Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wocio19

Nowe nabytki - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

Pewnego grudniowego popołudnia wpadł mi w oko pewien SCHAUMBURG. Od jakiegoś czasu szukałem coś na kształt mojego ideału w nieco niższej cenie.

A jako, że trafiła się pewna promocja to żal było nie skorzystać.

I tak oto dzisiaj na świat przyszedł wspomniany wyżej Conceptum. Mierzy 43mm i waży ciut za mało ale w skali

Apgara dostał 9/10. Długo na niego czekałem, z utęsknieniem spoglądałem w wiadomości przychodzące od kolegi Pawła, aż do dzisiaj.

Poniżej kilka zdjęć na szybko.

post-22614-0-09675900-1358193159_thumb.jpgpost-22614-0-84235900-1358193160_thumb.jpgpost-22614-0-16763600-1358193162_thumb.jpg

post-22614-0-55917800-1358176720_thumb.jpgpost-22614-0-95932500-1358193276_thumb.jpg

ps. dzieki Pawle. :rolleyes:

Edited by 3nity

a jakieś takie wyraźniejsze - lepsze fotki można prosić. Coś o zegarku możesz także skrobnąć - ewentualnie;)

Czas zmienia perspektywę

taaa, perełeczka widzę - niezłe cacko:] Hm... ciekawe jak się prezentować będzie na bransolecie...

Czas zmienia perspektywę

hehehe fota ładna - nie powiem na tapetę w kompie się nadaje, ale... - tak prawdę mówiąc to może być każdy zegarek;) Co to jest w takim razie? :]

Czas zmienia perspektywę

mnie się nie pytaj :] tak na dobrą sprawę może być każdy czasomierz ;)

Czas zmienia perspektywę

Mi to ewidentnie wygląda na MM, ale jeśli się nie mylę, to nie mam pojęcia czemu Kolega go do "Szwajcarskich..." wrzucił :rolleyes:

edit: czyli dobrze widzę, tylko czemu tu???

Edited by ricardo216

Łoj, straszne fłaje popełniłem, proszę zatem o przeniesienie do odpowiedniego działu :)

Piotr

Łoj, straszne fłaje popełniłem, proszę zatem o przeniesienie do odpowiedniego działu :)

hehe czasem tak bywa:] my tu czujni jestesmy:]

Czas zmienia perspektywę

Witam wszystkich jestem tutaj nowy i mam prośbe, stałem sie posiadacze tych 3 zegarkow podobno szwajcarskich i chcialbym sie cos dowiedziec na ich temat , data produkcji czy są cos warte czy opłaca sie w nie inwestowac pieniadze i czy zrobiłem dobry zakup bo kupilem je za 26 złotych. Bardzo prosze o odpowiedz.

post-58644-0-19068600-1358449251_thumb.jpg

post-58644-0-51090600-1358449263_thumb.jpg

post-58644-0-71956200-1358449687_thumb.jpg

Edited by swiezak89

cena urzeka... ale - temat proponuję przenieść do ogólnego podforum zegarków szwajcarskich ;)

Czas zmienia perspektywę

dzieki za odpowiedz ale gdzie szukac?? znasz jakis temat gdzie ktos mi odpowie i jak przeniesc ten temat. sorry ale jeszcze nie ogarniam

dzieki za odpowiedz ale gdzie szukac?? znasz jakis temat gdzie ktos mi odpowie i jak przeniesc ten temat. sorry ale jeszcze nie ogarniam

w podforum zegarki szwajcarskie zakładasz nowy temat i... tyle:] powodzenia

Czas zmienia perspektywę

kupiłem atlantica z takim mechanizmem wie ktoś co to takiego sygnatura cw 96n jest taki sam jak fhf969 ale bez tego unadjusted

post-58864-0-20602900-1358543024_thumb.jpg

Edited by rafik732

Witam wszystkich jestem tutaj nowy i mam prośbe, stałem sie posiadacze tych 3 zegarkow podobno szwajcarskich i chcialbym sie cos dowiedziec na ich temat , data produkcji czy są cos warte czy opłaca sie w nie inwestowac pieniadze i czy zrobiłem dobry zakup bo kupilem je za 26 złotych. Bardzo prosze o odpowiedz.

cena niska ale wątpię by się opłacało naprawiać raczej na części