Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, gratuluję decyzji w dobrym kierunku. Ja też uważam, że PAM i AP to zegarki stworzone dla Ciebie. Słuchaj ludzi, daj sobie spokój z magią Patka.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gratuluję. Uważam,  że tych dwóch to lepsza opcja niż jeden Patek. Świetne zegary! Cieszę się  :) , chociaż ja ostatecznie wybrałbym 270 lub 233 ;) , ale jeszcze raz graty. 

 

P.S. Przyznaję się, że gul mi chodzi z zazdrości  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, choć szczerze myślałem, że zostane tutaj zlinczowany za taki wybór :D;) Troche mnie uspokoiliście - pół nocy rozmyślałem czy dobrze zrobiłem :)

 

Widziałeś Pablo 275 na żywo ?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem i mierzylem. Spoko zegar, ale zostaje przy swoim ;-)

Z mojej strony jeszcze raz potwierdzam, ze dobrze zrobiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i pozdrawiam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał szczere gratulacje OP to dla mnie św.grall i niedoścignione marzenie ale może kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał jak zmienisz swój status na filantropa to ja wpisuje się na listę oczekujących :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Lesiu, że Panerai to Twoja ulubiona marka, za każdym razem o tym piszesz ;) Zresztą wcale Ci się nie dziwie, i uwierz mi na słowo, że wcale nie jesteś odosobniony :)

 

...ale może kiedyś?

 

Tego Ci życze z całego serca.

 

Michał jak zmienisz swój status na filantropa to ja wpisuje się na listę oczekujących :)

A co to filantropa?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał gratulację :)
 

Ja osobiście PAMA wymieniłbym na coś innego....
 

AP super.

ps.

    Michał jak mi to mogłeś zrobić kupno bez ankiety?!


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to filantropa?

 

Dopełniacz od "filantrop" ;)

 

Gratuluję, choć sądzę, że dość szybko któryś z tych zegarków trafi na sprzedaż albo nie będziesz go nosił. Z PP pewnie by tak nie było.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będę tu jedyny z odmiennym zdaniem.

Nie to, żeby ten PAM czy AP mi się nie podobał, wręcz przeciwnie.

Ale dobrze wiesz, że Patek i tak będzie za Tobą chodził i wkrótce i tak o nim pomyślisz.

Ja bym na Twoim miejscu kupił tylko Pama i zamówił Patka, dozbierałbyś zanim dojedzie...

A AP ROO to już chyba masz, o ile pamiętam?

 

Pozdrawiam

Tomek

 

P.S. A Pam znaaaaacznie bardziej podoba mi się od tyłu :)

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Rozumiem i pozdrawiam.

Gratulacje Piekny zegarek. Niech sie nosi swietnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Michał jak mi to mogłeś zrobić kupno bez ankiety?!

Niespodzianka ;)

 

No to będę tu jedyny z odmiennym zdaniem.

Nie to, żeby ten PAM czy AP mi się nie podobał, wręcz przeciwnie.

Ale dobrze wiesz, że Patek i tak będzie za Tobą chodził i wkrótce i tak o nim pomyślisz.

Ja bym na Twoim miejscu kupił tylko Pama i zamówił Patka, dozbierałbyś zanim dojedzie...

A AP ROO to już chyba masz, o ile pamiętam?

 

 

Mam Divera Offshore. AP nigdy za wiele, świetnie się czuje z tymi zegarkami. Będę chciał też napewno jeszcze jakiegoś ceramicznego Offshora. O Patka też jestem spokojny, napewno prędzej czy później u mnie zagości :) Mam czas, duuuuużo czasu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@carlito1 - widzac twoj post w temacie, bylem szczerze przekonany, ze zaprezentujesz jednego z Patkow, czuje sie troche zawiedziony , tym bardziej ze pare dni temu sam musialem zmienic swoje plany dotyczace PP <_<

Ile kazali ci czekac? Mimo, ze powyzsze modele nie moja bajka, gratuluje zakupu, radosci z noszenia zycze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie chciałem kupić do pół roku czasu. Dlaczego zmieniłeś plany ? Nie bierzesz 5711 ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialem pomoc rodzinie, wiec pieniadze poszly na zakup nieruchomosci. Jakis czas musze dac sobie spokoj, poza tym po ostatnich przymiarkach rozwazalem inna opcje. PP chrono nautilus 5980, lecz kosztem Daytony i nowego GMT, ktore musialbym sprzedac, cena 5980/1A to za duzo na raz do przeklniecia jak dla mnie.

Ty za to masz dwa za jeden, i jak najbardziej pasuja do ciebie, wiec nie ma tego zlego :D

Edytowane przez tom_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, zmień pasek, ten rzeczywiście psuje ogólny wygląd zegarka.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczną Omegę, tyle, że bez daty ma mój dziadek. Po 25 latach używania nieźle się trzyma. Uważaj na koronkę, bo różne rzeczy się z nią dzieją. Właśnie szukam oryginalnej :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@Carlito: Gratuluje!

Aczkolwiek PAM ogólnie, u mnie, nie za bardzo się prezentuje, to zawsze

miło na nich patrzyć u kogoś. Bardzo fajny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Również uważam, że to nie są zegarki dla każdego, do Paneraia trzeba mieć już kawał łapska, wtedy prezentuje się kapitalnie, na mniejszych nadgarstkach nie wyglądają te zegarki zbyt dobrze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za pozytywne opinie :) a mam takie pytanie jeśli chodzi o pasek 18 na nim jest luźna powinna być 19 a czy da się jakość dostosować 20 do niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się da.

Jak się da, to się da dopasować :D

Trzeba trochę ścisnąć 20 i wtedy się zmieści.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.