Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

No ocenię na żywo na ile różni się od niebieskiego i nad jakąś gumą muszę pomyśleć bo kajdan mi słabo leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w klubie (chwilowo  :P )

 

STmwTTA.jpg

Edytowane przez teston

Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem zrobić pożegnalnej fotki to zrobiłeś za mnie powitalną ;)

Niech się dobrze nosi! Wrzuć kiedyś całą kolekcję sygnatur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi jak coś nie wypali :D

Już czeka na bazarku :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już czeka na bazarku :)

No niestety kolega nie  chciał sprzedać, mimo wcześniejszych zapewnień :(

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już czeka na bazarku :)

Tylko nie mam Tuńczyka  ^_^

 

No niestety kolega nie  chciał sprzedać, mimo wcześniejszych zapewnień :(

 

Za słabo korumpowałeś  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam bicolore a oraz mam białego ale nie oddam za żadne skarby ostatnio myślałem by kupić czarnego stalowego i nawet na olx-ie był jeden ale jak pojechałem obejrzeć to okazuje się że ma uszkodzony antyrefleks zewnętrzny

Generalnie te modele sygnaturę są świetne super wygodne mam Seiko SDGM ale ten Citizen nosi się dużo wygodniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka niech pisze.

post-55841-0-56146000-1583343976_thumb.jpg

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, ciekawe z tym antyrefleksem. Trochę mi się tego przewinęło przez ręce i nawet dość mocno zjechana sztuka miała AR bez zarzutu.

Jeżeli cena była niewysoka to i tak się opłacało, one prawie nie występują w naturze.

A szkło zamówiłbym z crystaltimes płaskie, czy wypukłe. Za dopłatą można nawet zamówić niewidzialne szkło a'la OS SAR/Seiko SCC/szkło jak w GTS.

 

Pomimo bardzo dużej sympatii do serii - Grand Classików już nie mam, a SDGMy i ulubionego Standard Date trzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, ciekawe z tym antyrefleksem. Trochę mi się tego przewinęło przez ręce i nawet dość mocno zjechana sztuka miała AR bez zarzutu.

Jeżeli cena była niewysoka to i tak się opłacało, one prawie nie występują w naturze.

A szkło zamówiłbym z crystaltimes płaskie, czy wypukłe. Za dopłatą można nawet zamówić niewidzialne szkło a'la OS SAR/Seiko SCC/szkło jak w GTS.

Pomimo bardzo dużej sympatii do serii - Grand Classików już nie mam, a SDGMy i ulubionego Standard Date trzymam

Może żle zrobiłem bo cenke już 1200 mialwm i był z pudełkiem. Natomiast AR zewnetrzny był uszkodzony chyba nie mechanicznie a chemicznie. Moja dziewczyna pracuje w optyku i mówiła, że uszkodzenie takie może być od wycierania alkoholem lub kwasem jakimś. Miał duże plamy na szkle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkło zamówiłbym z crystaltimes płaskie, czy wypukłe. Za dopłatą można nawet zamówić niewidzialne szkło a'la OS SAR/Seiko SCC/szkło jak w GTS.

 

 

Maja tam takie na stanie czy trzeba do nich pisać? Myślałem że mają jedynie to co w sklepie, nie żebym miał zamiar wymieniać w CGC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja tam takie na stanie czy trzeba do nich pisać? Myślałem że mają jedynie to co w sklepie, nie żebym miał zamiar wymieniać w CGC.

Na zamówienie, ale to trzeba mieć dokładny wymiar. Kiedyś ich pytałem o niestandardowe szkło to mogą wszystko zrobić, łącznie z efektem niewidzialnego szkła (chociaż jest ryzyko bo nie wiadomo jak z trwałością zewnętrznego AR technologii której używają - ale ja bym zaryzykował).

 

Jeśli to faktycznie przebarwienie zewnętrznej powłoki to gdyby mi to przeszkadzało to w pierwszej kolejności bym ściągnął całą powłokę, a gdyby wyglądało to źle to dopiero bym zamawiał inne szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.