Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

alur

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. Ja bym już pewnie od dawna cieszył się Octo gdyby nie przykry psikus Bulgari związany z zapięciem bransolety. Z tajemniczych powodów w podstawowej wersji zdecydowali się na stalowy zatrzask, co eliminuje ją dla mnie z użycia ze względu na uczulenie. A z kolei chrono/gmt nie dość że droższy, to jeszcze większy 😕 Ale zegarki godne podziwu, zarówno konstrukcyjnie jak i estetycznie.
 2. Przyłączam się do gratulacji, aż miło popatrzeć! Nosiłbym i to nie tylko do super oficjalnych stylizacji
 3. 1. Zenith 2. Bulgari 3. Omega 4. Panerai 5. IWC
 4. Dzięki, to faktycznie egzemplarz do bardziej frywolnych stylizacji 😉
 5. Miałem poczekać na spokojniejszy moment, zrobić godne zdjęcie, ale nie mogę się powstrzymać Wiem że marka na forum kontrowersyjna, ale mnie ujął stylistyką i wykonaniem, nie potrafiłem się oprzeć.
 6. Skoro już zrobiłem zdjęcie, to jeszcze tu się pochwalę. Po ładniejsze fotki, oczywiście nie mojego autorstwa, zapraszam do wątku Longinesa 😉
 7. Dziękuję za ciepłe przyjęcie, LLD zawsze mi się podobał i w końcu pojawił się w wersji którą moja skóra ma szansę tolerować (alergia na nikiel i chrom). Jak zobaczyłem w Promenadzie wyprzedaż -40% to nie było odwrotu 😉 Mi się ten "gumowy mesh", który jest fabrycznym paskiem, nie podoba, dlatego niezwłocznie odziałem go u Filipa.
 8. Fotograf ze mnie żaden, ale wypada się jakoś przywitać, w końcu to mój pierwszy Lonżin 😉
 9. Dziękuję Filip, jak zwykle mistrzowska robota, jako szczęśliwy użytkownik potwierdzam fenomenalne zgranie. Ja u Ciebie już nawet nie mówię co chcę, pokazuję tylko zegarek i wiem że będzie rewelacja 😉
 10. Doskonale Cię rozumiem, w ubiegłym roku ten model był silnie przeceniony, chyba u Kruka. Zamówiłem przez internet i po 2 dniach odesłałem, kompletnie nie było chemii, chociaż w teorii spełniał wszystkie oczekiwania. To tylko potwierdza jak ważne jest bezpośrednie obcowanie z zegarkiem, który chce się kupić. Bardzo chciałem mieć model w tytanie na bransolecie, ostatecznie kupiłem Grand Seiko SBGA211 (snowflake) i ani przez chwilę nie żałowałem tej decyzji 😎
 11. Ja właśnie upolowałem w USA, cena w granicach 5k usd już z podatkiem. Da się pewnie taniej, ale poleciałem bez zegarka i trochę za bardzo mi zależało
 12. Wstrzeliłem się ze swoim pytaniem w kiepski moment, ale spróbuję raz jeszcze Miał ktoś dłużej do czynienia z tym modelem i może coś powiedzieć w kontekście wygody i ogólnych odczuć z użytkowania?
 13. Panowie, miał ktoś do czynienia z tym modelem? Wygląda ciekawie, zwłaszcza że jestem skazany na tytan lub ceramikę ze względu na uczulenie. Jestem po pierwszej szybkiej przymiarce, wydaje się całkiem wygodny i uniwersalny, może ktoś podzieli się wrażeniami z dłuższego użytkowania?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.