Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

alur

Użytkownik
 • Content Count

  183
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

326 profile views
 1. Rzekomo tak, chociaż jak już się zorientowałem są znaczące różnice w zależności od rocznika. Dzięki za podpowiedź ale paczka już w drodze powrotnej do Włoch, nie będę ryzykował.
 2. Wydaje mi się, że miałem w rękach Frederique Constant z takim combo, ale to już było dawno i pamięć może mnie zawodzić. Tak jak kiedyś brak daty dyskwalifikował dla mnie zegarek, tak po męczarniach z PAMem na P.9000 już po stokroć wolę nie mieć daty niż kręcić do znudzenia godzinową żeby ją ustawić.
 3. I tak się to skończy, chociaż strasznie mi szkoda. Bransa świetna, zupełnie nowa, za całkiem przyzwoite pieniądze.
 4. A miało być tak pięknie... Bransoleta dotarła, jest w idealnym stanie i wygląda świetnie, tyle że nie pasuje 🥺 Myślicie że da się lokalnie dokupić same endlinki pod profil koperty, czy porzucić naiwne marzenia i odsyłać? A może ktoś właśnie takiej szuka, tytan 22/20mm z zupełnie prostymi endlinkami?
 5. Ale się zamotałem 🤦 Dopiero sobie uświadomiłem, że przecież profil koperty mam pod proste endlinki, co z resztą widać na zdjęciu 🤭 Mam nadzieję że sprzedawca nie stracił do mnie cierpliwości i uda się zrealizować w uzgodnionej cenie, 3k pln za oryginał wydaje się całkiem ok. Muszę mieć tytan ze względu na uczulenie.
 6. Nie wydaje mi się żeby z prostymi endlinkami mogło to dobrze wyglądać... Dziękuję Ci @tommly!
 7. Wygląda na to, że jest to 132E, to możliwe żeby end-linki były proste?
 8. Czy koledzy Breitlingowcy pomogą rozwiać wątpliwość? Otóż nabyłem ostatnio drogą wymiany Aerospace Avantage z 2013 roku. Zastanawiam się czy ta bransoleta będzie do niego pasować: https://www.chrono24.pl/breitling/braceletstrap-breitling-bracciale-professional-titanio-22-mm--id10966798.htm Z góry dzięki za pomoc!
 9. Faktycznie jest dość polaryzujący, ale przynajmniej kryteria spełnia 😉 W takim razie mój głos na Chronoswissa
 10. Czy się chce, czy nie chce, na koniec i tak ląduje się na pasku od @eye_lip 🤣
 11. Połączenie nieoczywiste, tak go kupiłem i fajnie siadło. Wygląda na to że zaprzyjaźnimy się na dłużej
 12. Dzień dobry, tu mnie jeszcze nie było 😉
 13. Mówiąc szczerze nieco mnie rozczarował. Na papierze i zdjęciach wszystko mi pasowało, a na żywo kompletny brak chemii. Pocieszam się tym, że a) był w foliach, b) identycznie miałem ze Snowflakiem przy pierwszym podejściu, a dziś jest moim ulubionym zegarkiem na codzień.
 14. Trafiła się okazja przymiarki takiej nowinki 😉 Za krótko żeby cokolwiek wyrokować, mi wydawał się trochę za gruby w stosunku do średnicy, ale mimo wszystko leży fajnie i ewidentnie ma coś w sobie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.