawia niezbyt miłe wrażenie.

Ja miałem podobne odczucie ale szybko minęło. Najpierw nawoskowalem, a później już skóra się przyzwyczaiła. Chyba za mocny był ten grawer. Ale teraz jest już naprawdę ok.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super że powstał taki odcinek. Jest szansa na większe zasięgi informacji o F&F.

 

Ciekawe na ile kod promo będzie dodatkowo zachęcający dla potencjalnych nabywców

Edytowane przez Nocny duch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawi mnie czy ta uwaga z recenzji o polerce koperty przy uszach, to celowy zabieg, czy tak wyszło? :)

Z drygiej strony polerka lepsza w tym miejscu, gdyż przy bardziej masywnych paskach, jeżeli skóra dotykałaby koperty to nie byłaby kaleczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, możesz wrzucić harmonogram (oczywiście taki niezobowiązujący, czasy trudne) w jakiej kolejności będą wychodzić poszczególne modele?

W kwietniu Klingert, to wiemy. A jak sytuacja z architektem, jednowskazówkowcem?

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę pewny jest tylko Klingert. Sprzedaż dóbr luksusowych tj zegarków w tej chwili praktycznie stanęła do zera. Nie tylko u mnie, wszystkie marki dostaną po plecach to są produkty niskiej potrzeby a ludzie nie znają najbliższej przyszłości i powstrzymują się od takich zakupów. Ja przetrwam bo nie jadę jeszcze na kredytach, ale jestem pewien że jak sytuacja w Europie w ciągu miesiąca się nie poprawi to kilka marek upadnie szczególnie tych które całą sprzedaż opierały na stacjonarce.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z sytuacją jest pole do popisu dla tych, którzy mają niezakłócony przypływ biletów NBP. Miałeś kupić teraz zegarek, kup polski. Dawno nie byłeś w knajpie, zamów coś do domu z lokalnej restauracji, kup bilety do teatru na wrzesień itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 z jakiego powodu jest aż tak wiele negatywnych opini i dyslike pod tym filmem?

 

 

..bo tam jest dużo frustratów z małymi ch.jkami. Wielu jak się czegoś uczepi to puścić nie potrafi.Już nie chodzi o cały vc. Ale jak można własnego sąsiada, rodaka tak gnoić. Zamiast cieszyć się, że po latach marazmu ktoś kombinuje, stara się. Nie patrząc na VC, czy jest jakakolwiek szansa żeby ktoś wszedł. Zainwestował w markę, postawił w cały park maszyn od zera. Najmniejszych szans na to nie ma. Jeżeli ktoś to zrobi, w co wątpie przy dzisiejszym rynku, to ktoś kto rozwinie skrzydła - zaczynający w mikro. Dlatego, pomimo, że ostatnio w ogóle nie mogę nic ciekawego znaleść w Balticusie, bardzo mu kibicuję. Tak po prostu, po ludzku - chciałbym żeby mu się udało. 


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..bo tam jest dużo frustratów z małymi ch.jkami. Wielu jak się czegoś uczepi to puścić nie potrafi.Już nie chodzi o cały vc. Ale jak można własnego sąsiada, rodaka tak gnoić. Zamiast cieszyć się, że po latach marazmu ktoś kombinuje, stara się. Nie patrząc na VC, czy jest jakakolwiek szansa żeby ktoś wszedł. Zainwestował w markę, postawił w cały park maszyn od zera. Najmniejszych szans na to nie ma. Jeżeli ktoś to zrobi, w co wątpie przy dzisiejszym rynku, to ktoś kto rozwinie skrzydła - zaczynający w mikro. Dlatego, pomimo, że ostatnio w ogóle nie mogę nic ciekawego znaleść w Balticusie, bardzo mu kibicuję. Tak po prostu, po ludzku - chciałbym żeby mu się udało. 

Tym tokiem rozumowania musieli by wszyscy mieć małe ch.... także w przypadku recenzji xicorr watches. Liczyłem na bardziej trzeźwe wyjaśnienie tej sytuacji :) Balticus to nie moja bajka ale mocno kibicuję Polporze a chętnie bym się zapoznał z jakością VC czy Xicorra z bliska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VC to bardziej poziom casio, seiko, hamiltona. Tak samo cenowo jest ustawiony. Niech nikt nie porównuje do Polpory, którą właściciel jak sam twierdzi traktuje jako hobby. Dodatkowa niszowa działaność.  Cena x4 robi różnicę. VC to zegarki dla ludzi, którzy nie chcą wydawać taczek pieniędzy. A nawet jeżeli zapłacę stówę czy dwie - wiem, że kasa zostanie w PL. Nie pójdzie na czynsz w galerii, trzech różnych pośredników czy producenta mydła i powidła, ktory robi zegarki, ubrania, whisky i pierdyliard innych rzeczy vide LVMT.


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VC to bardziej poziom casio, seiko, hamiltona. Tak samo cenowo jest ustawiony. Niech nikt nie porównuje do Polpory, którą właściciel jak sam twierdzi traktuje jako hobby. Dodatkowa niszowa działaność.  Cena x4 robi różnicę. VC to zegarki dla ludzi, którzy nie chcą wydawać taczek pieniędzy. A nawet jeżeli zapłacę stówę czy dwie - wiem, że kasa zostanie w PL. Nie pójdzie na czynsz w galerii, trzech różnych pośredników czy producenta mydła i powidła, ktory robi zegarki, ubrania, whisky i pierdyliard innych rzeczy vide LVMT.

Zapłacisz stówkę czy dwie? Przepłacisz tak? Absolutnie nie porównuję obu wspomnianych marek do siebie. Ale wiesz ,że pośrednictwo jest najzdrowszą formą ekonomiczną w kraju starającym się o dobrobyt i idzie w kierunku tych bogatszych krajów? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.