Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Koperta jakoś dziwnie wygląda,poza oczywiście chromowaniem ...bo tarcza malowana jak moje kelnerki :)

James, strzelaj jeszcze raz ;-)

post-72894-0-10146200-1409527218_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypada  :) ,choć w Hamburgu są fajniejsze rzeczy do nabycia niż zegarki kwarcowe ;) ,np z naciągiem mechanicznym

Wladimira nie chcę wspierać, więc i z rosyjskiego werku zrezygnowałem. Vostoki też mnie nie kręcą, choć nigdy nie mówię nigdy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wladimira nie chcę wspierać, więc i z rosyjskiego werku zrezygnowałem. Vostoki też mnie nie kręcą, choć nigdy nie mówię nigdy....

ja też tak myślałem bo wolę swiss made ale w tej chwili na ręce ekranoplan i jestem zadowolony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedził mnie kurier...i mam zegarek do noszenia na codzień. b2d94a3a232d7551e81cf655e61e8be2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Tissot, nawet bardzo fajny. Gratuluję nabytku, niech się dobrze nosi co dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawy pasek w stylu "do lasu" czyli vintage z Ateller Pall ...lekko popierdzielone zakładanie (inaczej niz zwykle nato) ale bardzo estetycznie wykonane z mieciutkiej skorki (na moim stenku ) polecam

nu2e7e6e.jpg

5utuquqa.jpg

Edytowane przez andrzejb

---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pach fajny,ale lepiej by było gdyby nie miał tych wytłoczonych napisów.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy -PASKI nie "pachy".......jak to brzmi? ,pomijam że znaczy zupełnie co innego.. :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardzo ładny, ale myślałem, że to Doxa. ;)  W nawiązaniu do postu @cook`a , by nazywać rzeczy po imieniu, bo pisanie na forum zegarkowym o zegarkach, zobowiązuje do poprawnego nazewnictwa.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadasie,

Kolega Tomasz bardzo się cieszy z nowej kochanki i dla tego ją tak pieszczotliwie nazywa :D

A swoją drogą - bardzo miły zegareczek, mój Ojciec taki nosił. Jednak, czy koperta aby nie odnawiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwałem Doxę Dosią ze względu na zauroczenie tarczą :)

 

Jeśli chodzi o Tissota to zegarmistrzowie w moim mieście uznali go za w pełni oryginalnego i nieodnowianego.

 

Co do Doxy - tak, koperta odnawiana. Ale najważniejsze, że mechanizm, tarcza i wskazówki bez ingerencji.

 

Cel kolejny to polowanie na przedstawiciela marki Atlantic, później dziadkowa Delbana. Ale to zadanie na zimę :] Teraz muszę zrobić przegląd Doxie i kupić porządny pasek, bo ktoś założył słaby jakościowo i do tego XXL :o Myślę, że taka Doxa będzie ciekawym i odświętnym dodatkiem do garnituru.

 

pozdrawiam Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony na forum.

Nadgarstek 17,5 i leży idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć Steinhart, to nie moja ulubiona marka, to ten wygląda i prezentuje się na nadgarstku bardzo fajnie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję nicon. Super zegarek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dziś się trafił no i powiedzcie jak go otworzyć? czy wtstarczy podważyć nożykiem? czy musi być specjalny klucz zgodny z napisem na deklu? :)

post-41915-0-96819700-1410102622_thumb.jpg

post-41915-0-93657200-1410102709_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma wcięcia przy deklu to pewnie będzie od góry otwierany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem Ci go wczoraj pokazać ale bałem się,że Marcin nadejdzie i jak zwykle coś doda od siebie,że to dekiel od Dugeny a wskazówki od Rolexa :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.