Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ded

Jaki duży parasol przeciwdeszczowy dla 2 osób?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość norbie

Temat z rodzaju tych "Ojej, gdzie moje cohones?" :D Dlatego jest śmieszny.

Wkurzają mnie jednorazowe parasole, które potrafi połamać większy podmuch wiatru. Potrzebuję parasola 2 osobowego, bo te standardowe to jednak 2 osób nie chronią a jak dobrze zacina to nawet jedna zmoknie. Używam żadko więc ma być po prostu duży i solidny, kolorystyka męska, najlepiej czarny. Cena do 150zł, zakup online. Na allegro znalazłem dziwnie tani "parasol rządowy" na 16 prętach. Coś takiego chyba by mi odpowiadało. Warty jest zakupu? Nie zależy mi na automatach itp, stawiam na niezawodność. Doradźcie coś bo nawet nie wiem gdzie się zwrócić.

Podmieńmy rzeczownik "parasol" na "laska":

"Wkurzają mnie jednorazowe laski, które potrafią skoczyć w bok przy większym podmuchu wiatru.(...) Używam żadko (ort.) więc ma być po prostu duża i solidna, kolorystyka męska, najlepiej Czarna. Cena do 150zł, zakup online. Na allegro znalazłem dziwnie tanią "laskę rządową" po 16 prętach. Taka chyba by mi odpowiadała. Warta jest zakupu? (...) Stawiam na niezawodność. Doradźcie jakąś bo nawet nie wiem gdzie się zwrócić.".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook, parasol też sprzęt, jak nawala deszcz, to ważniejszy niż agd czy rtv. A pytanie na tym forum wydaje się i tyle zasadne, że teoretycznie powinni tu być ludzie z klasą i będący miłośnikami rzeczy wysokiej jakości. Jak wszakże dowodzi odpowiedź moderatora, kluczowym słowem w moim przypuszczeniu jest "teoretycznie". Tym smutnym spostrzeżeniem pozostaje mi zakończyć udział w dyskusji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziekuje za wyjasnienie-zawsze myślałem ze jak ktoś ma klasę i (kasę:-) ) to potrafi sam buty zawiazać , spinki do koszuli czy parasol kupić samodzielnie.....jak widać,mylilem sie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, ze porównywanie dokładności zegarka jest tematem poważniejszym?Panowie,Wy pasek wybieracie dluzej niż panna młoda suknie ślubna.

Na forum zegarkowym to zapewne poważniejszy temat niż wybór parasola :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

a ja przyznaje ze dla mnie temat jak najbardziej ciekawy I interesujacy

 

pawelb29 - pozwole sobie niezgodzic sie z toba,w dziale 'po godzinach' ten temat moim zdaniem jest wazny jak kazdy inny 

 

dlaczego??

 

zauwazcie ze tu jest prawie wszystko:) kazdy wybiera sobie temat pod siebie,dla kazdego cos waznego:)

 

 

ps1.zastanawiam sie czy gdybym spal na kasie to kupilbym parasol za 300 pandow hehe 

ps2 czyli wyjscie na miasto z parasolem golfowym bedzie odbierane dziwnie I ratowanie sie teoria o wiekszej wytrzymaloscie nic nie pomoze-tak?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że ciekawy - codziennie tu zaglądam - na Ennio Vittori tez codziennie wchodziłem  ;)

 

 

 

ps2 czyli wyjscie na miasto z parasolem golfowym bedzie odbierane dziwnie I ratowanie sie teoria o wiekszej wytrzymaloscie nic nie pomoze-tak? :)

 

Czemu dziwne ?? Myślę że nikt się nawet nie obejrzy pod warunkiem dopełnienia zestawu 

post-68206-0-13150000-1420996321_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przyznaje ze dla mnie temat jak najbardziej ciekawy I interesujacy

 

pawelb29 - pozwole sobie niezgodzic sie z toba,w dziale 'po godzinach' ten temat moim zdaniem jest wazny jak kazdy inny 

 

dlaczego??

 

zauwazcie ze tu jest prawie wszystko:) kazdy wybiera sobie temat pod siebie,dla kazdego cos waznego:)

 

 

ps1.zastanawiam sie czy gdybym spal na kasie to kupilbym parasol za 300 pandow hehe 

ps2 czyli wyjscie na miasto z parasolem golfowym bedzie odbierane dziwnie I ratowanie sie teoria o wiekszej wytrzymaloscie nic nie pomoze-tak?:)

Kolego mrovka : http://www.jakkupowac.pl/jaki-parasol-kupic/

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat porusza ważkie sprawy bytowe,to sie podepnę z pytaniem...

 

 

Jakie kalesony koledzy radzicie?

-z troczkami

-z klapą

-z tasiemkami

-itd

Jaki materiał,bawelna czy moze cos innego ?

 

Pytam bo jest zimno a ja mam juz po 40 i od dawna nie mieszkam z mamą.

 

Proszę o powazne odpowiedzi,hejterom dziekuje.

P.s Dodatkowo wybieram się do teatru-tam zwykle kalesony czy z lycry?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook do teatru bierz z lycrą , będzie bardziej elegancko :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Nieważne, z jakimi duperelami. Ale w tym wieku najlepsze byłyby barchanowe. Zresztą w każdym innym też.

Żadne tam sztuczne wynalazki. Bez względu na okazję :rolleyes:. Będzie ciepełko :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s Dodatkowo wybieram się do teatru-tam zwykle kalesony czy z lycry?

 

Jak do teatru to tylko kalesony z klasą….

70d179d88dcf8507e372ca15128f0aad.jpg

 

Tylko uważaj, żeby Ci się parasol nie odznaczał… ;)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje koledzy!

Teraz udam sie do teatru jak czlowiek z klasą.

P.s Spodnie zakladać,czy sama marynarka i kalesony wystarczą?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do teatru to tylko bawełniane bo z " lajkry " sie elektryzują i będą spodnie od gajerka przyciongały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie same kalesony wystarcza, ale nie zapomnij i bialych skarpetkach frote coby stopy nie zmarzly. Nie wiem tylko jakie skarpetki beda pasowac, z napisem sport czy kolorowymi paskami?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do teatru to tylko bawełniane bo z " lajkry " sie elektryzują i będą spodnie od gajerka przyciongały

 

Masz Pawel rację-tym bardziej że po zdjeciu tych z lycry godzinę drapię sie po nogach..

Ale jak trzeba w teatrze byc w takich to się poswięce


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook, polecam kalesony sportowe, z przodu żółte z tyłu brązowe ;)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się uprę i na złość cook'a będę kontynuował :-)

 

Przypomniała mi się fajne miejsce gdzie można kupić podwójne warstwowe i jeden rozsądny i ciekawie wyglądający

 

https://londonundercover.co.uk/product/london_map_umbrella/

Kolegom z forum "PARASOLOWEGO" dziękuje za ukazanie mi tajemniczego,fascynującego [nieznanego mi do wczoraj] cudownego świata parasoli...

Życie moje uległo metamorfozie

Parasole to jest to, czym każdy prawdziwy facet powinien zaprzątać sobie głowe-chyba zegarki pójdą w "odstawkę".

http://www.youtube.com/watch?v=oNBM4z8yktI

Edukację zacznę od klasyków w temacie

 

155x220.jpg

 

Caramba! Kultowe powieści Stanisława Pagaczewskiego o przygodach profesora Baltazara Gąbki i Smoka Wawelskiego po raz pierwszy wydane w jednym tomie. W twardej oprawie i z kolorowymi ilustracjami. Na tych książkach wychowało się kilka pokoleń Polaków, choć Szpiedzy z Krainy Deszczowców robili wszystko, aby w tym przeszkodzić. Absolutna klasyka. I to teraz w jednym tomie!

Cook, polecam kalesony sportowe, z przodu żółte z tyłu brązowe ;)

Pomyliłeś model :)

Sam nie posiadam takich w kolekcji ....ale są to kalesony "cukiernicze"-z przodu sernik ,z tyłu piernik.

Model limitowany ,kiedyś w dystrybucji "GS Samopomoc Chłopska"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm sportowe kalesony cukiernika to by była gratka dla kolekcjonerów...

 

Mnie natomiast nurtuje pytanie czy na mroźne dni do gumofilców polecacie skarpety czy jednak onuce? ;)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do jakiego modelu

Do takich tylko skarpety

post-48316-0-53065100-1421018103.jpg

A do takich onuce

post-48316-0-22819500-1421018131.jpg

 

 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasnąć nie mogę tak mnie temat zainspirował.

Może by go podpiąć-i rozszerzyć o dodatkowe wątki?

Np "jaka maść na odciski" ,"trymery do uszu i nosa" ,czy "narzędzia do depilacji"

Taki kącik dla "True Men"

Po wpisach widać że zainteresowanie i potrzeby są przogromne,tym bardziej że każdy ma dostęp do internetu i może wypisywać głupoty jaki to jest europejczyk i na dokładkę -modny.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel pożyczył mi z bagażnika zdobyczny parasol gdzie trzpień i cały stelaż wykonany jest z włókna węglowego ?.

Skubaniec daje radę, nawet przy takich porywach jaki panują dzisiaj. Wiadomo co stałby się ze zwykłym.

Polecam.

 

PS. Udało się namierzyć producenta z chińskiej metki INESIS:

 

Coś w ten deseń:

 

https://www.youtube.com/watch?v=k9gs6o3ayu4

 

i proszę jaka przyjemna cena:

 

http://www.decathlon.pl/parasol-inesis-czarny-id_8119945.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś tu chyba (....). Zgłaszać wpisy w takim  temacie jako nie na temat????

 

Jako jeden z wielu - post nie jest na temat

 

Za kolejne takie zgłoszenie ostrzeżenie otrzyma zgłaszający :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega cook wielki obrońca merytoryczności na forum aż dostał słowotoku w tym temacie tak bardzo go on nie interesuje.

 

a.

 

 

 

Jako czlowiek o duzym poczuciu humoru lubię brac udział w zabawnych dyskusjach,bo chyba nikt dorosly nie traktuje wątku przewodniego w tym temacie powaznie:-)

 

P.S Bardzo lubie Stanislawa Lema i jego powiedzenia:-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako czlowiek o duzym poczuciu humoru lubię brac udział w zabawnych dyskusjach,bo chyba nikt dorosly nie traktuje wątku przewodniego w tym temacie powaznie:-)

P.S Bardzo lubie Stanislawa Lema i jego powiedzenia:-) :-)

Stanisław to tak , ale bardziej Bareja

:)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.