Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Nowe BŁONIE !

Rekomendowane odpowiedzi

"It is a feature" - wszystkie zegarki tego typu tak mają. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera nowego Zodiaka, trochę z przygodami /opóźnienie w mediach z pow. technicznych, ale jest

40mm, wypukły minerał, selita210,trzy wersje kolorystyczne, 2775zl

niżej zrzut z filmu/prezentacji 

1815275711_bloniezodiak.thumb.jpg.4dae7949c40fb0caa7356568c5ca9979.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś to to nieproporcjonalne...


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem. 

 

Mam wrażenie że chłopaki chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli duża średnica (40mm przy dużej tarczy) ale jednocześnie krótkie i wyprofilowane ucha o raczej wąskim rozstawie co daje szerokie spektrum możliwości dopasowania do obwodu nadgarstka. Moim zdaniem to nie jest optymalna droga bo zegarek 40mm z dużą tarczą jest naprawdę spory wizualnie dla osób lubiących klasykę, ale też dla wielu nienoszalny w takiej formie i nie chodzi o to że koperta jest za duża  na nadgarstek np 16cm ( widać że powinna leżeć dobrze). 

 

Na pewno należy pochwalić projekt tarczy bo widać że jest dopracowany. 

 

Fajnym akcentem jest luma szczególnie w budyniowej wersji oraz podwyższona wodoszczelność i zakręcany dekiel. 

 

Pasek słabiutki na maksa, wystarczyłby fajny cielak w stylu vintage a nie tandetnie wyglądający pseudoaligator. 

 

Ciekaw jestem na żywo tarczy bo wspomniano o tym że jest emaliowana (cokolwiek to znaczy, pewnie jak np w Stowie farba z efektem emalii). 

 

 

Cena zegarka bardzo spoko biorąc pod uwagę mały wolumen produkcji i skalę firmy oraz mechanizm. 

 

Ps. 38mm i pleksi i byłby hit, a max Bill by się wstydził. Wiem, że ktoś powie że to takie gadanie bo i tak Forumowicze/grupowicze gadają dużo a nie kupują, ale przy małym wolumenie produkcji wystarczyłoby odpowiednio za granicą rozreklamować aby się sprzedał jeśli u nas by nie pykło ( w co wątpię). 

 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, subarist napisał(-a):

premiera nowego Zodiaka, trochę z przygodami /opóźnienie w mediach z pow. technicznych, ale jest

40mm, wypukły minerał, selita210,trzy wersje kolorystyczne, 2775zl

niżej zrzut z filmu/prezentacji 

 

Gdzie to można zobaczyć?

Na ich stronie nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na YouTube marki. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wiśniowy chyba najbardziej się podoba. Ciekawe jak na żywo 😀

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy projekt.

 

Dużo plusów. Przyjemne nawiązanie do pierwowzoru. Kusi, żeby przymierzyć.

Najbardziej cieszy mnie, że Panowie zrezygnowali ze sztucznej limitacji i projekt będzie w ciągłej sprzedaży.

 

Dla mnie odrobinę za duży. Gdyby tak tylko miał 36-38 mm, to miałbym pomysł na prezent pod choinkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Callahan napisał(-a):

Pierwszy Błoniak w kolekcji 😁.

 

 

 

 

Gratuluję👍 I jak wrażenia? Na zdjęciach wygląda mega fajnie. Też myślę o dokładnie tej wersji kolorystycznej😉 pasek mi się nie podoba, ale to można szybko zmienić😉

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

Gratuluję👍 I jak wrażenia? Na zdjęciach wygląda mega fajnie. Też myślę o dokładnie tej wersji kolorystycznej😉 pasek mi się nie podoba, ale to można szybko zmienić😉

Dzięki wielkie :D. A co do wrażeń, to sam jestem zaskoczony, oczywiście pozytywnie. Pierwsza obawa dotyczyła wielkości zegarka. Faktyczna średnica to niespełna 40 mm. Bałem się, że przy moim dość grubym nadgarstku zegarek zniknie, ale nie. Luneta jest bardzo wąska i wizualnie zegarek wygląda na większy niż jest. Po wyjęciu z pudełka, sprawia wrażenie bardzo delikatnego, wręcz kobiecego, ale po założeniu zegarek wręcz rozkwita, pokazując swoje subtelne, klasyczne piękno w stylu vintage (ja jestem zauroczony). Kolor tarczy jest obłędny. Mam zegarki z tarczami białymi, kremowymi, niebieskimi, zielonymi, brązowymi, szarymi, czarnymi, ale nigdy nie miałem w takim kolorze. Przez pewien czas miałem ochotę uzupełnić kolekcję o nowego Formmeistera z tarczą burgundową lub czerwoną, ale jego rozmiar 39 mm, mnie powstrzymał przed zakupem. Kolor robi robotę 👍. Kolejne pozytywne zaskoczenie, to właśnie pasek. Sprawia wrażenie "papierowego", przynajmniej na zdjęciach, w rzeczywistości jest dość mięsisty i sztywny. Paski tego typu po kilku noszeniach bardzo fajnie dopasowują się do nadgarstka, przynajmniej miałem tak w innych zegarkach z podobnymi paskami, zobaczymy jak będzie w tym przypadku. I jeszcze jedno - pasek jest dość długi, nawet przy mojej grubej łapie (ok 20 cm) bez problemu zapiąłem go na 4 dziurkę :D. Reasumując, mimo wielu obaw, jestem baaaardzo zadowolony i szczerze polecam 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Callahan napisał(-a):

 

Świetnie wygląda, gratulacje! Na wszystko, co chciałem wiedzieć, już odpowiedziałeś Rafałowi😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, paul221 napisał(-a):

Świetnie wygląda, gratulacje! Na wszystko, co chciałem wiedzieć, już odpowiedziałeś Rafałowi😊

Dzięki :D👍.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny:) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też swojego wyciągnąłem na jesień,)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, widziałem na żywo i klimacik bajkowy;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.