Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Banalny

Casio PRO TREK PRW-6000-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

No jest tak jak na filmiku i jak kamilspider pisze.... za dużo piwa i słonca :) ja szukałem drugiej diody na tarczy po prawej a nie na wyswietlaczu... faktycznie są dwie.

Zegarek jak dla mnie jest super oswietlony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trafiłem na ten temat i jak zobaczyłem ten zegarek to mój G Shock gw4000 przestał mi się podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz GWN1000 jest ładniejszy ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie bardziej przemawia protrek. Tylko wolałbym z czarnym bezelem. Trzeba będzie przymierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie czarny też się podoba ale zakupiłem ze srebrnym głownie dlatego ze zarysowania na srebrnym bedą mniej widoczne niż na czarnym. Wcześniej miałem kupić PRW 3000 z czarnym bezelem (srebrny nie występuje) i jak zobaczyłem jak wygląda zegarek po tym jak złapie kilka rys to się skutecznie wyleczyłem z wersji czarnej - na czarnym bezelu były srebrne rysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wyswietlacz nie ma regulacji kontrastu. U mnie jak sie patrzy pod kątem tu już nic z niego nie idzie odczytac same kwadraciki widać. A z boku od strony guzikow display i mode to już w ogole klapa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie o dwie rzeczy:

 

1. Macie pomysł jak sprawdzić czy wskazania kompasu są prawidłowe nie mając "analogowego" kompasu ? Mam wątpliwości co do wskazań z racji tego, że wskazania w zegarku różnią się od wskazań w telefonie (Galaxy Note 3) i nie wiem które są bardziej wiarygodne.

 

2. Nie udaje mi się zsynchronizować zegarka. Powidła się tylko jedna próba w dniu zakupu, w kolejnych dniach ani razu nie udało się zsynchronizować. Dodam, że mam jeszcze Oceanusa z waveceptorem i on też się nie synchronizuje. Jakieś wskazówki ? Przetestowałem na wszystkich parapetach w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania drugiego. Czy masz ustawiony odpowiedni kod miasta? Musi być Paryż, żeby łapał sygnał z Europy.


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mam prawidłową lokalizację. Zresztą pierwszego dnia złapał sygnał a od kilku dni nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mieszkasz? Może już na granicy zasięgu.


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto też mieszka w Warszawie i łapie sygnał. Ja mieszkam w Poznaniu i u mnie nie ma problemu z synchronizacją. Zdarza się czasem, że nie chwyci ale to sporadyczne przypadki.


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież nie mam problemu z synchronizacja co dzien 3:02 mieszkam w Kaliszu to jakies 120km od yogasek.

 

A recznie na zewnatrz też nie łapie sygnału. Jak wymusisz synchronizacje pokazuje siłe sygnalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem w swoim egzemplarzu problem z zacinającym się przyciskiem Mode. Wygląda to tak jakby podczas wciskania przycisk o coś zaczepiał. Problem nie wystepuje za kazdym razem, możliwe że jest to uzależnione od tego pod jakim katem naciska sie o przycisk ale nie udało mi się ustalić tej zależności. Ktoś spotkał się z czymś podobnym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przycisk mode działa idealnie natomiast przycisk display działa gorzej w porownaniu do innych. Pisałem o tym wczesniej. Jak wciskam to słych takie klikniecie ale nic sie nie dzieje dopiero jak mocniej nadusze zmienia funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zegarek jest rewelacyjny ale moja rada -  uważać na koronke Smart Access zbyt częste manipulowanie nią może spowodować że się po prostu zepsuje jak tak ją uszkodziłem w swoim Casio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy u Was przy wciskaniu guzika displey nie ma piknięcia bo przy wszystkich jest a ten nie pika.

 

A coś Ty robił z tą koronką? Bo jak przestała działać to na gwarancje. Ja dokupiłem +3 lata wieć niech się psuje :) a poza tym to po to jest chyba żeby nią kręcic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info bo jak pisałem u mnie troszke ciężej chodzi ten guzik niż pozostałe i teraz mnie zastanowiło dlaczego tej jeden nie pika. Ale widać ma niepikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę stwierdzić ze antena od waveceptora jest w tym zegarka słabsza niż w moim 15 letnim oceanusie. Dzisiaj w nocy oceanus sie zsynchronizował a protrek nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie coraz bardziej zaczyna podobać casio GW-A1100 i nie wiem czy nie zamienie mojego protka na G :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-A1100 za to łapie sygnał bardzo dobrze, polecam :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przycisk Display tez nie "pika" więc chyba spoko.A jeśli chodzi o synchronizację czasu to w całym mieszkaniu działa w nocy i odbywa się około 3ciej.Np. wczoraj czyli 09.06 o godzinie 3:05.Dodam że mieszkam w okolicach Sosnowca i okna mam na zachód i wschód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.