Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piotrkrakow

Zegarek klubowy 2016

  

29 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No to mój głos na SST :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko automatic z porządnym mechanizmem, a gdyby do tego jeszcze diver

a szersza wypowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naeazie mamy 7 osób rzeczywicie zainteresowanych bazą Airman. Jeszcze z 15 i rozpoczniemy prace projektowe. Tylko wciąż nikt nie wykazał umiejętności i chęci :).


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie byłbym zainteresowany SST, bo zawsze mi się ten zegarek podobał :) Wszystko zależy w jaką stronę pójdzie projekt.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim byś chciał żeby poszedł? Piszmy co nam się podoba


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja pisałem Piotrze. SST i coś z zielenią  :)

Może poprosić john.doe, zrobił wszak świetny projekt Davosy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś na pewno popróbuję graficznie tylko na razie coś z czasem kiepsko - ale na pewno podzialam w wolnym czasie a nie chcę robić na szybko bo czasu jeszcze trochę mamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy na co moglibyśmy sobie pozwolić podczas modyfikacji... Napewno chciałbym na początek nakładane indeksy + jakiś fajny kolorek :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy base byłaby możliwość większej koronki?


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nakładane indeksy byłyby świetne  igrubsza wskazówka minutowa- jeżeli chodzi o basew22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opcja chrono została całkowicie odrzucona, bo nie widzę jej w ankiecie?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono w przypadku glycine na bazie Combata.

http://glycine.pl/combat-chronograph-szczegoly-127.html

http://glycine.pl/combat-chronograph-szczegoly-126.html

http://glycine.pl/combat-chronograph-szczegoly-71.html

 

mogłoby być tylko zdajmy sobie sprawę z ceny...Nie będzie to 1000E jak przy Davosie.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr a czy możesz przy każdej ewent. wersji podać jaka będzie orientacyjna cena - mniej, mniej więcej tyle samo czy więcej jak zegarek bazowy.  I ile sztuk musi być, żeby doszło do realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę z poziomu cen, pomijając fakt, że załączone linki w opisie zawierają również ceny. Mimo wszystko różnica w cenach chociażby do Airman Base 22 nie jest wcale taka wielka. Ciekawe tylko ilu byłoby chętnych na taki model. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy na co moglibyśmy sobie pozwolić podczas modyfikacji... Napewno chciałbym na początek nakładane indeksy + jakiś fajny kolorek :)

 

Nakładane indeksy były by ekstra, tylko pytanie jak rozwiązać ten problem w Airmanach - czy to Base 22 czy SSt, bo tych indeksów tam jest od przysłowiowego "groma"... Chyba, że to co teraz jest wykonane z położonej na tarczy luminowy dało by się wykonać jako indeksy nakładane + wypełnione w środku lumą... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w naszej wersji nie musi być tych ideksów aż tyle. Wolałbym, żeby bym bardziej przejrzysty :) Chętnie bym widział w tym zegarku kwadratowe indeksy, jak za dawnych lat w zegarkach vintage. Jestem pewien, że do tego typu koperty by pasowały.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakladane indeksy byly by super gdyby sie zmiescily. Niestety wskazowka gmt niemalze szoruje po tarczy. Mimo to, ze logo w nowych Glycinach jest nakladane to w Airmanach pozostalo malowane i mysle wlasnie, ze jest to spowodowane brakiem miejsca na wysokosc. Moze w wersji 24 godzinnej nakladane indeksy by przeszly.

Martwi mnie tez koszt Airmanow. Chcac znalezc wieksza (niz 5-10) ilosc chetnych projekt raczej powinien sie zamknac w cenie  ponizej 1000Eur. Byc moze warto wiec tez rozwazyc jakies inne propozycje. :)

 

Edit: Chociaz w Airmanie 2000 zmiescily sie jakims cudem nakladane indeksy wraz ze wskazowka gmt.. hmm..

airman2000_3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, tego typu indeksy byłyby świetne!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Airman 2000 to świetny przykład miodzio jak dla mnie:)

W ciekawy projekt SST wchodzę napewno,co do Base tylko jeżeli pójdzie w kierunku vintage...

Tylko wydaje mi się że cena za ciekawy projekt mam tu na myśli np. nakładane indeksy(które zrobiłyby świetną robotę), czy ciekawy kolor,może jeszcze inne mniejsze modyfikacje będzie ujmę to odpowiednia jednak ja uważam że jak najbardziej warto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Airman Base 22 cos w stylu Mystery byłoby super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie kazda forma nieczytelnego zegarka (mystery/stealth/..) odpada. Nie rozumiem sensu istnienia "typu" zegarkow w ktorych utudnia sie odczyt czasu.. Jesli chodzi o koperty pvd/dlc - nie mam nic przeciwko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczniemy coś rysowac jesli zbierze się przynajmniej połowa chętnych. Jest sporo czasu. Pomysł z nakładanymi indeksami świetny. Tylko wiecie...koszty.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstępnie i ja jestem zainteresowany... proponuję dodać przeszklony dekielek :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.