Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakie hobby poza zegarkami..., inne nasze pasje

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ich cale mnostwo, ale najwiecej miejsca zajmuje kolekcja 8 tranzystorow, od 1968 Norelco "spy radio", znanego z 1971 Bonda "Diamonds Are Forever" do boomboxes z lat 80tych.

 

P9050001_zpsf26ccdb3.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piję> palę> p..... itp. :D :D :D

a poza tym namiętnie robię pompki, delikatnie latam znaczy się biegam :) jeżdżę na rowerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winyle, winyle i winyle. Gramofon został, pre oraz kolumny wymienione na takie dobre ;)

Muzyka, która słychać pochodzi z magazynów YT, oryginalną musiałem usunąć za względu na pretensje odnośnie praw autorskich.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GuLy887zgUs

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwarystyka-wlasnie sie wzialem z apielegniczki Agassiza.i killfishe :) jak by ktos sie tez w akwarystyke bawil niech da znac :)

pilka nozna, ksiazki itp.

rodzina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bawię się akwarystyką (między innymi) :) na razie mam mały misz masz z uwagi na to, że pod moją nieobecność musi ogarnąć to małżonka. Jak skończę z zabawą w wojenki to planuje restart i powrót do pielęgnic Meeka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motoryzacja to moje hobby od lat.

Zawsze fascynowały mnie wszelkiej maści kabriolety i roadstery a od małolata strasznie podobała mi się Mazda MX-5 NA czyli pierwsza generacja.

Parę lat temu postanowiłem ziścić marzenie i tak stałem się posiadaczem takiego oto auta które stało się również "miłością" :wub:

post-52196-0-92796700-1410257969_thumb.jpg

post-52196-0-65747700-1410257982_thumb.jpg

post-52196-0-94675800-1410257996_thumb.jpg

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darecki-to musisz miec spory litraz :)

Ja tez mam mix, ale zakupilem drugi baniak i kubelek JBL-a :) i bede to ladnie teraz ukladal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 120 litrów, więc na stadko 3-4 szt starczy. Meeka nie jest dużą pielęgnicą i do tego łagodną :) Przerabiałem je przez ładnych parę lat i jeśli mogę tak powiedzieć to jest nawet "inteligentna" tzn rozpoznają opiekuna :)

 

A wracając do naszych pasji to poza żołnierką i akwarystyką żyjemy (z moimi dziewczynami) dla podróży naszym Land Roverem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze o niej poczytac :) to tez moje hobby :)

Ja wole te mniejsze pielegniczki, a ostatnio proporczykowce mnie wziely :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gram na bębenkach- hobby od 28 lat :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim ciuchy (ogólnie moda). Jestem typowym przykładem zakupoholika i jest mi z tym bardzo dobrze, bo nic innego mnie tak nie odpręża :) Pozatym dbanie o forme (rower, bieganie, pływanie). Do tego śmiało mogę dorzucić alkohole świata, perfumy, okluary przeciwsłoneczne i podróże :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to ich nie mam ale jedno z nich to także akwarystyka ale morska ,od dzieciaka miałem i hodowałem  słodkowodne , morskie mam od ponad 10 lat i szczerze już jestem tym hobby trochę zmęczony, bo niestety wymaga to więcej czasu a z tym coraz bardziej  krucho :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winyle, winyle i winyle. Gramofon został, pre oraz kolumny wymienione na takie dobre ;)

Bardzo ładny fonciak:)

Jak wkładka?


Christopher Ward C6 LE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, super sprzęty..

 

U mnie  zalega sobie  Grundig Satellite ..wraz ze skórzanym futerałem.. ;)

 

też niegdyś kultowa pozycja.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny fonciak:)

Jak wkładka?

AT440mla, miałem wymienić ją na coś lepszego lecz wolałem zainwestować w dobre pre i kolumny z prawdziwego zdarzenia, oczywiście w miarę moich możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasja podstawowa i wyuczony/wykonywany zawód to architektura, wzornictwo i szeroko rozumiany design - to pochłania najwięcej czasu, ale też przynosi sukcesy  ;)

Za tym idzie grafika komputerowa i fotografia jako dodatkowe narzędzia pracy które uzupełniają się z projektowaniem.

W wolnych chwilach dwie dyscypliny sportowe które uprawiam to tenis i kolarstwo - lubię też popatrzeć na F1, rajdy samochodowe i boks.

Książki, muzyka i stare kino (najlepiej włoskie) i podróże jako ulubiona forma wypoczynku. 

Z namiętności to kobiety... potem długo, długo nic i dopiero klasyczne samochody (najlepiej włoskie) :P

 

Dawniej grałem na gitarze w kilku bandach i jeździłem trochę offroadowo ale to już minęło.

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siłownia w miarę regularnie dla zdrowia i wędkarstwo jak czas pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moda, wino, fotografia i podróże. Te dwa ostatnie symultanicznie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żołądkowa gorzka.Crossfit.Fotografia.Basen. Rower.

Edytowane przez alles

życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książki od zawsze.

Filmy też....

Kobiety i strzelectwo precyzyjne.

Gotowanie które od kilku lat stało się zawodem......

No i wieczory w miłym towarzystwie..

No i chyba najważniejsze - internetowe forum zegarkowe KMZiZ :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książki od zawsze.

Filmy też....

Kobiety i strzelectwo precyzyjne.

Gotowanie które od kilku lat stało się zawodem......

No i wieczory w miłym towarzystwie..

No i chyba najważniejsze - internetowe forum zegarkowe KMZiZ :)

Marek, a gdzie Ty teraz gotujesz?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowanie zawodowo, noże nie tylko kuchenne,jazda quadem, zapalniczki benzynowe, okulary przeciwsłoneczne, perfumy, dlugopisy, i różne starocie, i jeszcze by wymienial szkoda zanudzac ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.