Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Waldzior

Gadżety G-Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Zacnie:D o właśnie, zapomniałem o naklejkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

U mnie tak

 

 

 

Ta czarna czapeczka na zime by mi sie przydala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 nowe gadżety i trochę makulatury :P

 

HTS4QNk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, zastanawiam się czy nie zacząć tego sprzedawać, bo niedługo to patyk z G będzie można sprzedać za stówkę ;):D

Dobry czas na sprzedaż, coraz gorszy na zakupy :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, zastanawiam się czy nie zacząć tego sprzedawać, bo niedługo to patyk z G będzie można sprzedać za stówkę ;):D

Dobry czas na sprzedaż, coraz gorszy na zakupy :);)

A żebyś wiedział... przez te grupy na FB ceny poszły strasznie w górę:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem gdzieś opaski G za 30zl sztuka :P ori casio ;D

 

Jakby ktoś miał smyczki czarne z białym napisem takie jak sprzedaje moderator to walić śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opaski silikonowe to dobry przykład, bo były na początku po 5, potem po 10 i 20 a teraz 30 :D

I to "ori" :D

Gimbaza nawet poprawnie jednego wyrazu nie potrafi napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można takie fajne gadżety nabyć?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazarek, olx, allegro, Facebook, Timetrend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można takie fajne gadżety nabyć?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Trzeba się ładnie uśmiechnąć do Pani Timetrendu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miła Pani w sklepie sprezentowała mi firmowe podstawki, stosowane do ekspozycji...

Przy okazji porównanie GPW-1000 do PRW-6000:

 

gpw-1000-5.jpg

 

gpw-1000-6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprezentowała bo coś kupowałeś czy tak na piękne oczy dostałeś?


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A sprezentowała bo coś kupowałeś czy tak na piękne oczy dostałeś? 

 

Hmmmm... Do sklepu zaszedłem, bo potrzebowałem kilku bateryjek pastylkowych. Przy okazji zapytałem czy mają w sprzedaży podstawki do zegarków, takie jak w witrynach. Ekspedienta stwierdziła, że dostają je od dystrybutorów i nie są na sprzedaż. Ale zaciekawiła się ile sztuk potrzebuje. Jak usłyszała że chce 2 sztuki (rzuciłem tak na zapas, licząc że może choć sztukę uda mi się wysępić heh), to zapytała jakiej marki ma być. Oczywiście że od G!  :) Wyciągnęła z szuflady dwie sztuki podstawek, za które zapłaty nie chciała. Ślicznie podziękowałem, zapłaciłem za bateryjki i tyle.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też spróbuję tak zagrać, może się akurat uda coś ugrać. Mam w opcji z nierdzewki za 15 zeta ale co za darmo to za darmo.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak cena, ja bym chętnie zapłacił. Bo ile mogą kosztować takie plastikowe standy?

 

Tak na marginesie myślę że blacha to chyba kiepski pomysł... Paski zegarków są z miękkiego tworzywa, które łatwo porysować o krawędzie przy częstym zakładaniu na podstawkę. Plexi, tak jak to zrobiło Casio, powinno lepiej się sprawdzić w tej roli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś do dorwania takie standy? Szukałem, ale nie mogę nic sensownego znaleźć...
U mnie z gadżetów tylko opaska G-Shock od miłego Pana z TimeTrendu w kolorze pasującym do mojego ,,Kermita" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dziś breloczek poswstał ze stojaczka na G. :)

20171111_165156-01.jpg

 

20171111_184309-01.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Czekam właśnie na taką jedną blaszkę na brelok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne były by takie breloczki z tej blachy z całym logiem G. Dokładnie takie jak te na stojakach które ma Tomaliusz. Rozmawiałem już w tej sprawie z gościem który robił te stojaki, ma się dowiedzieć czy dało by się ogarnąć takie breloczki ma dać znać co i jak.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek daj znać proszę, jak już będziesz wiedział, czy jest szansa, też bym z chęcią 1, 2 przygarnął :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio powinno być dumne ze swoich fanów. Z braku firmowych gadżetów sami będą je wytwarzać i to na własny koszt! Żeby oczywiście zapewnić darmową reklamę marce hehe. No pogratulować. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Funky_Koval
      Cena: 1099zł (wysyłka paczkomatem wliczona, cena dobra więc bez negocjacji proszę)
       
       
      G-shock GMW-B5000GD-1ER, stan 7,5/10 drobne ryski od biurowego użytkowania nic poważnego. Wgniotek nie ma, szkło czyste, zegarek w 100% sprawny. 
      Jestem pierwszym właścicielem, sprzedaję z oryginalnym pudełkiem, rachunkiem i zdjętymi ogniwami. 
       

       
       

       

       

       

       

       
       
       

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.